סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רטט ומקצבים!

FlowerKitty​(אחרת)
לפני שנתיים • 15 ביולי 2021

רטט ומקצבים!

FlowerKitty​(אחרת) • 15 ביולי 2021
שאלתי בבלוג ולא עונות לי (לשם שינוי, ועם כמה שאני מפלצת לייקים, רציתי *תגובות*, ושיהיו מנשים). אז יאללה, ננסה פה icon_smile.gif

אז נכון כל הוויברטורים המשוכללים בימינו מתהדרים לא רק בעוצמות רטט שונות (את החלק הזה אני והדגדגן שלי מאוד מבינים, תודה), אלא גם במקצבים שונים? כל מיני פעימות רטט והפסקות לסירוגין וכאלה?

אז שאלתי היא - יש בכלל מישהי בעולם שזה נעים לה, הדבר הזה? שזה לא נטו מעצבן לה את הדגדגן ומפריע לה להתרכז? (בחיי שאין דבר שאני שונאת יותר בזמן סקס או אוננות מללחוץ בטעות לחיצה אחת יותר מדי על הכפתור של המג'יק וונד ולעבור בטעות מעוצמת הרטט הקבוע הכי גבוהה (טוב! כן! עוד!) לאיזה מקצב מעצבן של רטט עולה ויורד או בהפסקות (מוציא מריכוז! מעצבן! דורש עוד מלא לחיצות כדי לסגור מעגל ולחזור מחדש לרטט אחיד, ואני בכלל באמצע פה!)

האם זה קטע של נשלטות שבכלל *אוהבות* שיציקו להן ויפריעו להן לגמור, וזו הסיבה שאני לא מבינה את זה? האם זה עניין של הבדלים אנטומיים ויש נשים שהעוצמות העולות ויורדות או המקצבים המשתנים אשכרה עושים להן נעים?
אני מה זה אשמח לגלות ולשמוע שיש נשים כאלה, שזה נעים להן (עד כה לא יצא לי לפגוש בכאלו, רק בחברות שהסכימו אותי), כי אחרת - למה מייצרים את הפיצ'רים האלה בכלל? ועוד מפרסמים את המכשירים באמצעותם כאילו "חדש! עשרה מקצבים משתנים!" זו מתת האל לכל בעלת כוס?
Kitty frank
Kitty frank • 15 ביולי 2021
לא יודעת אם מתת האל, ושנים שלא החזקתי ויברטור מתפקד בשימוש קבוע אבל אני זוכרת שזה היה נחמד. לא מוציא מריכוז, אלא להפך- מעניין מספיק כדי להתרכז בלאונן ולא ברשימת קניות.
כשמשהו מונוטוני מדי קלי להתעלם ממנו.
FlowerKitty​(אחרת)
מעניין. אולי זו הפרעת הקשב והריכוז שלי, שמתבטאת באופן הזה גם במיטה. אני חייבת להתרכז ממש כדי לגמור. אם הגירוי *לא* מונוטוני מספיק ואם הפרטנר לא מפסיק לחלוטין לגעת בחלקים שלי שאינם הדגדגן ו/או לא סותם את הפה ברגעים שבהם אני מתקרבת (שני עניינים בעייתיים שאפשר לפתור על ידי א. חינוך, ב. לשבת לו על הפנים בצורה שלא תאפשר דיבור או תזוזה בכלל, ג. קשירה, ד. גאגים מאולתרים יותר ופחות) - אני פשוט לא גומרת.
hrgiger
hrgiger • 15 ביולי 2021
הצעצוע שלך לי אתמול את הפוסט שלך ועניתי לו שאין לי מה לתרום מניסיוני האישי, אבל הבוקר נזכרתי שיש לי נסיון מקצועי (:
התשובה היא כן. ישנן נשים (וגברים) שהמקצבים המשתנים מהנים אותן.ם.
hrgiger
hrgiger • 15 ביולי 2021
הצעצוע שלח, לא שלך.
הוא שלי (:
FlowerKitty​(אחרת)
הו, הוא לגמרי שלך (: גם אם את מאוד נדיבה ויודעת לחלוק לפעמים.
Discipline
Discipline • 15 ביולי 2021
hrgiger כתב/ה:
הצעצוע שלח, לא שלך.
הוא שלי (:

בגן הכלוב שלנו אין שלי או שלך, הכל של כולם !
Honey Bee​(נשלטת)
Honey Bee​(נשלטת) • 15 ביולי 2021
בלתי נסבלים המקצבים האלו, זה מפריע לי להתרכז.
    התגובה האהובה בשרשור
פרלינה​(נשלטת){בעלי}
פרלינה​(נשלטת){בעלי} • 15 ביולי 2021
אני איתך! שונאת את זה ולפעמים הבעלים מעביר למקצבים האלה כי זה מצחיק אותו וזה הדבר הכי מעצבן שקיים.
FlowerKitty​(אחרת)
גברים מרושעים. כאישה שמכירה את זה מבפנים, לא הייתי עושה את זה לנשלטת שלי שזה מעצבן לה את הדגדגן בחייםםםםם.
יש מספיק התעללויות קשות אחרות שלא נוגדות ככה את אמנת ז'נבה!