ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשואים/אות שפה...

בדרך המלך​(שולט)
לפני 4 חודשים • 8 בנוב׳ 2023
בדרך המלך​(שולט) • 8 בנוב׳ 2023
כשיש לי סבית אשתי יודעת. היא בכלל לא מתחברת לbdsm למרות שהגיע פעם לדנגן ביפו איתי. אני חי את חיי והיא את חייה. היו לי כאן מערכות ארוכות של 8 ו 14 שנים. וזוגתי תמיד ידעה.
adi mstr​(שולט)
לפני 9 חודשים • 1 ביוני 2023
adi mstr​(שולט) • 1 ביוני 2023
הכל גלוי בינינו.
כבר לא ממש מגיע לפה.
משוטט...​(נשלט)
לפני 9 חודשים • 31 במאי 2023
משוטט...​(נשלט) • 31 במאי 2023
אני כאן כי זאת הפלטפורמה הכי נוחה לשולטים ונשלטים שלא מעוניינים לחשוף את עצמם בפייסבוק.
לאישתי גיליתי על חיבתי לבדס"מ ואף על חיבה מסויימת לבני מיני אך היא לא מוצאת עניין: לא בבדס"מ וכבר פחות ופחות בבעלה.
ניסיתי לחבר אותה לעולם בדס"מ דרך הבלוגים בכלוב אך היא בעולם אחר....אז בלי לחץ. כל אחד חי את חייו. ביחד ולחוד. בעיקר לחוד.
Netrunner​(נשלט)
לפני 9 חודשים • 29 במאי 2023
Netrunner​(נשלט) • 29 במאי 2023
עבד וזה סופי כתב/ה:
אשתי יודעת (בגדול) על הצרכים שלי כעבד אבל זה מגעיל אותה ברמות ולא מוכנה לשמוע על זה. בטח שלא לשתף פעולה (מעבר ללצבוט לי את הפטמות בזמן הלא נכון). היא לא יודעת שאני כאן.
פעם אמרה לי שמבחינתה אני יכול ללכת למלכה בתשלום, כל עוד היא לא יודעת.
אגב, אני לא מעוניין במלכה בתשלום בכלל. כעבד אני יכול להתמסר רק למי שיש לי אמון מוחלט בה. ולא לצרכים פיננסיים.

עצוב לי שהיא *נגעלת*
Artemisia's Boy​(נשלט)
לפני 9 חודשים • 29 במאי 2023
Artemisia's Boy​(נשלט) • 29 במאי 2023
אנחנו זוג טרי. היא ונילית והיא עדיין לא יודעת כלום על ההעדפות שלי. לא יודע אם ואיך לספר לה, ולא יודע אם ואיך אפשר לחיות בשני עולמות...
עבד וזה סופי​(נשלט)
לפני 10 חודשים • 28 במאי 2023
אשתי יודעת (בגדול) על הצרכים שלי כעבד אבל זה מגעיל אותה ברמות ולא מוכנה לשמוע על זה. בטח שלא לשתף פעולה (מעבר ללצבוט לי את הפטמות בזמן הלא נכון). היא לא יודעת שאני כאן.
פעם אמרה לי שמבחינתה אני יכול ללכת למלכה בתשלום, כל עוד היא לא יודעת.
אגב, אני לא מעוניין במלכה בתשלום בכלל. כעבד אני יכול להתמסר רק למי שיש לי אמון מוחלט בה. ולא לצרכים פיננסיים.
התן מרמת גן​(מתחלף)
לפני 10 חודשים • 27 במאי 2023
אני פה כי אני בנישואים פתוחים ומותר לי לעשות הרבה דברים (אסור לי להידבק במחלות מין ולהדביק את אישתי, אסור לי להיכנס או להכניס להריון,)
בדרך המלך​(שולט)
בדרך המלך​(שולט) • 27 במאי 2023
אני הרבה שנים כאן. אשתי יודעת הכל. יש תיק ציוד ברכב שגם היא נוהגת. לצערי וונילית לגמרי והיום גם זה לא. אני יוצא ובא כרצוני. היו לי מערכות ארוכות אחת כ 15 שנה עם טיול לסין כחודש. היום מחפש מערכת חדשה עם סאבית בוגרת.
shai23
shai23 • 27 במאי 2023
זרה מוכרת כתב/ה:
המבקר כתב/ה:
אשתי יודעת הכל. מנסה לשתף פעולה אבל בגלל שאין לה נטייה טבעית לזה זה לא ממש כיף. היא עושה את זה לרצות. איזו מין שליטה זאת...

זו אולי לא שליטה,
אבל זו בהחלט אהבה.

מתחבר מאד למה שהמבקר רשם
אשתי גם באמת אוהבת אותי, ואני באמת אוהב אותה.
עם זאת המשיכה שלי לתחום ולעולם לא מסופקת בשום צורה מעבר לאתרי פורנו, שזה מבאס.
GIJOE​(נשלט)
לפני 10 חודשים • 21 במאי 2023
GIJOE​(נשלט) • 21 במאי 2023
אישתי לא בקטע זרמה שלא תבין על מה מדובר ומדוע יש כאלה נטיות לאנשים
לא תבין זאת ולעולם לא תתחבר לנושא