ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי גמר בתוך כלובון?

עבד קשירות1
לפני שנתיים • 16 ביולי 2021
עבד קשירות1 • 16 ביולי 2021
אשתי נועלת אותי לאחרונה בכלובון חדש שיש לו גם טבעת עם 3 בליטות שדוקרות אם הזין מתקשה יותר מדי. לא מאפשר בכלל לגמור.
FlowerKitty​(אחרת)
לפני שנתיים • 17 ביולי 2021
FlowerKitty​(אחרת) • 17 ביולי 2021
FoxyBoxy כתב/ה:
איך למשוך שפיכה או איך למנוע שפיכה?
אם הוא שם את הכלובון ואז ברגיל עם הלבוש מתהלך לו ביומיום ופשוט גומר מעצם לבישת הכלובון, קצת אין מה לעשות עם זה, אם הבעיה היא בחיכוך אפשר להחליף לכלובון שלא מאפשר חיכוכים.
לגבי מניעת שפיכה בזמן סטימולציה
לכל אחד ואחת יש מקומות בגוף ובאיברי המין שלהם שמגרים אותם יותר ומגרים אותם פחות.
יכול להיות שאדם יהיה מאוד רגיש באיזור אחד ומאוד יחורמן מזה אבל לא מספיק בשביל לגמור ויש מקומות אחרים שנגיעות קלות כבר יעוררו גמירה, זה אולי ישמע קצת מתחמק אבל סוגשל ללמוד את הגוף שלו (שאני בטוחה שאת עשית/עושה ולכן התשובה מרגישה לי מתחמקת חחח) ולהבין איפה אפשר לגעת בשביל לגרור סטימולציה ובאותה נשימה למשוך את הזמן בין זה לבין גמירה.
אפשר לקחת הפסקות בין לבין ולתת ל... הכל להרגע ואז לשוב.
כאילו חוץ מהראש של הפין יש את גופו, האשכים, פרוסטטה, פלייסטיישן5, פטמות, אוזניים וכו׳
.
לגבי הגמירה בתוך הכלובון, בגדול אפשר להשתמש במגיק וונד, ולגרות מקומות בגוף כמו הפרוסטטה רק קחי בחשבון שזה תהליך ויכול להיות שלא יצא בפעמים הראשונות או השניות.
.
בהצלחה icon_smile.gif

כאילו, מצד אחד הודעה מושקעת ויפה, מצד שני למה את מדברת על גמירה בתוך כלובון כעל משהו שכדאי לנסות למנוע? אם שואלות אותי, זה משהו שממש בא לי לגרום 😍
EvoGuy​(מתחלף)
EvoGuy​(מתחלף) • 17 ביולי 2021
כן אפשרי אני גמרתי בתוך כלובון.
אחרי שלושה שבועות שלא גמרתי, היה רגע שהשולטת שלחה לי תמונה וכל כך הייתי חרמן שניערתי את כל הכלובון יחד עם כל החבילה ואחרי כמה שניות כבר לא היתה דרך חזרה... זה השפריץ לכל עבר וזו היתה גמירה כל כך מענגת. כמובן שזה עלה לי ביוקר.
אם הזין שלו באמת קטן יש כלובון אחד שיכול להתאים ונראלי אין סיכוי שהוא יגמור ככה, פיזית.
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 17 ביולי 2021
למה לגרום למישהו לגמור בכלובון או שאת מפחדת שגם בתוך הכלובון הוא יגמור?
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 17 ביולי 2021
FlowerKitty כתב/ה:
FoxyBoxy כתב/ה:
איך למשוך שפיכה או איך למנוע שפיכה?
אם הוא שם את הכלובון ואז ברגיל עם הלבוש מתהלך לו ביומיום ופשוט גומר מעצם לבישת הכלובון, קצת אין מה לעשות עם זה, אם הבעיה היא בחיכוך אפשר להחליף לכלובון שלא מאפשר חיכוכים.
לגבי מניעת שפיכה בזמן סטימולציה
לכל אחד ואחת יש מקומות בגוף ובאיברי המין שלהם שמגרים אותם יותר ומגרים אותם פחות.
יכול להיות שאדם יהיה מאוד רגיש באיזור אחד ומאוד יחורמן מזה אבל לא מספיק בשביל לגמור ויש מקומות אחרים שנגיעות קלות כבר יעוררו גמירה, זה אולי ישמע קצת מתחמק אבל סוגשל ללמוד את הגוף שלו (שאני בטוחה שאת עשית/עושה ולכן התשובה מרגישה לי מתחמקת חחח) ולהבין איפה אפשר לגעת בשביל לגרור סטימולציה ובאותה נשימה למשוך את הזמן בין זה לבין גמירה.
אפשר לקחת הפסקות בין לבין ולתת ל... הכל להרגע ואז לשוב.
כאילו חוץ מהראש של הפין יש את גופו, האשכים, פרוסטטה, פלייסטיישן5, פטמות, אוזניים וכו׳
.
לגבי הגמירה בתוך הכלובון, בגדול אפשר להשתמש במגיק וונד, ולגרות מקומות בגוף כמו הפרוסטטה רק קחי בחשבון שזה תהליך ויכול להיות שלא יצא בפעמים הראשונות או השניות.
.
בהצלחה icon_smile.gif

כאילו, מצד אחד הודעה מושקעת ויפה, מצד שני למה את מדברת על גמירה בתוך כלובון כעל משהו שכדאי לנסות למנוע? אם שואלות אותי, זה משהו שממש בא לי לגרום 😍

כי נשאלה השאלה הזו אז עניתי לגופה 😅
הפיה טינקרבל​(שולטת)
מפית כתב/ה:
למה לגרום למישהו לגמור בכלובון או שאת מפחדת שגם בתוך הכלובון הוא יגמור?

אני רוצה לדעת איך מונעים גמירה בתוך כלובון
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 17 ביולי 2021
המטרה של חגורת הצניעות אינה למנוע גמירה אלא למנוע זקפה, וכתוצאה מכך - חדירה. באופן אישי הצלחתי לגמור בכל סוגי חגורות הצניעות שלבשתי עד היום, אבל ההנאה היתה מופחתת.

התשובה לשאלה ששואלת הפיה טניקרבל (איך למנוע גמירה) כרוכה בהבנה מה גורם לגבר לגמור, כלומר מה הגירוי החיצוני שאת צריכה למנוע. ברור שלכל גבר יש שוני, אולם אם לדבר על הכללה ה"סוויט ספוט" של מרבית הגברים היא המפגש התחתון של ראש הפין (מה שנקרא - העטרה) עם גוף הפין. חגורת צניעות אשר מטרתה למנוע או ממש להקשות על גמירה צריכה לא לאפשר מגע עם חלק זה.
החגורות הרגילות לא ימנעו גמירה, אולי יקשו עליה במקרה הטוב. חגורות אשר יקשו מאוד על גמירה יהיו אלו אשר כוללות כיסוי מלא של איבר המין וגם חגורה על המותניים, אך לרוב הן יקרות מאוד למשל זו:
https://www.etsy.com/il-en/listing/702940862/male-chastity-belt-sissy-maid-chastity?ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=male+chastity+belt&ref=sr_gallery-1-2&frs=1
בהצלחה!
Grey / Green
לפני שנתיים • 18 ביולי 2021
Grey / Green • 18 ביולי 2021
קראתי את הכותרת וזה נשמע לי כמו "מי גמר בתוך כלובון? מי? מי ילד רע?"

בכל אופן, זה אפשרי בכלובונים מסויימים, במיוחד כשהם גדולים מדי.