סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתם מציעים, אני כותבת

נשלט צנוע​(נשלט)
לפני שנתיים • 11 ביולי 2021

Re: השולט עם השלט

נשלט צנוע​(נשלט) • 11 ביולי 2021
ממש יפה ומחרמן ואת מאד יצירתית עם הסיפורים המושקעים.
אני כבר אכול סקרנית לאן שלי יתפתח
maximF
לפני שנתיים • 14 ביולי 2021
maximF • 14 ביולי 2021
שרשור אש....
ההצעה שלי:
בחור צעיר קטן מימדים עדין משתתף הבדיחה בחוף על בחורה מלאה בקטע של לחץ חברתי ע"י חבריו. בהמשך הוא פורש למקום רחוק בחוף הים ושוחה עירום וכשהוא יוצא היא שם עם הבגדים שלו.....
רפאל המתנזר{צלב הפלדה}
לפני שנתיים • 15 ביולי 2021

אני הולך לרופא בגלל נגע קטן

בדיוק על הבסיס של הזין. אני פותח את הדלת ומגלה שדוקטור סימנטוב היא רופאה, רוסיה, בלונדינית מדהימה.
לפני שאני מתפשט נעמד לי בטיל
מסביר לרופאה והיא מורה לי להתפשט
"מה זה הזיקפה הזאת" היא גוערת בי
קודם כל תיכנס לחדר השני - מורה לי על דלת בצד החדר ותיפטר מהזיקפה - אחר כך תחזור לכאן - היא אומרת בקול כועס מאוד
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 15 ביולי 2021
הכתיבה שלך נהדרת!
יש לי הצעה על הצד השולט:
שולט שיודע שהנשלטת שלו קנאית ומחליט לבחון האם לקחת מישהי חדשה או לא. ועל הדרך מתעלל בה, ברגשות שלה, מוריד אותה הכי נמוך שאפשר. שלושתם נפגשים ושם היא חווה משהו כל כך קיצוני שכמעט שובר אותה.
mister z​(שולט)
mister z​(שולט) • 15 ביולי 2021
קודם כל הכתיבה שלך מדהימה
ולרעיון

בחור צעיר שחברה של אמא שלו מנסה לפתות אותו בלי להרגיש שהוא בעצם המוביל וגורם לה להפוך לנשלטת שלו
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 15 ביולי 2021
אני קנאית. אני יודעת. אבל לא ציפיתי שכשהוא יקרא לי לחדר זה מה שיחכה לי בו.
"ענבר, תכירי, זאת אורין. והיא הולכת להצטרף אלינו מעתה והלאה", אמר לי דן, האדון שלי.
"להצטרף אלינו?.. מה זאת אומרת?" שאלתי.
"נכון. היא הנשלטת החדשה שלי ואני מצפה ממך להתייחס אליה יפה." הוא אמר.
"להתייחס אליה יפה? למה אתה צריך עוד נשלטת?" ידעתי שאני יוצאת מהגבולות שהוא מרשה לי, אני שואלת שאלות. כלבות טובות לא שואלות שאלות. אבל זה היה חזק ממני.
"כי החלטתי. עכשיו צאי מהחדר, אני רוצה להיות לבד עם אורין", הוא הוביל אותי לדלת וסגר את החדר אחריו.

חזרתי לסלון הדירה שלו והורדתי נעליים. רק הגעתי והוא כבר קרא לי. בקושי הספקתי להוריד את הדברים ורצתי לחדר בציפייה לראות אותו.
התיישבתי על הספה ובהיתי בטלוויזיה הכבויה ממולי. מה. אני. עושה. עכשיו. לקום? ללכת? לדפוק להם בחדר? לבקש להיכנס? לדרוש להיכנס?
הוא אמר לי לבוא היום ואני יודעת שאני לא יכולה ללכת בלי האישור שלו. אז החלטתי להתקלח ולשבת לראות טלוויזיה, זה מה שהייתי עושה אם הייתי בבית שלי.
לקחתי את הבגדים שלי מהתיק ונכנסתי להתקלח, ידעתי שהמגבת שלי מחכה לי שם וכמובן היא הייתה תלויה במתלה שלה, מחכה רק לי.
רק שהפעם, נוספה עוד מגבת. מגבת שאני לא מזהה ושאני יודעת שהיא לא שלי ולא של דן.
החדר מקלחת צמוד לחדר שינה וידעתי שאני אוכל קצת לשמוע מה הולך שם בפנים אבל לא ציפיתי לראות מגבת שאני לא מזהה.

ניסיתי להתנער מזה ופתחתי את המים. ידעתי שהם ישמעו שנכנסתי לפה ורציתי להפריע להם.
מלאת מחשבות התחלתי להתקלח. הרטבתי את השיער והגוף שלי, לקחתי שמפו והתחלתי לחפוף. אני אוהבת את המקלחת אצל דן, היא משופצת ויש לה את הדוש שמזכיר גשם. אני נהנית מכל רגע של החפיפה עד שמשהו עוצר לי את ההנאה. רעש מעצבן כזה. זה גניחות? זה צחוק? מה זה?
אני מנמיכה את הזרם של המים ומנסה להקשיב... שקט. אני לא שומעת כלום. אני נאנחת וחוזרת להתקלח.
איפה היינו? במרכך. שמה כמות יפה של מרכך על היד ומניחה אותו על השיער, לוחצת עליו כדי שיכנס לכל חלק בו.
יש לי שיער ארוך יחסית וחלק בצבע חום כהה. ידעתי שדן אוהב ברונטיות אבל היא עם שיער שטני. זה בכלל לא הטעם שלו! למה שהוא ירצה אותה בתור נשלטת?
מה יש לה שאין לי?

לקחתי בינתיים את הסבון גוף והתחלתי להסתבן. מעסה את החזה שלי, הבטן, הרגליים וכל חלק שאני יודעת שאחר כך דן יגע בו.
אני מסרקת את השיער עם האצבעות שלי כדי לפרום את הקשרים, שוטפת את הסבון מגופי ועוצמת עיניים פעם אחרונה מתחת למים לפני שאני יוצאת.
המים מטפטפים ממני ואני עומדת על השטיח מול המראה, מנגבת את האדים עם היד שלי ומסתכלת על הבבואה שלי במראה.
מה יש לה שאין לי? למה הוא צריך עוד אחת? אני נותנת לו הכל!
לקחתי מגבת נוספת מהמגירה והחלטתי שאני לא לובשת את הבגדים שלי. אני יוצאת עם מגבת ואני אשב עם מגבת על הספה.
כדי שכשהוא יצא הוא יראה אותי וירצה אותי, לא אותה.
עטפתי את השיער שלי במגבת, עטפתי את הגוף שלי במגבת שנייה, כמו שמלת מיני, והלכתי לסלון.
התיישבתי על הספה והפעלתי נטפליקס.

הם מדברים שם המון! צוחקים, מדברים, מדי פעם יש רגעים של שקט ואני מנסה להבין מה הולך שם.
בחיים לא שמעתי את דן צוחק כל כך הרבה בזמן כל כך קצר. אולי היא פשוט מצחיקה אותו?
אני לא באמת מתרכזת בסדרה שלי ורק מנסה להקשיב, בוהה בטלוויזיה הפועלת.
ואז, אני שומעת את הידית יורדת, ואני רואה שהם יוצאים.
הוא פותח לה את הדלת והיא יוצאת לפניו, הוא אחריה, עדיין מדברים וצוחקים.
הוא פותח לה את דלת הבית, נותן לה נשיקה גדולה על השפתיים ומשחרר אותה לשלום.

אני מסתכלת עליו במבט המום.
"למה את עם מגבת? תתלבשי" הוא הורה לי.
"חשבתי שתאהב אותי ככה" והתחלתי לפתוח את הקשר של המגבת.
פתחתי את הקשר ונשכבתי על הספה עירומה, מחכה שהוא יבוא לעשות בי את זממו.
"ענבר, תתלבשי. אני לא אומר את זה שוב."
"כן אדוני".
אני קמה מהר, מרימה את המגבות שהשארתי אחריי והולכת למקלחת להתלבש.
אחרי 5 דקות אני יוצאת עם בגדים נקיים ושיער לח.

"למה הבאת אותה? למה אתה צריך אותה?"
"החלטתי שלא מספיק לי נשלטת אחת. אני צריך יותר עניין והחלטתי להוסיף את אורין למשחק".
"אבל היא בכלל לא הטעם שלך!"
"ומה הטעם שלי?"
"בנות ברונטיות! אמרת שאתה אוהב בנות ברונטיות!"
"נכון. אני אוהבת בנות ברונטיות ומעדיף אותן עם שיער כהה. אבל זה לא אומר שאני לא אוהב בלונדיניות או ג'ינג'יות. זה פשוט אומר שיש לי העדפה כמו לכל בן אדם אחר", הוא הסביר.
בלעתי את הרוק והבנתי שיש היגיון בדברים שלו.
"טוב" השבתי בעצבים. התיישבתי על הספה והתחלתי לראות את הפרק של הסדרה מההתחלה.

"אני מזמין לאכול, את רוצה משהו?"
"כן"
דן הזמין לנו אוכל אסייתי ובא לראות איתי טלוויזיה.
ישבנו בשקט כשהוא שם עליי יד. יד! וזהו! בלי כלום! לא נוגע בי בשום מקום! פשוט שם יד על המשענת!
מרגיש כאילו אנחנו בדייט ראשון ועדיין לא שכבנו.
אחרי חצי שעה הגיע האוכל והוא קרא לי לשולחן, אסור לאכול בסלון.
ישבנו בשקט והתחלתי לאכול.

"איך עבר לך היום?" דן שאל פתאום.
"בסדר."
עברו 20 שניות עד שהוא הגיב, "את יודעת, מנומס לשאול אנשים בחזרה איך עבר עליהם היום."
חייכתי את החיוך הכי מזוייף שלי, הנחתי את הכלים של האוכל, הסתכלתי אליו בעיניים ועניתי לו "איך עבר עליך היום אדוני?"
"או. ככה אני אוהב אותך. עבר לי נהדר. אורין הייתה איתי כל היום, הסתובבנו בקניון וקניתי לה תיק ועכשיו אני אוכל ארוחת ערב איתך, מה יותר טוב?"
"קנית מה?" כמעט נחנקתי מהאוכל.
"קניתי לה תיק."
אפילו ליום הולדת שלי הוא לא קנה לי מתנה. ואנחנו כבר חצי שנה בתוך המערכת יחסים הכוחנית הזאת.
"יפה, אני בטוחה שהיא שמחה", הגבתי באיפוק.
"כן מאוד."
הארוחה המשיכה בשקט, סיימתי את כל האוכל וביקשתי לקום.
"כן, את יכולה לקום."

הרמתי את הכלים שלי והלכתי להתיישב מול הטלוויזיה, חוזרת לקטע של הסדרה שהייתי בה.
המשכנו לראות טלוויזיה עוד שעתיים, בלי שהוא נוגע בי ובלי שהוא רוצה שום דבר ממני.
"ענברי, אני חושב שכבר מאוחר, תחזרי הביתה ונתראה מחר". הביתה? אבל אני ישנה אצלו בימי שלישי.
"אבל היום יום שלישי" התעקשתי. אני רוצה להתכרבל במיטה עם דן, לא רוצה לחזור למיטה ריקה.
"כבר מאוחר", הוא החזיר לי.
קמתי, נעלתי נעליים והתקדמתי לכיוון הדלת. הוא לא קם, הוא פשוט ישב מול הטלוויזיה.
"ביי, אני הולכת".
"ביי מתוקה, נתראה מחר".
סגרתי את הדלת ויצאתי לאוויר הקר של הלילה.

עמדתי לעוד חצי דקה שהרגישה כמו נצח ברחוב וניסיתי להבין מה קרה היום.
טוב אין טעם להתעקב, אני אחזור הביתה, כבר מאוחר ומחר אני עובדת.
נסעתי הביתה, צחצחתי ונכנסתי ישר למיטה.

יום למחרת אחרי העבודה התחלתי את הנסיעה שלי לדן, מפחדת מזה שאורין תהיה שם.
אבל היא לא הייתה שם והכל היה רגיל.
הוא לקח אותי ביד כשהגעתי ונכנס איתי למקלחת. זיין אותי בעמידה מתחת לגשם כשהוא לוחץ לי על החזה וחונק אותי בגרון.
אכלנו ארוחת ערב, דיברנו רגיל וחזרתי הביתה.
זה היה רגיל. הרגיש לי מוזר אבל שמחתי שאורין לא הייתה שם והוא היה רק איתי.
מחר חמישי וזה אומר שאני ישנה אצל דן כי סופ"ש. אז אני מכינה כבר מהיום תיק למחר.

חמישי בבוקר. אני כל כך אוהבת את הסופ"ש! אני יודעת שכל סופ"ש מלא בסקס, חניקות, גמירות והנאה.
נסעתי כל כך מהר לדן אחרי העבודה, נכנסתי עם המפתח שהוא נתן לי, הוא נישק אותי ואמר שאני יכולה ללכת להתקלח, זה הטקס הקבוע שלי כשאני מגיעה מיום עבודה.
סיימתי להתקלח והוא קרא לי לחדר ורצתי עם המגבת, מטפטפת מהמקלחת. הרגשתי את הלסת שלי נשמטת. היא הייתה שם, אורין.
ידעתי שהוא בוחן אותי על כל דבר עכשיו, בוחן את התגובות שלי ואת מה שאני אומרת.
"היי אורין", אמרתי בחיוך גדול, "מה נשמע?"
"היי, בסדר תודה, איך את?" היא מנומסת, כמו שהוא אוהב.
"בסדר".
הסתכלתי על דן וחיכיתי להוראות.

"היום אנחנו עושים משהו אחר ענברי, היום אנחנו עושים שלישיה", דן אמר.
הוא ידע שאני רוצה לעשות את זה, שזה בצ'ק ליסט שלי. אבל אני לא רוצה לעשות את זה עם אורין. אני רוצה לעשות את זה עם בחורה זרה.
הוא הגיע אליי והוריד ממני את המגבת, משאיר אותי עירומה מול שניהם, משפיל.
ואז הוא עבר לאורין, העביר יד בשיער הגולש שלה, חייך אליה והוריד לה את השמלה מהראש, נתן לה נשיקה קטנה על השפתיים ואז קרא לי להצטרף.
הוא הוריד את החולצה בינתיים, "ענברי, תפתחי לי את המכנס", ידעתי מה הוא הולך לבקש.
פתחתי את החגורה בזהירות, את הכפתור, את הריצ'רץ' והורדתי את המכנס לחלוטין, חושפת זין קשה מתחת לבוקסר.
עזרתי לו להוריד את המכנס והבוקסר, ירדתי על הברכיים והתחלתי ללקק אותו.
מנשקת מסביב, מלקקת מלמטה עד למעלה, מכניסה ומוציאה, לאט ובזהירות ואני מרגישה את הזין שלו מתקשה יותר ויותר.
הוא לחש משהו לאורין ופתאום אני רואה אותה על הברכיים לידי.
אני מנסה להתרכז במה שאני עושה ואני ממשיכה ללקק את הזין של דן מכל הכיוונים. מתחילה מהביצים, מסיימת בקצה ומכניסה את הכל לפה.
ואז אורין נכנסת באמצע ומתחילה ללקק גם היא, מתמקדת בצד אחד ומשאירה לי את הצד שלי.
אנחנו יורדות לדן ביחד והלשונות שלנו נוגעות מדי פעם, אני לא בטוחה אם אני אוהבת את זה אבל אני ממשיכה.

"תתנשקו" דן מצווה. ואנחנו עושות.
אני מסתכלת לאורין בעיניים, בוחנת אותה לראשונה כמו שצריך. עיניים ירוקות, שיער שטני ונמשים עדינים שמקשטים לה את הפנים.
מה יש לא לאהוב? בטח שדן יימשך אליה.
אנחנו מתחילות להתנשק בחושניות כשהזין של דן מעלינו, אורין מתחילה לגעת לי בחזה ואני מתחילה להינות מהסיטואציה, אולי היא לא כזאת נוראית.
אני מרגישה שאני מתחילה להתרטב ומחכה לראות מה דן תכנן לנו בהמשך.

הוא אומר לי לקום ולוקח אותי לכורסא שבפינת החדר שלו, זאת שהוא מפליק לי עליה, "שבי", ואני יושבת.
ואז הוא חוזר לאורין והוא לוקח אותה למיטה, מתחיל לנשק אותה בחושניות ואני מזיזה את העיניים שלי לכיוון אחר.
אני מרגישה את הדמעות עולות לי בעיניים, אל תבכי. הוא יתעצבן.
"תסתכלי עלינו", הוא מצווה ואני חוזרת להסתכל עם דמעות בעיניים, בוכה בתוך עצמי.
הוא מסובב את אורין בדוגי כשהוא בעמידה ומתחיל לדחוף לה אצבעות.
כל הסיטואציה יכלה להיות מאוד מחרמנת אם זה לא היה דן שעושה את זה או אם פשוט זאת הייתה אני, כמו שצריך להיות.

הוא דוחף לה אצבע לכוס ואני יכולה לראות מהכורסא שהיא רטובה ברמות, הוא דוחף אצבע שנייה ודואג שהיא תהיה מוכנה.
ואז הוא מתחיל לזיין אותה, חזק, מהר, תופס לה במותן וחונק עם היד השנייה.
אני מרגישה את הדמעות זולגות ואני ממשיכה להסתכל עליהם.
אני לא יודעת כמה זמן עבר כשאני מסתכלת על דן מזיין את אורין, חונק אותה, מצליף בה, גורם לה לגמור פעם, פעמיים, כבר לא ספרתי.
פשוט ישבתי בדממה וחיכיתי שהסיוט הזה יגמר.

אבל בסוף, זה נגמר, והוא הסכים לנו להתלבש, שלח את אורין הביתה בנשיקה חמה והזמין אותי אליו למיטה.
ישבתי כשאני מחבקת את הרגליים שלי ומנסה לשלוט בעצמי, הוא ישנא שאני בוכה ואני חייבת לשלוט במה שאני עושה.
"למה את בוכה?" הוא שאל, פתאום הטון שלו הכי נחמד בעולם. הוא יודע איך לדבר אליי.
"אתה יודע למה."
"כי זיינתי את אורין ואת היית בצד?"
"אמרת שלישיה, זאת לא הייתה שלישיה."
"נכון. אבל שיניתי את דעתי. רציתי ללמד אותך לקח."
"לקח? על מה?"
"הרגשתי שאין לך מספיק ביטחון בקשר שלנו ורציתי להראות לך אחרת."
על מה הוא מדבר לעזאזל?
ואז הוא אמר:
"אורין הלכה ואיתך אני נשאר. אני בוחר בך, לא בה. היא צעצוע ואת הנשלטת שבחרתי. תזכרי את זה ותפסיקי לקנא."

ישבתי בהלם עוד כמה רגעים וניסיתי להבין מה אני מרגישה כרגע.
הסתכלתי עליו במבט מבולבל, מנסה להבין מה לומר.
"עכשיו תסתובבי, יש לנו עוד ערב ארוך."
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 15 ביולי 2021
יפהה מאוד
את מוכשרת!
השטיחון המקולר​(נשלט)
לפני שנתיים • 16 ביולי 2021
סטודנט עני, נשלט עם פטיש לנעליים וכפות רגליים, מוצא עבודה כעוזר בית אצל שתי סטודנטיות צפונבוניות מהממות.
הוא מודה לגורלו הטוב ומדמיין איך היה העבד שלהן ולא רק מנקה בתשלום.
הכל משתנה כשהן קולטות שמישהו הזיז להן את הנעליים
mister z​(שולט)
לפני שנתיים • 19 ביולי 2021
mister z​(שולט) • 19 ביולי 2021
עדיין מחפשת רעיונות חדשים?