סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

3 סוגים של גברים ולמה אני מעדיפה נשים

Ergodic​(מתחלף)
לפני שנתיים • 20 ביוני 2021
Ergodic​(מתחלף) • 20 ביוני 2021
טוב אני מת... גבר שטוען שהוא אישה בא להגיד לגברים אחרים איך הם מתנהגים לנשים. יש לך את זה ביותר white privilege?
הלן הדובה
הלן הדובה • 20 ביוני 2021
Ergodic כתב/ה:
טוב אני מת... גבר שטוען שהוא אישה בא להגיד לגברים אחרים איך הם מתנהגים לנשים. יש לך את זה ביותר white privilege?

טוב היה ברור שזה יקרה. איזה חמוד אתה שאתה מצביע עלי כגבר. בדרך כלל לא מפריע לי אבל זה ברור לרוב שאני א. לא רק גבר וב. אני אישה. זה שאתה טוען שאני לא? בעיה שלך.

בכל אופן גם כשאני גברית אני לא מתנהגת כמוהם.
יש סיבה שכתבתי את זה וזאת לא הפעם הראשונה ולא תהיה האחרונה שאגיד מה שיש לי.

ואגב? גם בנשים נכנסתי. אני מתייחסת לכולם שווה בשווה.
Ergodic​(מתחלף)
Ergodic​(מתחלף) • 20 ביוני 2021
לא אכפת לי באיזה שמות אתה קורא לעצמך... היומרה שלך לחשוב שהחוויה שלך פה זהה לחוויה של אישה באתר ועוד להוסיף על כך את היומרה לחשוב שהינה הבנת את כל הגברים בקהילה היא פשוט white privilege קלאסית, בדיוק כמו היומרה שלך לקרוא לעצמך אישה על אף שלפי כל פרמטר פיזיולוגי וביולוגי אתה בבירור לא.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 20 ביוני 2021
white privilege lol
Kitty frank
Kitty frank • 20 ביוני 2021
Ergodic כתב/ה:
לא אכפת לי באיזה שמות אתה קורא לעצמך... היומרה שלך לחשוב שהחוויה שלך פה זהה לחוויה של אישה באתר ועוד להוסיף על כך את היומרה לחשוב שהינה הבנת את כל הגברים בקהילה היא פשוט white privilege קלאסית, בדיוק כמו היומרה שלך לקרוא לעצמך אישה על אף שלפי כל פרמטר פיזיולוגי וביולוגי אתה בבירור לא.

אבל יש לך כלכך הרבה מודעות עצמית! למה שלא תיקח את הגישה הזו לבלוג שלך? נשמע שהשם שלו מתאים בדיוק
''דברים שקל להגיד כשאתה מאחורי המקלדת"
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 20 ביוני 2021
למה יוצר דו מיני , חשוב שהוא יכול לדבר על בני אדם . כן את צודק יש באמת 3 גברים שצריך למחוק מי מיסטריה ,ופשוט להרוג בשביל לטקנין תחרות , ואני שצחק על כל סיפור "מעניין" זה .
כן אני רואה את רק ילדה בת 16 יכול לחלק כך את גברים בסוף של דבר מצחיק , (כי הוא גבר שרוצה את אימא ) . כן אני מזמין אותך לנשות לענות לי מוש , מחוץ זה יש לי שגיאות כתיב של ילד בכיתה ג
תודה על דבר מצחיק זה
בסוף של דבר זה באמת מצחיק מאוד לבנין כמה אנשים מוזרים יש כן
Rosa​(שולטת)
Rosa​(שולטת) • 20 ביוני 2021
חלוקה ממש פראקטית - אהבתי

מוסיפה את הצעירים שכולו שמתים לחוות משהו - ולא משנה מה

ולעיתים קרובות השיחה מספיקה להם כדי לגמור על המקלדת

בקיצור .... גןילדים טיפולי ....... שלפני החלטה על חתונה icon_smile.gif)
הלן הדובה
king ddm כתב/ה:
למה יוצר דו מיני , חשוב שהוא יכול לדבר על בני אדם . כן את צודק יש באמת 3 גברים שצריך למחוק מי מיסטריה ,ופשוט להרוג בשביל לטקנין תחרות , ואני שצחק על כל סיפור "מעניין" זה .
כן אני רואה את רק ילדה בת 16 יכול לחלק כך את גברים בסוף של דבר מצחיק , (כי הוא גבר שרוצה את אימא ) . כן אני מזמין אותך לנשות לענות לי מוש , מחוץ זה יש לי שגיאות כתיב של ילד בכיתה ג
תודה על דבר מצחיק זה
בסוף של דבר זה באמת מצחיק מאוד לבנין כמה אנשים מוזרים יש כן

אני פאנסקסואלית (רשום בפרופיל) וכן, אני רוצה דינאמיקה של MDlb (על גברים חזקים שצריכים את "אימא" נדבר ביום אחר).
לא מכירה ילדות בנות 16 נקודה אבל אם זה הקטע שלך...
השגיאות כתיב זה עצלות, אתה מקליד מהטלפון. למה לא לערוך?
הלן הדובה
Ergodic כתב/ה:

אוקיי. נראה שיש פה מקרה של קושי בהבנת הנקרא. אני יעזור לך. רק שניה.

* ממה שראיתי עד כה בקהילה (העולמית וכאן) ישנם 3 סוגי גברים עיקריים בקהילה. - 3 סוגים עיקריים זה לא "כל הגברים"
- - -

* שימו לב בבקשה שזו דעתי והיא מבוססת על מה שראיתי פה עד כה. - פה אני אומרת פעמיים שפוסט זה מבוסס על החוויה שלי. מי שאני. (ג'נדרפלויד)
- - -

* אם הם פונים אלי זה בדרך כלל בטעות כי הם לא מסתכלים בפרופיל שלי והם מניחים שאני נשית או אישה שמשחק גבר מידי פעם. לרוב יבוא אלי כשולטים ומהר מאוד מבינים שאני לא הכתובת.

* חלקם פונים אלי כנראה כי שולטות שנולדו נשים לא יקחו אותם. -פה אני מדברת על זה שמניחים שאני אישה ועל איך זה שאני לא אישה ביולוגית משפיע על הדברים. זו לא חוויה של אישה ביולוגית. להפך.

- - -

ובסופו של יום? אני אישה. שאני לא מגלחת את הזקן ולוקחת כדורים והולכת על מסלול הטרנס זה כי אני אוהבת את מי שאני. זה שלך יש צרות ראיה זאת הבעיה שלך בלבד.
הלן הדובה
Rosa כתב/ה:
חלוקה ממש פראקטית - אהבתי

מוסיפה את הצעירים שכולו שמתים לחוות משהו - ולא משנה מה

ולעיתים קרובות השיחה מספיקה להם כדי לגמור על המקלדת

בקיצור .... גןילדים טיפולי ....... שלפני החלטה על חתונה icon_smile.gif)

אני מתנצלת. שחכתי את אלו. ברשימה הבאה.