סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

3 סוגים של גברים ולמה אני מעדיפה נשים

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 21 ביוני 2021
כאילו מה, גברים משפילים נשים כבר אלפי שנים אז באת לאזן?
לא יודעת, זה קצת נשמע לי כמו "אנשים מתחלקים לשני סוגים, גברים ונשים". זה כאילו נשמע משעשע אבל זה לא באמת נכון ויש משהו מאד מבעס בלתאר את זה ככה.
כי ת'יודעת, כמה מחברי הטובים ביותר הם גברים...
הלן הדובה
הלן הדובה • 21 ביוני 2021
יולי Yuli כתב/ה:
לא יודעת, זה קצת נשמע לי כמו "אנשים מתחלקים לשני סוגים, גברים ונשים". זה כאילו נשמע משעשע אבל זה לא באמת נכון ויש משהו מאד מבעס בלתאר את זה ככה.

לא באתי להשפיל גברים אבל קצת איזון לא יזיק. בימינו אנשים באמת מתחלקים ל2 סוגים - אלא שיודעים שאי אפשר לחלק באופן אבסולוטי שום דבר לקטגוריות מדויקות (נא לשים לב טוב טוב למילים של הפוסט הראשון) ואלא שמנסים לעשות סדר במוח כמיטב יכולתם (כי יש היום בערך 12 מינים? יותר?)

היה מאוד ברור לי שהפוסט יערער אנשים מסוימים ויסעיר את הרוחות. זה טוב. זה שמדברים על הבעיה גם בעקיפין וגם במישרין.

והיום בחדשות כלובי - למה גברים משקרים לעצמם? מי אשם ואיך פוטרים את הבעיה.
אם אפילו גבר אחד יקרא את מה שכתבתי ויגיד לעצמו - "וואלה, צודקת." - ויעשה מאמץ להיות בן אדם טוב ואמיתי יותר אז עשיתי את שלי.
Ergodic​(מתחלף)
Ergodic​(מתחלף) • 21 ביוני 2021
יולי Yuli כתב/ה:

עזבי, הוא סתם מחפש תשומת לב, אל תאכילי את הטרול
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 21 ביוני 2021
אני לא כל כך מצליחה להבין את התגובות.
זה סוד שגברים ונשים מתנהגים שונה זה מזו בגלל נורמות חברתיות וסטריאוטיפים מגדריים?
זה באמת חדש למישהו?
הלן הדובה
הלן הדובה • 21 ביוני 2021
Ergodic כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

עזבי, הוא סתם מחפש תשומת לב, אל תאכילי את הטרול

עצוב שזה מה שלקחת ממה שכתבתי ורואים שלא באמת טרחת לקרוא ולהפנים. את הצומי אני צריכה לכפרות. אני כותבת כי אני רוצה לעשות טוב. אם סתירה מצלצלת תכאיב אבל תלמד מישהו משהו טוב אז עשינו טוב.

מקווה שתגדל, תפתח ראש ותראה שאני לא הבעיה.