סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

facefuck vs deep throat blowjob

fkfkeoeofkfk
לפני שנתיים • 12 ביולי 2021

facefuck vs deep throat blowjob

fkfkeoeofkfk • 12 ביולי 2021
מה מחרמן אתכם יותר? מה אתה מעדיפים לקבל לתת? (שאלה לנשים וגברים בנפרד)
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נראה לי מציצה על פני זיון גרון. אבל לא תמיד, תלוי במצב הרוח. זה מחרמן בדרך אחרת. זיון גרון זה נחמד כי זה הכי להיכנס למוד שפחה חרופה שעושים לה מה שרוצים, זה נחמד כי הוא עושה הכל ואני צריכה רק לתת לזה לקרות, ואפשר להיכנס ל-ZONE ממש מהר כי לא צריך לחשוב ולא צריך לפעול וגם הריר שנוזל מעצים את חוסר האונים. זו תחושה כיפית ממש. וזה גם מאד מרגיע. וזה נהדר כשאני עייפה ואין לי חשק לזוז ולעשות דברים.
אבל כשאני עושה הכל לבד אז המגע עצמו יותר נעים לי, ולו בגלל שאני שולטת בסוג המגע בכל רגע אז תמיד יכולה לכוון למה שהכי נעים לי. וכך אני גם יכולה לשלוט בכמה זמן זה נמשך. ואני תופסת מעצמי טובה בזה ויכולה להעניק חוויה באמת מרטיטה, אבל כדי שזה יקרה צריך לתת לי לעשות את מה שאני יודעת ולא להפריע לי עם פקודות ומשיכות שיער.

אז טכנית מציצה בשליטה שלי לדעתי יותר מהנה ויותר נעימה וזה עונג יותר מושקע, אבל זיון פנים נותן דברים אחרים שלא מקבלים שם אז לא הייתי רוצה לוותר על אחד לטובת השני.

אפשר גם ביחד. ברוטציה. כל שתי דקות מחליפים icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
-X-
-X-
-X- • 12 ביולי 2021
בפייספאק אני יכול לגמור, מציצה פחות.
Milking Man​(שולט)

מה שפרלין אמרה

Milking Man​(שולט) • 12 ביולי 2021
Just be there and do nothing.

לעיתים, כאשר מצב הרוח מכוון לקם, בא לי שתהיי כלי קיבול לזרע שלי ותו לא.
Arminius​(נשלט)
Arminius​(נשלט) • 12 ביולי 2021
לשניהם יש יתרונות.

כשאני המוצץ- הפייספאק מוסיף איזשהו אלמנט של איבוד שליטה וחוסר אונים וזה מה זה מחרמן. למרות שגם נטו המציצה עצמה כיפית כי אתה פשוט מנסה ומשתדל להכניס כמה שיותר בשביל הצד השני.

כשאני הנמצץ- סומך על הצד השני ותכלס... אין לי באמת לב לעשות למישהי פייספאק. פאקינג ספאנק אני בקושי מסוגל לתת.
עבודת אלילות
עבודת אלילות • 12 ביולי 2021
כשאני בטופ מעדיפה לזיין פנים מלתת לו לעבוד, לצערי זה כי הם לא יודעים לעבוד רוב הזמן, גם יש כיף בגאג שיוצא מזה שקשה להם לנשום קצת

לגבר אני מעדיפה למצוץ, כי אני טובה בזה, אם הפרטנר יודע להתנהל עם הגרון שלי אפשר גם קצת יותר מזה.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 12 ביולי 2021
דפנטלי מציצה,
לא כלבה פסיבית בשום מובן😋
Tallario
לפני שנתיים • 13 ביולי 2021
Tallario • 13 ביולי 2021
אקלקטי. התחלה נעימה שעוברת לדיפ שעובר לפייספאק ועוד קצת מגע נעים אחרי הסוף.
אנאלון​(נשלט)
לפני שנתיים • 13 ביולי 2021
אנאלון​(נשלט) • 13 ביולי 2021
אין כמו facefuck אני מאמין שרוב הבנות נהנות מזה יותר בעיקר עם הלשון שלי עושה את העבודה כמו שצריך