סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשואים/אות שפה...

blackheart
לפני שנתיים • 13 ביולי 2021
blackheart • 13 ביולי 2021
רק אני פה בנתיים
עבד קשירות1
לפני שנתיים • 16 ביולי 2021
עבד קשירות1 • 16 ביולי 2021
אשתי לא יודעת שאני כאן אבל מכירה את כל הפנטזיות שלי ומשתפת פעולה. יש לנו נישואים פתוחים שהיא יכולה לצאת כשהיא רוצה , כשלפני שהיא יוצאת היא נועלת אותי בחגורת צניעות. זה מחרמן ברמות.
Indi​(נשלט){Bari the Q}
Indi​(נשלט){Bari the Q} • 16 ביולי 2021
אני עובר פה מפעם לפעם עוד מאז תקופת ההתבגרות שלי . רק בשנה האחרונה נרשמתי ואני מבלה פה זמן רב יותר. בתחילת הקשר אשתי לא ידעה על המחשבות שלי ועל האתר. עד שספרתי לה לפני שלוש שנים. בניסיון לחשוף אותה לחומר שיעודד את ההבנה שלה חשפתי אותה גם לכלוב.

עכשיו היא מודעת להכל ואף מעודדת אותי לכתוב יותר. בהתחלה היא נרתעה ולאט ולאט החלה לקבל אותו וגם לשתף איתי פעולה. חלק גם בזכות בלוגים של הכלוב.

פעם השיטוט באתר היה יותר בשביל לספק את יצר הסקרנות והחרמנות.

היום , כשאני כבר מצוי בזוגיות ארוכה ועם ילד בעצמי המקום הזה מספק לי בעקר פורקן ונסיון למצוא אנשים נוספים שחולקים את אותן מחשבות. להרגיש שאני לא לבד ולהבין את עצמי דרך הרשמים של אנשי הכלוב .

חוץ מזה אני מצליח פה לבטא לפעמים דברים שלא קשורים ישירות לעולם הבדסמ אבל עדיין לא הייתי יכול לבטא באף פלטפורמה אחרת.
Graceless
Graceless • 16 ביולי 2021
נכנסתי לכאן הרבה לפני שהתחלנו לצאת
אבל זה היה דיי סתם אז.
אחרי כמה שנים יחד, נהייתי פעילה כאן בלי שידע (לכתוב, לצלם, לקשקש. לא לבגוד). היום הוא כבר יודע.
לא היה לי אומץ ליזום שיחה כזו איתו למען האמת. אבל יצא שראה תמונות שלי שמעולם לא נשלחו אליו. והתוודיתי. אחרי תקופה של עיכול הוא גם נכנס בעצמו וקרא.
וניסה קצת להיכנס לזה. ומנסה עדיין.
Bent

Re: שאלה לנשואים/אות שפה...

Bent • 16 ביולי 2021
Private כתב/ה:
אתם פה כי הצד השני לא זורם איתכם על ההעדפות המיניות שלכם, או שבכלל לא סיפרתם להם?

אני פה כי זה המקום שמאפשר לי להיות אני כבר 15 שנה פלוס, הייתי פה כשהייתי נשוי בוגד, הייתי פה כשהייתי שולט הולל, הייתי פה בכל מצב צבירה, וזה אף פעם לא היה בגלל שהצד השני היה קשור לאיזה שהיא סיבה ללמה אני פה .

היום אני פה כשהיא יודעת הכל, כולל על כל אהבותיי, הקבועות, המזדמנות, המוחשיות והוריטואליות.
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנתיים • 22 ביולי 2021
ענןקטן​(נשלט) • 22 ביולי 2021
אצלי היא פשוט לא התחברה לעניין. ניסינו, בדקנו אך היא מסופקת לחלוטין מסקס ונילי לחלוטין ולא מחפשת מעבר לכך.

היא לא יודעת שאני כאן, אך בהחלט רצה לי בראש מחשבה לנסות ולשתף אותה, בנתיים עוד לא הצלחתי להבין איך לעשות את זה באופן טוב שיטיב עם שנינו
..
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנתיים • 23 ביולי 2021
bondman​(נשלט){FLR} • 23 ביולי 2021
היא לא יודע שהאתר הזה קיים.

האמת,
קצת מעציב אותי שהיא לעולם לא תדע על שלוש שנים מופלאות בהן היא ככבה פה.
hasday​(נשלט){כן מחפש}
לפני שנתיים • 29 ביולי 2021
hasday​(נשלט){כן מחפש} • 29 ביולי 2021
אני ניסיתי להכניס את אישתי לעולם הזה ללא הצלחה,
ניסינו בדברים קטנים כמו שוט אבל היא לא התחברה וגם שניסתה זה היה נראה מאולץ.

כאן כי זה חלק ממני,
לא הייתי כאן אם זה היה לי בבית
המבקר
לפני שנתיים • 22 באוק׳ 2021
המבקר • 22 באוק׳ 2021
אשתי יודעת הכל. מנסה לשתף פעולה אבל בגלל שאין לה נטייה טבעית לזה זה לא ממש כיף. היא עושה את זה לרצות. איזו מין שליטה זאת...