לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשואים/אות שפה...

פטריארך​(שולט)
לפני 11 חודשים • 21 במאי 2023
פטריארך​(שולט) • 21 במאי 2023
אני כאן כי אשתי ונילית לגמרי, ומאז הלידות שלה גם א-מינית.

ידעתי שהיא ונילית והיא ידעה שאני לא כשנישאנו, אבל כל אחד מאיתנו חשב שככל שהאינטימיות תגדל, השני יתקרב לנקודת המבט שלו או שלה. זה לא קרה והוביל להרבה תסכול.

מלכתחילה ידעתי שאין לה ליבידו חזק, אם כי לא יכולתי לדעת שהוא ידעך לחלוטין. בסופו של דבר זה מה שגרם לנו לפתוח את הנישואין, משום שאני לא יכול ולא מוכן לעשות איתה דברים שאין לה שום רצון לעשות אותם. זה לא מספק ומרגיש משפיל לשנינו. התוצאה? אנו לא מקיימים יחסים כבר שנים.

האם אני מתחרט בדיעבד? ממש לא. אנחנו עדיין מאד קרובים ויש לנו בנות מטריפות שאנו אוהבים ומגדלים יחדיו. נישואין זה יותר מסקס.

אבל אני צריך שליטה. אני צריך נכנעת, ואני צריך תשוקה. לא סשנים, אלא מערכת יחסים בדס"מית אמיתית. זה הדבר היחיד שיספק אותי כרגע.
Obsessive
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023
Obsessive • 18 בינו׳ 2023
אני פה כי… כי…. אין לי מקום אחר.
lopiki{אין }
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
lopiki{אין } • 17 בינו׳ 2023
מורכב

נשוי לעוף קפוא שאפילו את הנוצות לא מוריד.

אינטילגנטית ברמות על אבל בשלב מסויים זה לא מספיק ומה שכן מחזיק אותי זה שאני באמת אוהב אותה אבל כאמור כל מה שקשור לפנטזיות או מין זה ממנה והלאה (אולי שורשים דתיים אוליי משהו אחר היא לא משתפת בראש מהדהד שהיא לא אוהבת מין)

אנו בצומת דרכים שהובילה אותי לחיפוש עצמי אחרי שנים של רגשות אשם על זה שאני בכלל נוגע בה.

ודבר הוביל לדבר פלוס אהבה נוספת שהייתה לי בעבר שנתנה לי טעימה מהעולם הזה והופ אני פה רושם.

אז כן העוף יודעת שיש משהו גם הצעתי לה לחוות יחסים עם מישהו/י אחר/ת (היא לא בעניין) או סתם להגיע לאחד המועדונים כדי להתרשם ועוד שפע של רמיזות חלקן ברורות ואחרות פחות.

בקיצור מורכב מאתגר והאמת מהנה יש פה המון אנשים /נשים שאני לומד מהם הרבה ולהם אני מודה.

על הכלוב היא לא ממש יודעת.
אבל אני לא טורח להסתיר.
סנטוריון
לפני שנה • 24 בנוב׳ 2022

Re: שאלה לנשואים/אות שפה...

סנטוריון • 24 בנוב׳ 2022
Private כתב/ה:
אתם פה כי הצד השני לא זורם איתכם על ההעדפות המיניות שלכם, או שבכלל לא סיפרתם להם?

כן.

וכי זה כיף.
shachaf2727​(מתחלף)
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
shachaf2727​(מתחלף) • 23 בנוב׳ 2022
אני פה בידיעה מלאה מבת הזוג שלי.
שנינו פולי ומתוך בחירה מחפשים להכיר א.נשים שיתחברו לשנינו
זכיתי לפגוש בת זוג תומכת מכל הלב ויש לנו בבית מיניות, בדסמ וקינקיות מחברת, מקרבת וכיפית
ולכן לא נמצאים כאן כדי למלא חסר כלשהו
נמצאים כאן כדי להכיר א.נשים מתוך עולם המושגים הקרוב לליבנו (בדסמ, קינק מיניות פוסיטיבית)
ללמוד מאחרים.ות ולהתפתח
GreenDragonSoul
לפני שנה • 22 בנוב׳ 2022
GreenDragonSoul • 22 בנוב׳ 2022
אני כאן לבד, אבל אשתי יודעת ולא מתחברת. כל אחד והסיפור שלו…
רדוד לעומק​(אחר)
לפני שנה • 30 באוג׳ 2022
רדוד לעומק​(אחר) • 30 באוג׳ 2022
אני פה , פולש ונילי משיג גבול, שהגיע מהעולם ה"כה שטחי" של רומנים סטריטיים בנאליים שגרתיים.. הגיע עמוס קילומטראז' ותובנות ונסיון בקשרים וכולה מחפש חיבור מיוחד עם נון קונפורמיסטית בתדר מיני של קצוות.. ולתת לרעשים בתוכי ביטוי.
אז העסק אצלי לא קשור בשיט להעדפות מיניות.. חלק נכבד מהן אמנם נמצא פה מולי, אין בהן קשר לתשובה.
קווים מעורפלים כלליים יש לה לגבי הפושטק שחי איתה .. והמיניות שלי, אבל את לליבה היא לא מודעת.. בקיצור, בין אם בדס"מ או וניליות, הבחירה שלי היא להישאר בצללים מולה. ובמקביל לבחור לאהוב אותה כל בוקר מחדש
oded1960​(שולט)
לפני שנה • 30 באוג׳ 2022
oded1960​(שולט) • 30 באוג׳ 2022
זו הפינה שלי ...
גם לנשוי מגיעה פינה שקטה, סוד, וועולם משלי לעצמי
זרה מוכרת
לפני שנה • 30 באוג׳ 2022
זרה מוכרת • 30 באוג׳ 2022
המבקר כתב/ה:
אשתי יודעת הכל. מנסה לשתף פעולה אבל בגלל שאין לה נטייה טבעית לזה זה לא ממש כיף. היא עושה את זה לרצות. איזו מין שליטה זאת...

זו אולי לא שליטה,
אבל זו בהחלט אהבה.