לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיון: האם לבקש מכלובי לחסום באתר אפשרות לנשלט/ת לפנות לשולט/

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני שנתיים • 29 ביוני 2021
partnerfoflr כתב/ה:
ואני לא מאמין שאני מעלה דיון פשוט אז דרקון עסוק בי במקום להתייחס לגופו של עניין ומצטט את משכתבתי כתגובה לזה שקראו לי חצוף ואני מנסה להחמיא לעצמי.

2 תגובות ענייניות והשאר תגובות של מוסר או להסביר לי כמה מסכן אני שהעזתי בכלל לעלות את הנושא לדיון הציניות כאן באתר היא שערורייתית מאחל לנו שהכלוב יהיה מקום פורה לשיח ובלי שיפוטיות

הסיבה שכתבת את זה היא לא התגובות שלנו. הסיבה היא שאתה מרגיש שהדחייה של הרעיון, היא דחייה שלך. זהו ביטוי לקווים הנרקסיסטים שלך,לכך שכאשר רעיון שלך, ובעיניך הנרקסיסטיות כל רעיונותיך גאוניים, נדחה, כל הביטחון המזויף שלך נסדק, ואתה חוזר להרגיש ילד קטן ומבוהל.

הנה - ככה אתה מגיב לנו. במקום להתמודד עם מה שאמרנו, שהרעיון שלך לא טוב ולא רצוי, אתה פונה להתעסק עם "הפחד הקדמוני" שלנו. אז בבקשה, במקום להתייחס למה שאתה אומר, אני אציע ניתוחים דומים לדבריך. אולי ככה תבין למה זאת התנהגות לא לגיטימית, כי כשאני מנסה להסביר במילים פשוטות, אתה מסרב להבין
partnerfoflr
partnerfoflr • 29 ביוני 2021
ממש לא אתה טועה ומטעה לא כתבתי שיש למישהו פחד קדמוני לא הכרתי את המושג הזה עד שפתחתי את הדיון ואם תבדוק אחורה בהודעות תוכל לאמת את זהו פה סיימתי איתך אני נהנה מלחקור נושאים ולנהל דיון ענייני וממוקד ובבקשה תפסיק לתת אנליזות לגבי ולחשוב שאתה מציג לי מראה כי מה שאתה כנראה לא לוקח בחשבון שזה לא מראה רק אתה מנגיש את המשקפיים שלך לכולם חופשי. ואשמח לחזור לדיון עצמו
partnerfoflr
partnerfoflr כתב/ה:
התחיל מהתחלה
האם להציע לכלובי לחסום אפשרות של נשלט/ת
לפנות לשולט/ת
אשמח לתשובות של או כן או לא והסבר במידה וכן למה כן ובמידה והתשובה לא אז למה לא
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
quote="partnerfoflr"]ממש לא אתה טועה ומטעה לא כתבתי שיש למישהו פחד קדמוני לא הכרתי את המושג הזה עד שפתחתי את הדיון ואם תבדוק אחורה בהודעות תוכל לאמת את זהו פה סיימתי איתך אני נהנה מלחקור נושאים ולנהל דיון ענייני וממוקד ובבקשה תפסיק לתת אנליזות לגבי ולחשוב שאתה מציג לי מראה כי מה שאתה כנראה לא לוקח בחשבון שזה לא מראה רק אתה מנגיש את המשקפיים שלך לכולם חופשי. ואשמח לחזור לדיון עצמו[/quote]

אוקיי. סליחה. אתה לגמרי צודק - לא אמרת פחד קדמוני. כן היו לך התייחסויות לפסיכולוגיה של אנשים, לפחות פעמיים.
בנוסף, טענת שהיו 2 תגובות ענייניות והשאר עליך.
רק בשלושת העמודים הראשונים ספרתי 13 תגובות שמתייחסות ישירות לרעיון שלך. תגובות מטא לסוגיהן היו גם כלפיך וגם מצדך.

אז כן הגבנו לרעיון שלך, גם אם חלק מהדיון גלש לדברים אחרים. כן היה דיון ענייני, גם אם אתה חושב אחרת, פשוט מסתכלים על התגובות.
אני כנראה הגזמתי, זה ככה כשאני מתעצבן, אני מתנצל. מקווה שברור שסתם חירבשתי את "הניתוח", ולרגע לא התכוונתי לרמוז שמשהו מזה אשכרה נכון עליך.
אז שוב, סליחה על ההגזמות שלי, ואני אפרוש כאן, אבל אני באמת מאמין שגם הגישה שלך לדיון יכלה להיות טובה יותר.
partnerfoflr
אתה צודק איש יקר אתה ומעורר השראה גם אני נסחפתי😘
ובהזדמנות זו אכתוב שעל ליבי
כל אחד שנמצא כאן בכלוב זה לא במקרה יש לנו משהו משותף, תחת כל ניק יש בן אנוש שמתמודד או התמודד עם שבירת מוסכמות חברתיות וניליות ועוד.. זה תהליך מורכב ודרוש הרבה אומץ ללכת אחרי הלב והתשוקות והאמת הפנימית שיח מכבד ואוהב יתן לכולנו אומץ להיפתח עוד ועוד וכולנו נרוויח מזה
king ddm​(שולט)
לפני שנתיים • 30 ביוני 2021
king ddm​(שולט) • 30 ביוני 2021
פשוט מעניין אתי דבר אחד זה לא דרך פשוט לקבל צמות לאהבה ? כי כלו יודעים שזה לא אתר עיקריות , אם מדברים ברצינות חלק גדול תמונות פרופיל לא מציגיד אתם את מראה שלם לרב כן אנשים , שם הוא לא שלם . רוב אנשים כן בשביל דבר אחד לקרוא בלוגים או לכתוב בלוגים עם תחונין מיני לא יותר מי זה .
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 30 ביוני 2021
partnerfoflr כתב/ה:
ממש לא אתה טועה ומטעה לא כתבתי שיש למישהו פחד קדמוני לא הכרתי את המושג הזה עד שפתחתי את הדיון ואם תבדוק אחורה בהודעות תוכל לאמת את זהו פה סיימתי איתך אני נהנה מלחקור נושאים ולנהל דיון ענייני וממוקד ובבקשה תפסיק לתת אנליזות לגבי ולחשוב שאתה מציג לי מראה כי מה שאתה כנראה לא לוקח בחשבון שזה לא מראה רק אתה מנגיש את המשקפיים שלך לכולם חופשי. ואשמח לחזור לדיון עצמו

רוב התגובות, לפחות בתחילת הדיון, היו מאוד ענייניות והתיחסו לרעיון שלך ויכולה לומר שבאופן אישי, לא הייתי טורחת להמשיך להגיב בדיון אם לא הייתי קוראת ניתוח פסיכולוגי על כמה כולם אנטי מתוך פחד לוותר על שליטה.
לאורך כל הדיון לא ראיתי התיחסות עניינית מצידך לטיעונים נגד, רק התגוננות.
אני מבינה שאתה מרגיש מותקף מהתגובות, אבל בסופו של דבר, אתה פתחת את הדיון ולך יש אחרית לאופן בו הוא מתנהל.
partnerfoflr
partnerfoflr • 30 ביוני 2021
יש לך טעות לגבי הגישה שלי לא באתי לקדם רעיון שאני מאמין בו. מעניין אותי לשמוע מאחרים דעות לכאן או לכאן כי לי אישית יש גם דעה לכאן ולכאן. לא הרגשתי מותקף. ובבקשה ממך אל תביני אותי שאני מרגיש מותקף כי ההבנה הזו היא הכי קרובה לתקיפה חלק מהמגיבים בחרו לנתח את האישיות שהעז לעלות את הנושא לדיון.
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 30 ביוני 2021
partnerfoflr כתב/ה:
יש לך טעות לגבי הגישה שלי לא באתי לקדם רעיון שאני מאמין בו. מעניין אותי לשמוע מאחרים דעות לכאן או לכאן כי לי אישית יש גם דעה לכאן ולכאן. לא הרגשתי מותקף. ובבקשה ממך אל תביני אותי שאני מרגיש מותקף כי ההבנה הזו היא הכי קרובה לתקיפה חלק מהמגיבים בחרו לנתח את האישיות שהעז לעלות את הנושא לדיון.

יש בעיה אחת עם רעיון זה הוא לא מתי הכלוב כי זה יותר אתר עיקריות . הכלוב יותר אתר הקרות אם בדמס עד שתויות זה כל לא יותר לא פחות זה כל ספור
MaxG​(שולט)
לפני שנתיים • 6 ביולי 2021
MaxG​(שולט) • 6 ביולי 2021
בטאוריה דווקא הנשלט(ת) צריך לפנות לשולט(ת) ולבקש קולר. במציאות לרוב גברים פונים לנשים בלי קשר להגדרה עצמית כשולת או נשלט.