סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני אתאיסט משעמם , בבקשה אנשים מאמינים ביצור הגדול והנורא

Okami​(אחרת)
לפני שנתיים • 25 ביוני 2021
Okami​(אחרת) • 25 ביוני 2021
יש לי שאלה יותר פשוטה. אתה עולה חדש או שהמורה שלך הלכה לעולמה ונחה על משכבה בשלום, מאז שעלית לכיתה א'? למרות שאם זה המצב...אני מבינה למה המועצה הפדגוגית לא התעקשה. פיזדץ. אתה רואה? אם היית לומד תורה במקום להשתולל בשירותים, המצב היה אחרת.
אביב נעורים
אביב נעורים • 25 ביוני 2021
כלובי תסגור את הנושא הזה זה מביך ופוגע באנשים עם צרכים מיוחדים.
king ddm​(שולט)

Re: אני אתאיסט משעמם , בבקשה אנשים מאמינים ביצור הגדול והנור

king ddm​(שולט) • 25 ביוני 2021
Okami כתב/ה:
king ddm כתב/ה:
הזה בקיר נגד יהודים פוסט זה ,בגלל סיבה פשוט מאוד בדסם הוא נגד דת , על מסה גם ליוהת באתר זה חטא נגד דת וכל יוסד של.
דבר שני זה בשביל נוצרים מוסלמים כן אם יש חייה כזו כן באתר . הנוצרות מתבוססת על סבל של בני אדם קצת מכות בתחות לא אנוש רבה , להיות גם עבדים זה חלק מי ספר . זה לא נגד נצור , בדסמ היא נעשה בצורה נכונה הודעת מושלם של בשביל איסלם

מי אמר לך את ההבלים האלה? או שמא לא קראת את התנך כלל? בדסמ לא נגד התורה, הוא חלק ממנה...להלן דוגמאות לשליטה וסאדו: אברהם והגר...אדון ושפחה? כן! יציאת מצרים ומה שקדם לה...עונשים, הצלפות, שוטים....להמשיך? תתעורר חמוד, התנך זה ספר הסאדו הראשון שנכתב אי פעם.

ילד דבר ראשון דתי יהודית אוסר לפגו בגוף בגלל סיבה פושט מאוד נגד חוק , דבר שני דוגמות שאת נוטן אני קשר עלם בדסמ , המון מצבות אסורת כל גדול מי כלו פעלות על .
דבר את מדבר עלית מצרים קמו כסיה בדסמ אני מבנן את לא יותר מי כלות גדמוה משמים לנוסת לבנו עלי דבר שאתה רוצה רואים אתה לא יודה את תנך יהודיה כו תובה כפי שאתה
רוצה אבל דמות יותר טוב מי זה שזה מותר , אם משוה כתבו צריך לקחת קונסת של משפט וספיר ילד בבקשה לא שחק אתך רב מי אתה רק חמור
king ddm​(שולט)
Okami כתב/ה:
יש לי שאלה יותר פשוטה. אתה עולה חדש או שהמורה שלך הלכה לעולמה ונחה על משכבה בשלום, מאז שעלית לכיתה א'? למרות שאם זה המצב...אני מבינה למה המועצה הפדגוגית לא התעקשה. פיזדץ. אתה רואה? אם היית לומד תורה במקום להשתולל בשירותים, המצב היה אחרת.

ילד , אני מבנן ש להמציא חדש לקוח קציות יכול חושב מתקדמות , בבקשה אם אתה מנסה להעליב אתי זה לא אובד אני רק צחוק מי רמות ברות שלך , דבר שני אתה כלל לא בנין את ירבו שלך , מה אם לא ברות וטמטמום , בבקשה תגדיל את אוצר מלים שלך פני שאתה מתחיל לדבר כי אתה למנין את משמוט מילם את כותב , צריל על הרך שם קבלו כזה ילד חסר יכול חשביה אלך אחר עדר כמו כיבשה אשר נלקחות לשחיטה
king ddm​(שולט)
אביב נעורים כתב/ה:
כלובי תסגור את הנושא הזה זה מביך ופוגע באנשים עם צרכים מיוחדים.

על מה אתה מדבר ילד רק אחד כזה אם אתה מנסה לטריל בבקשה תמציה דרך יותר מפגנית או מצחיק ,

אני נתן לזה 10\1
על נסון ילד
סוג של מקריות בבקשה תלמד את אך לשעות אתה בצור יותר טוב
אני מאחלת לך המון הצלחה שפור יכול טרלל שלך . לפוחת יש כן לאנין תקדמם
king ddm​(שולט)
למה כלם כן אמרים אתו דבר אבל מלים אחרות וחשביה שזה עבוד, בבקשה אפשר משהו חדש אחרת כל דבר זה פוך משעמם מאוד אתם יכול ליאות קצי יותר יצרתים עם שמוש במלים שלך רק קצת מתי כלם אמורים את דבר יותר מצחיק מי מעליב , זה רק רמת השכלה נמוכה מאוד .
ילד קצת יותר מאמץ שכלי ,
דבר שני זה אוזר שורף קלוריות
קושיר לכתב
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3574957,00.html
lovable
lovable • 25 ביוני 2021
כמה מתבקש פה הmeme של פרופסור קווירל
"Troll in the dungeon"
ואיכשהו אנחנו ממשיכים לשתף איתו פעולה
king ddm​(שולט)
lovable כתב/ה:
כמה מתבקש פה הmeme של פרופסור קווירל
"Troll in the dungeon"
ואיכשהו אנחנו ממשיכים לשתף איתו פעולה

למה אתה מגל את סוד שלי , ילדה קטנה וחמדה.
כן אני במינן כל ספור דפוק הלך מקום למענן הכלל מתי טרול מסברי " לטרולים " מה הם צריחים לשפר
בבקשה את יכול לא לתרבת בספרי זה.
king ddm​(שולט)
Ergodic כתב/ה:
שקלת פעם המתת חסד?

אני במינן שאתה גבר 31 משחק עצמו אלפה כזה ,
דבר רישאון את לא אלפה את למדה .
דבר שני כלם חיים בגלל חסד הרים שלם ,
מזה פדיחה הפגרות זה .
דבר שני אחת את חסד כמו של אם כך היטלר (רוצה לרוהג 42 פעמים ), לא ראשון הוא לא החרון , בבקשה תלמוד את משעממות שאת מלים שאתה כותב ,אני מבניין שזה קשה ילד מאוד