בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

3 סוגים של גברים ולמה אני מעדיפה נשים

Grey / Green
לפני שנתיים • 20 ביוני 2021
Grey / Green • 20 ביוני 2021
מזכיר קצת את הקאמה סוטרה. "יש שלושה סוגים של נשים: נשים מהצפון הן יותר נפקניות, מהמרכז קרות אך גמישות, מהדרום מאומנות היטב בדרכי המין וקשות לסיפוק"
ראש השבט​(שולט)

מסכים לחלוטין איתך..

ראש השבט​(שולט) • 20 ביוני 2021
לכן נמנע להיות בקשר מיני עם גברים..
משום מה אני נמשך רק לנשים.
מין סטיה כזו..
Kitty frank
Kitty frank • 20 ביוני 2021
Grey / Green כתב/ה:
מזכיר קצת את הקאמה סוטרה. "יש שלושה סוגים של נשים: נשים מהצפון הן יותר נפקניות, מהמרכז קרות אך גמישות, מהדרום מאומנות היטב בדרכי המין וקשות לסיפוק"

נוו ועם הגישה הזאת תראה לאן התגלגל הסווסטיקה.

ולגברת פותחת השרשור- למיין בני אדם בכיכר העיר זה לא חינני במיוחד.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 20 ביוני 2021
גם אני גיליתי שיש כאן באתר 3 סוגי גברים בלבד-
קבוצת הכהים: בקבוצה הזו נכללים השחורים, החומים, החומים בינוניים.
הקבוצה השניה היא קבוצת המתנדנדים: בקבוצה הזו אני מכלילה את כל הגברים הבז'ים כהים, הצהבהבים, והחומים בהירים. לפעמים הם משתזפים ואז עוברים לקבוצת הכהים, אבל זה בעצם לעשות שקר בנפשם.
השלישית היא קבוצת הבהירים: בקבוצה הזו אני מכלילה את הבז'ים הבהירים, הזהובים, והלבנים. לפעמים גם את הורדרדים והאדמדמים שלא שעו לאזהרות ולא נמרחו כראוי בקרם הגנה.
הלן הדובה
הלן הדובה • 20 ביוני 2021
בכוח המוח כתב/ה:
גם אני גיליתי שיש כאן באתר 3 סוגי גברים בלבד-
קבוצת הכהים: בקבוצה הזו נכללים השחורים, החומים, החומים בינוניים.
הקבוצה השניה היא קבוצת המתנדנדים: בקבוצה הזו אני מכלילה את כל הגברים הבז'ים כהים, הצהבהבים, והחומים בהירים. לפעמים הם משתזפים ואז עוברים לקבוצת הכהים, אבל זה בעצם לעשות שקר בנפשם.
השלישית היא קבוצת הבהירים: בקבוצה הזו אני מכלילה את הבז'ים הבהירים, הזהובים, והלבנים. לפעמים גם את הורדרדים והאדמדמים שלא שעו לאזהרות ולא נמרחו כראוי בקרם הגנה.

That's the spirit! חהחהחה. הרסת אותי.
הלן הדובה
NobleSavage כתב/ה:
לשיחה או לקיטורים על הגברים באתר?
כי כבר שמענו אלף פעם על גברים שלא קוראים פרופיל, שולחים הודעות לא מספיק מעניינות (סליחה באמת), שופטים על פי מראה חיצוני (לא עלינו) ולעיתים נעלמים.
לא פשוט יותר לא להתייחס לפניות לא רלוונטיות וזהו?

אני בדרך כלל עונה לכולם. נימוס בסיסי. רק שמתי לב שהג רים הם אלו הנוטים להיות לא נעימים לשיחה ולפעמים זה פשוט כי הם לא מכירים אחרת. מה זאת אומרת אפשר לדבר לפני שמפלרטטים? (זה בהנחה שיש פלירטוט בכלל)

בכללי הגיע הזמן שאנשים ילמדו לתקשר. אם לא נעיר להם איך ילמדו?
הלן הדובה
Kitty frank כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:

נוו ועם הגישה הזאת תראה לאן התגלגל הסווסטיקה.

ולגברת פותחת השרשור- למיין בני אדם בכיכר העיר זה לא חינני במיוחד.

אינני חיננית ולרוב אני משווה את עצמי לפטיש. לא עדינה אבל בדרך כלל באים אלי. כי תמיד צריכים בסוף לדפוק מסמרים.

אני גם לא ממיינת אנשים. העלתי נקודה לדיון. Let's talk about it
הלן הדובה
Grey / Green כתב/ה:

לא קראתי אבל עכשיו אני סקרנית. תודה על השיטוף.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 20 ביוני 2021
אני חושב שאם בחורות בהיכרויות אונליין היו נחמדות לכל מי שפונה אליהן (בצורה נורמלית) אז היתה הרבה יותר אהבה בין המינים.

גם אם הוא לא "הטעם שלך" (או של אחרות) וגם אם את מוצפת בתשומת לב / פניות מגברים.
לפעמים הצד השני עומד מישהו שלא "מריץ מספרים" אלא חשב מספר ימים וצבר אומץ כדי לפנות אליך.
הלן הדובה
Zord כתב/ה:
אני חושב שאם בחורות בהיכרויות אונליין היו נחמדות לכל מי שפונה אליהן (בצורה נורמלית) אז היתה הרבה יותר אהבה בין המינים.

גם אם הוא לא "הטעם שלך" (או של אחרות) וגם אם את מוצפת בתשומת לב / פניות מגברים.
לפעמים הצד השני עומד מישהו שלא "מריץ מספרים" אלא חשב מספר ימים וצבר אומץ כדי לפנות אליך.

כל מי שמנומס מקבל יחס של כבוד אצלי. במיוחד הביישנים החמודים.