סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

3 סוגים של גברים ולמה אני מעדיפה נשים

הלן הדובה
לפני שנתיים • 20 ביוני 2021
הלן הדובה • 20 ביוני 2021
בכוח המוח כתב/ה:
גם אני גיליתי שיש כאן באתר 3 סוגי גברים בלבד-
קבוצת הכהים: בקבוצה הזו נכללים השחורים, החומים, החומים בינוניים.
הקבוצה השניה היא קבוצת המתנדנדים: בקבוצה הזו אני מכלילה את כל הגברים הבז'ים כהים, הצהבהבים, והחומים בהירים. לפעמים הם משתזפים ואז עוברים לקבוצת הכהים, אבל זה בעצם לעשות שקר בנפשם.
השלישית היא קבוצת הבהירים: בקבוצה הזו אני מכלילה את הבז'ים הבהירים, הזהובים, והלבנים. לפעמים גם את הורדרדים והאדמדמים שלא שעו לאזהרות ולא נמרחו כראוי בקרם הגנה.

That's the spirit! חהחהחה. הרסת אותי.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 20 ביוני 2021
גם אני גיליתי שיש כאן באתר 3 סוגי גברים בלבד-
קבוצת הכהים: בקבוצה הזו נכללים השחורים, החומים, החומים בינוניים.
הקבוצה השניה היא קבוצת המתנדנדים: בקבוצה הזו אני מכלילה את כל הגברים הבז'ים כהים, הצהבהבים, והחומים בהירים. לפעמים הם משתזפים ואז עוברים לקבוצת הכהים, אבל זה בעצם לעשות שקר בנפשם.
השלישית היא קבוצת הבהירים: בקבוצה הזו אני מכלילה את הבז'ים הבהירים, הזהובים, והלבנים. לפעמים גם את הורדרדים והאדמדמים שלא שעו לאזהרות ולא נמרחו כראוי בקרם הגנה.
Kitty frank
Kitty frank • 20 ביוני 2021
Grey / Green כתב/ה:
מזכיר קצת את הקאמה סוטרה. "יש שלושה סוגים של נשים: נשים מהצפון הן יותר נפקניות, מהמרכז קרות אך גמישות, מהדרום מאומנות היטב בדרכי המין וקשות לסיפוק"

נוו ועם הגישה הזאת תראה לאן התגלגל הסווסטיקה.

ולגברת פותחת השרשור- למיין בני אדם בכיכר העיר זה לא חינני במיוחד.
ראש השבט​(שולט)

מסכים לחלוטין איתך..

ראש השבט​(שולט) • 20 ביוני 2021
לכן נמנע להיות בקשר מיני עם גברים..
משום מה אני נמשך רק לנשים.
מין סטיה כזו..
Grey / Green
Grey / Green • 20 ביוני 2021
מזכיר קצת את הקאמה סוטרה. "יש שלושה סוגים של נשים: נשים מהצפון הן יותר נפקניות, מהמרכז קרות אך גמישות, מהדרום מאומנות היטב בדרכי המין וקשות לסיפוק"
King of Hearts

יש רק שני סוגים של אנשים (גברים ונשים וכל מה שבינהם)

King of Hearts • 20 ביוני 2021
מטומטמים ונבונים.
מי שהעלה\העלתה את הענין לא נמנית עם האחרונים.
''''''''''
'''''''''' • 20 ביוני 2021
לשיחה או לקיטורים על הגברים באתר?
כי כבר שמענו אלף פעם על גברים שלא קוראים פרופיל, שולחים הודעות לא מספיק מעניינות (סליחה באמת), שופטים על פי מראה חיצוני (לא עלינו) ולעיתים נעלמים.
לא פשוט יותר לא להתייחס לפניות לא רלוונטיות וזהו?
הלן הדובה
המטרה של הכותרת היא למשוך אנשים לשיחה. יכולתי לכתוב גם 50 סוגים של גברים אבל מי רוצה לקרוא את השיט הזה?
הלן הדובה
פיטמה מפנקת כתב/ה:
יש המון סוגי גברים יותר מ3 סוגים בכלוב או לא.
אין מה לעשות כל בן אדם הוא שונה
גם כל הפרחים והחיות שונות והן עדיין מסודרים בקבוצות.

הפואנטה לא הייתה החלוקה עצמה אלא פחות או יותר להגיד שהגברים בקהילה בכלל בכלוב בפרט לרוב טיפוסיים ואפשר לצפות מראש מה יגידו ואיך יתנהגו אלי.

וכן אני מעדיפה נשים. עובדה שהן לא מתחילות ב"הי, מה שלומך" שזה מעולה ובדרך כלל כשהן פונות אלי זה לשיחה. אולי כי נשים קוראות את הפרופיל? בדרך כלל אני לא רואה פרופיל של אישה שהוא ריק.
וגברים מסוגלים להיות מעניינים כשהם ישירים ואמיתיים. מי רוצה לנהל שיחה כשאני תמיד זו שצריכה לפתוח? "הי, מה שלומך" מהגבר ואז שקט אלא אם אני פותחת מעצמי. לא רוצה. למה לפנות אלי בכלל? שלא לדבר על אלא שממש פונים אלי ב"רוצה להיות משרת/שפחה שלך" ולגמרי לא מקשיבים לי. (כדוגמא, יש יוזר אחד פה שהופיע לי באדומות לדבר על כתיבה. זה מעניין)

מה אני מייצגת אגב? לא חושבת שהבנתי את זה.
פיט
פיט • 20 ביוני 2021
יש המון סוגי גברים יותר מ3 סוגים בכלוב או לא.
אין מה לעשות כל בן אדם הוא שונה .. כן יש מצב שאנשים יעשו כמעט אותו דבר או יבואו בגישה שונה אבל כל בן אדם לגופו.
התפקיד שלך זה לעשות את הסינון ולבדוק מי בא אלייך כי יבואו ככה או ככה.

נדבר דוגרי הסיבה שגבר לא יבוא אלייך ויכתוב לך או יהיה נחמד כי אנחנו בזמנים שיש מצב שלא יבינו מה שאת מייצגת וזה בסדר גמור.

להעדיף נשים בגלל שגברים לא מעניינים? נראלי זה קצת בולשיט כי אפשר למצוא נושא שיחה עם כולם פשוט צריך להסתכל על זה בצורה אובייקטיבית.