לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

3 סוגים של גברים ולמה אני מעדיפה נשים

הלן הדובה
לפני שנתיים • 19 ביוני 2021

3 סוגים של גברים ולמה אני מעדיפה נשים

הלן הדובה • 19 ביוני 2021
ממה שראיתי עד כה בקהילה (העולמית וכאן) ישנם 3 סוגי גברים עיקריים בקהילה.
שימו לב בבקשה שזו דעתי והיא מבוססת על מה שראיתי פה עד כה.

אשמח לנהל שיחה ודיון בנושא, מה הם ה"תבניות" ששמתם לב אליהם?

ה"סטרייט" המצוי - הטרוסקסואל או ביי קיוריוס, לרוב דומיננטי חיצונית גם אם הוא מתחלף. יש להם גישה ישירה לכל עניין השליטה וסקס. נשים למטה, גברים למעלה. בדרך כלל חסרי נימוס ולא מרוע לב אבל יש גם כמה כאלה שהם באמת אבל באמת ג'נטלמנים(אלה בדרך כלל תפוסים מסיבות ברורות). אם הם פונים אלי זה בדרך כלל בטעות כי הם לא מסתכלים בפרופיל שלי והם מניחים שאני נשית או אישה שמשחק גבר מידי פעם. לרוב יבוא אלי כשולטים ומהר מאוד מבינים שאני לא הכתובת.

המתנדנד - סוג הגבר שאינו סגור על כלום. לא על מיניותו ולא על מה שהוא באמת רוצה. אלה לרוב יפנו אלי כנשלטים ולא כשולטים. מעוניינים בהנשה, השפלה, חיפוץ ושאר ירקות. חלקם פונים אלי כנראה כי שולטות שנולדו נשים לא יקחו אותם. בדרך כלל יש להם פרופיל ריק, נטול תמונות וכשמגיעים לשלב שבו הם צריכים להיחשף - אני מפחד. אני לא סגור על זה. אני צריך לחשוב על זה. אוקיי, מקבלת. מרגיז שבזבזתי עליכם זמן אבל מקבלת.

השפחה - זה גבר שפתוח למיניותו יותר מהשניים האחרים, לא בוחל בכמעט שום דבר ובשקט מדבר על רצונו להישלט ע"י אישה ולפעמים גבר. בתוך קבוצה זו ישנם כמובן אלו שהם קרובים יותר למתנדנד מסיבה זו או אחרת. השפחה מתחלקת ל2 - מנוסים וחסרי ניסיון. המנוסים בדרך כלל כבר עשו לא מעט ויש להם ביגוד וצעצועים וגם רצונות יותר ברורים. חסרי הניסיון בדרך כל מדברים יותר כמו המתנדנדים, שואלים המון שאלות(שזה טוב) אבל אין להם גבולות גזרה ברורים וכששואלים אותם לגבי הרצונות שלהם "לא יודע, תעשי בי מה שבא לך"

אז למה אני מעדיפה נשים? נשים שפונות אלי מפלרטטות ובדרך כלל לא חושבות יותר מידיי על איך שאני נראית. אפשר לרכל איתן ולדבר דוגרי בלי פחד. אפשר לצחוק איתן על הרבה דברים והשיחה בכללי יותר מעניינת. השיחות הכי מעניינות פה הן עם נשים מכל הסוגים.
''''''''''
'''''''''' • 19 ביוני 2021
Nobody:

Literally no one:

ניק רנדומלי בכלוב: אז.. שמתי לב שגברים מתחלקים ל-3 סוגים
    התגובה האהובה בשרשור
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 19 ביוני 2021
זו ראיה די צרה אם זה כלל/רוב הגברים שנתקלת בהם.
גברים מתחלקים למליארד סוגים גם בקהילה ומחוצה לה.
אולי בתוך האתר יש התקבצות יותר גדולה של אנשים מסוג מסויים כי לכאן מגיעים הרבה מהאנשים שפשוט לא מרגישים בנוח לצאת לאירועים (יש נתח אוכלוסיה מאוד גדול מהקהילה בארץ שהוא לא חלק מהאתר, אם תלכו למסיבות/מאנצ'ים סיכוי גבוהה שלרוב האנשים שם אין ניק באתר).
אבל גם בלי קשר זה מרגיש לי אישית מוזר להגיד שההעדפה לנשים מגיעה מסלידה לגברים, כאילו גברים הם אחלה, ולמרות האגרסיביות של הפרופיל שלי כיף לדבר איתם, לצחוק איתם וכו', פשוט אני לא נמשכת אליהם מינית זה הכל..
הלן הדובה
יש נושאים יותר גרועים לשיחה. למה לא לדבר על זה? חוץ מזה שזה נכון. אני סקרנית לשמוע מאנשים מה הם חושבים.
ו"ניק רנדומלי" זה לא. הלן זה השם שלי ודובה נגזר מ"Mama Bear".
הלן הדובה
FoxyBoxy כתב/ה:
זו ראיה די צרה אם זה כלל/רוב הגברים שנתקלת בהם.
גברים מתחלקים למליארד סוגים גם בקהילה ומחוצה לה.
אולי בתוך האתר יש התקבצות יותר גדולה של אנשים מסוג מסויים כי לכאן מגיעים הרבה מהאנשים שפשוט לא מרגישים בנוח לצאת לאירועים (יש נתח אוכלוסיה מאוד גדול מהקהילה בארץ שהוא לא חלק מהאתר, אם תלכו למסיבות/מאנצ'ים סיכוי גבוהה שלרוב האנשים שם אין ניק באתר).
אבל גם בלי קשר זה מרגיש לי אישית מוזר להגיד שההעדפה לנשים מגיעה מסלידה לגברים, כאילו גברים הם אחלה, ולמרות האגרסיביות של הפרופיל שלי כיף לדבר איתם, לצחוק איתם וכו', פשוט אני לא נמשכת אליהם מינית זה הכל..

כמו שכתבתי - "ממה שראיתי עד כה בקהילה (העולמית וכאן) ישנם 3 סוגי גברים עיקריים בקהילה. (הכוונה היא לקהילה בכלוב)
שימו לב בבקשה שזו דעתי והיא מבוססת על מה שראיתי פה עד כה."

מה שאומר שאני מודעת לכך שיש אנשים שלא נכנסים לקטגוריות האלה.
ואין לי סלידה לגברים.
יש לי סלידה מאנשים שלא אמיתיים עם עצמם.
בינתיים אלה הגברים שפגשתי פה.

במאנצ' אכן פגשתי גבר או שניים שבאמת אפשר לדבר איתם. למה? כי הם אמיתיים ולא מציגים את עצמם במסכה באתר.
גברים הם אכן אחלה. לא אומרת שלא. (חוץ מהמתנדנדים, אותם אני באמת לא סובלת)
פיט
לפני שנתיים • 20 ביוני 2021
פיט • 20 ביוני 2021
יש המון סוגי גברים יותר מ3 סוגים בכלוב או לא.
אין מה לעשות כל בן אדם הוא שונה .. כן יש מצב שאנשים יעשו כמעט אותו דבר או יבואו בגישה שונה אבל כל בן אדם לגופו.
התפקיד שלך זה לעשות את הסינון ולבדוק מי בא אלייך כי יבואו ככה או ככה.

נדבר דוגרי הסיבה שגבר לא יבוא אלייך ויכתוב לך או יהיה נחמד כי אנחנו בזמנים שיש מצב שלא יבינו מה שאת מייצגת וזה בסדר גמור.

להעדיף נשים בגלל שגברים לא מעניינים? נראלי זה קצת בולשיט כי אפשר למצוא נושא שיחה עם כולם פשוט צריך להסתכל על זה בצורה אובייקטיבית.
הלן הדובה
הלן הדובה • 20 ביוני 2021
פיטמה מפנקת כתב/ה:
יש המון סוגי גברים יותר מ3 סוגים בכלוב או לא.
אין מה לעשות כל בן אדם הוא שונה
גם כל הפרחים והחיות שונות והן עדיין מסודרים בקבוצות.

הפואנטה לא הייתה החלוקה עצמה אלא פחות או יותר להגיד שהגברים בקהילה בכלל בכלוב בפרט לרוב טיפוסיים ואפשר לצפות מראש מה יגידו ואיך יתנהגו אלי.

וכן אני מעדיפה נשים. עובדה שהן לא מתחילות ב"הי, מה שלומך" שזה מעולה ובדרך כלל כשהן פונות אלי זה לשיחה. אולי כי נשים קוראות את הפרופיל? בדרך כלל אני לא רואה פרופיל של אישה שהוא ריק.
וגברים מסוגלים להיות מעניינים כשהם ישירים ואמיתיים. מי רוצה לנהל שיחה כשאני תמיד זו שצריכה לפתוח? "הי, מה שלומך" מהגבר ואז שקט אלא אם אני פותחת מעצמי. לא רוצה. למה לפנות אלי בכלל? שלא לדבר על אלא שממש פונים אלי ב"רוצה להיות משרת/שפחה שלך" ולגמרי לא מקשיבים לי. (כדוגמא, יש יוזר אחד פה שהופיע לי באדומות לדבר על כתיבה. זה מעניין)

מה אני מייצגת אגב? לא חושבת שהבנתי את זה.
הלן הדובה
הלן הדובה • 20 ביוני 2021
המטרה של הכותרת היא למשוך אנשים לשיחה. יכולתי לכתוב גם 50 סוגים של גברים אבל מי רוצה לקרוא את השיט הזה?
''''''''''
'''''''''' • 20 ביוני 2021
לשיחה או לקיטורים על הגברים באתר?
כי כבר שמענו אלף פעם על גברים שלא קוראים פרופיל, שולחים הודעות לא מספיק מעניינות (סליחה באמת), שופטים על פי מראה חיצוני (לא עלינו) ולעיתים נעלמים.
לא פשוט יותר לא להתייחס לפניות לא רלוונטיות וזהו?
King of Hearts

יש רק שני סוגים של אנשים (גברים ונשים וכל מה שבינהם)

King of Hearts • 20 ביוני 2021
מטומטמים ונבונים.
מי שהעלה\העלתה את הענין לא נמנית עם האחרונים.