סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חכמת ההמונים - איך חוזרים?

טלי35​(שולטת)
לפני שנתיים • 16 ביולי 2021

חכמת ההמונים - איך חוזרים?

טלי35​(שולטת) • 16 ביולי 2021
מה הייתם מייעצים או מייעצות לנשלט שנעלם כי נבהל ורוצה לחזור*?

מוסיפה שאין לי בעיה עם בדיחות וציניות כמו שלרוב יש פה בפורומים, אבל *באמת* הייתי רוצה גם עצות טובות, מועילות ומעשיות.
(בדגש על - מה עבד לכם כשנעלמתם, מה עבד מולכן כשולטות עם נשלטים שחזרו ועוד...)

תודה

*סיפור ארוך. לא חשוב כרגע הפרטים
''''''''''
'''''''''' • 16 ביולי 2021
תייצר אינטראקציה רק עם נשים שאתה באמת נמשך אליהן ואל תזרום עם כל אחת שכתוב לה שולטת בסוגריים וענתה לך להודעה, רק כדי להגשים פנטזיה.
הלן הדובה
הלן הדובה • 16 ביולי 2021
תקופת מבחן על תנאי. משימות יומיות קטנות לראות אם הוא רציני. מערכת 3 חריגות כשב3 הוא עף. חיזוק חיובי על התנהגות טובה.

EDIT : לנשלט - אני אישית מאוד אהבתי לקבל הבנה כשאמרתי את האמת לגבי למה לקחתי צעד אחורה או נעלמתי לכמה ימים. חשוב להגיד את האמת למרות שלפעמים קשה
''''''''''
יש לי עוד עצה - אל תסכים לשטויות כמו תקופת מבחן על תנאי ומשימות שנועדו להוכיח רצינות.
masoul
masoul • 16 ביולי 2021
פישלת ?
תהיה אמיתי, תהיה כנה, תסביר, אם אתה באמת כנה ואמיתי, אפילו אם ההסבר מטומטם ואתה יוצא
ילד פחדן בן 4, הכנות תעשה את העבודה, עם כנות ופתיחות אפשר לעבוד ורוצים לעבוד.

אחרי שהייתי כנה והסברת. שוב, הכי אמיתי הכי כנה והכי נוגע שיש, תשאר. פשוט תשאר.
תשאר סביבה, בלי לדחוף את זה לאן שהוא, בלי לנסות לתקן את זה, בלי לעשות כלום,
רק להיות שם, להיות נוכח בחיים שלה, להיות יציב בנוכחות הזו. להיות איתה.

תעשה טוב את שתי הצעדים האלו, היא כבר תעשה את הצעד הבא ותקח את זה משם.

אין לי מושג למי כתבתי, מי שזה לא יהיה, שיהיה בהצלחה, וסופש נעים במזגן.
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 16 ביולי 2021
השולטת יכולה להבין שהוא בנאדם שנבהל ורוצה לחזור ופשוט לתת לו לחזור(?) ואם לא מתאים לה כמובן אז לא.
אולי פיספסתי משהו..? לא בדיוק הבנתי את הדילמה.
כלבה מנויישת​(מתחלף)
אני הייתי הולך לכיוון של הסברה, מה שלנו (חברי הקהילה) ברור באופן חד משמעי - לא תמיד ברור לנשלט חדש או אחד שסקרן לבדוק גבולות ולכן ההסבר הראשון חייב להיות (לפחות מבחינתי, כל אדם לעצמו ואני לא מכליל את מה שאני חושב על כלל חברי הקהילה/הפורום) שלפני BDSM ואחרי BDSM אנחנו בדיוק אותם בני אדם שהיינו לפני יחסי השליטה, אם הוא סומך עלייך בתור בן אדם ומאמין בך שלא תפגעי בו כבן אדם הוא צריך להכיר את העובדה שגם את וגם הוא בני אדם מעבר ליחסי שליטה, זה יכול להניב לו ביטחון שאת לא תפגעי בו כבן אדם בזמן סשן.

הדבר השני שהייתי כולל בהסבר הוא שצריך לדבר, להרבה נשלטים יש קטע מסויים שכדי להנות הם מנסים להתרגל/להתחבר בכח לסיטואציות מסויימות ולכן לא אומרים כשמשהו לא נעים להם, במקרה כזה לך בתור שולטת אין את היכולת לדעת (ולא משנה כמה טוב את מכירה אותו) שהוא נסגר לך באמצע סשן ויעלם לך בסיומו ולכן אחד הדברים החשובים זה תקשורת פתוחה ודיבור תוך כדי.

הדבר השלישי שהייתי מסביר זה שהדרך הנכונה היא שיטת הרמזור המוכרת כאשר "ירוק" אומר שהכל בסדר, "צהוב" אומר שקצת פחות נעים לו ו"אדום" מוביל לעצירה רגעית ושינוי כיוון, אחרי "אדום" כמובן מגיעה מילת ביטחון במידה ולא הצלחתם תוך כדי הסשן לתקן את מה שמפריע לו, חשוב להסביר לנשלט שכדי לא לגרום לו להבהל או להפגע או לכאוב מעבר לגבולות שקבעתם - הוא חייב להיות פתוח ולהשתמש ברמזור, באמצעות מילה אחת הסשן יכול להפוך מסשן לא מהנה לסשן שמוביל להנאה מטורפת שמשאירה טעם של עוד.

דבר נוסף שאני יכול לחשוב עליו זה שיחות משותפות ופתוחות בניכם על מהלך הסשן בסיום הסשן או למשל יום לאחר מכן, סוג של התאמת תיאום הציפיות, להבין מה כן היה בסדר ומה פחות התאים וכמובן זה צריך לכלול גם אותך! גם את צריכה להגיד למה את יותר מתחברת ולמה פחות ואיך היה לך בסשן, זה שהוא הנשלט לא אומר שרק הוא צד - את כאן כדי להנות בדיוק כמוהו.

אני מקווה ומאמין שאחרי הסברה של הדברים האלה הוא ירגיש קצת יותר בטוח בעצמו לחזור לעניינים ואם הוא גם יצליח ליישם (כי קל לדבר, קשה לעשות) אז לדעתי הוא גם יהנה ויהיה פחות מבוהל או עם חששות, מה שיוביל אותו להנאה גבוהה יותר ולך בתור שולטת זה יתן יותר ביטחון לנסות דברים חדשים/אחרים כי את יכולה לסמוך עליו שברגע מסויים הוא יגיב לך במידת הצורך.

טלי זה נכתב בתגובה אלייך אבל זה נוגע לאדם שעומד בסיטואציה המדוברת.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יול' 16, 2021 11:25 am, סך-הכל נערך פעם אחת
שווה
שווה • 16 ביולי 2021
אני רק אומר
כי לפעמים דוקא הנסיגה וההיעלמות מהחשש, יכול להעיד על התחלה של התמסרות אמיתית וכנה.
ודוקא בגלל זה החשש גובר וגורם לדחיה בהתחלה אולי יום יומיים ובסופו של דבר לנסיגה.
אבל זה באמת כי הוא מבין שמשהו הולך להשתנות והמנטלי נהיה חזק.
ואז החזרה אמיתית יותר.
לא תמיד, לפעמים..
''''''''''
איך הדברים האלה תמיד מגיעים לכאלה ניתוחים מעמיקים, ג'יזס, אם גבר היה מבריז למישהי מדייט ונילי גם הייתם פותחים על זה דיון פסיכולוגי פילוסופי חינוכי?
וחלאס כבר עם הקטע הזה של "חברי קהילה ותיקים מסבירים לצעירים על החיים". אתם לא בצבא.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
את האמת, לרוב אני ממש לא נותנת הזדמנות שנייה, אין לי צורך בזה משום שאותו נשלט כנראה עדיין לא ביסס איתי שום קשר משמעותי.

אולי הייתי נותנת הזדמנות נוספת אם הייתי יודעת שאותו גבר עבד על הבעיות הנפשיות שלו והתסבוכות שגרמו לו לזלזל בזמן שלי ככה, אבל הוא לגמרי צריך להוכיח את עצמו עוד לפני שאני מסכימה בכלל לתת לו הזדמנות שנייה.
95 אחוז מהפעמים אין באמת טעם לתת אופציה למישהו כזה לחזור.