סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבה לנשים מבוגרות מאוד (80 פלוס)

לולקי
לפני שנתיים • 17 ביולי 2021
לולקי • 17 ביולי 2021
Yacov Bi כתב/ה:
למה "חולני" מדוע צעירות זה בסדר, ומבוגרות הן מחוץ לתחום?

כול עוד שום דבר לא פוגע באיש, זה לא חולני. אול גוד אתך, אל תקשיב למיותר.
Yacov Bi​(נשלט)
Yacov Bi​(נשלט) • 17 ביולי 2021
תודה לולקי..
לפגוע חלילה, הכל מתוך כבוד הערצה ואהבה,
ובהסכמה.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 17 ביולי 2021
ובכל זאת אני רוצה להוסיף פה סייג - אני חושבת שיש עוד סיבה שהפטיש הזה מעורר רתיעה אצל הרבה אנשים (מעבר לקינק שיימינג הרגיל, המעצבן והלא לגיטימי).
נשים זקנות הן נשים בוגרות. הן חופשיות לעשות את כל הבחירות, כולל הבחירות המיניות שלהן, כמו כל אישה בוגרת אחרת, גם אם אלו בחירות לא נורמטיביות. *אבל* בניגוד למצב אצל נשים שעדיין לא הגיעו לגיל זיקנה, אחוז די גבוה מהקשישות מעל גיל 80 כבר לא לגמרי בדעתן הצלולה. מחלות כמו דמנציה ואלצהיימר הן כבר די נפוצות בגילאים האלו. יש קשישים וקשישות בגילאים האלו שאפילו ממנים להם אפוטרופוס מסיבות מוצדקות, כי בגלל דמנציה מצבם המנטלי לא מאפשר להם לקבל החלטות מושכלות.
בנוסף, רוב הנשים בגילאים האלו לא במצב פיזי כ"כ טוב. רובן חלשות פיזית, מתקשות במידה זו או אחרת בהתניידות (על כל הספקטרום שבין מקל הליכה להליכון לכיסא גלגלים), ולא יוכלו להתנגד פיזית אם מישהו ינסה לפגוע בהן.
כמובן שיש גם לא מעט נשים בנות 80+ שהן צלולות לגמרי, כשירות לגמרי לקבל החלטות, וגם אם הגוף שלהן כבר לא חזק כמו בגיל 25, הן עדיין בכושר מעולה לגילן. וברור שאין שום בעיה שייווצר קשר מיני שנובע מתוך רצון והסכמה בין קשישה כזו ובין גבר צעיר.

אבל במבט על, סטטיסטית, מדובר באוכלוסייה פגיעה. ורתיעה מהמשיכה הזו שנובעת מהמקום הזה היא כן לגיטימית בעיניי. כלומר, לא לגיטימי להגיד "איכסה, זה בכל מקרה ניצול וזה מגעיל". אבל כן לגיטימי להגיד - זו משיכה לאוכלוסייה שבאופן כללי היא פגיעה. מי שרוצה ליצור קשרים מיניים עם קשישות רצוי שיוודא טוב טוב שהקשישות שהוא יוזם איתן קשר אכן צלולות, וחלילה לא במסגרת יחסי מרות של מטפל/מטופלת בבית אבות (כמו שנרמז פה בצחוק, ועדיין, כמו שגייגר אמרה - גם בצחוק זה מגעיל).
וכמובן גם שכמו בכל משיכה לפלח אוכלוסיה ספציפי, חשוב לוודא שהפנייה והיוזמה תיעשה באופן מכבד ולא פטישיסטי ומחפיץ. כמו שטרנסיות שונאות בצדק לקבל מזרים פה הודעות בסגנון "יוווו אז יש לך זין? מת על נשים כמוך מת שתזייני אותי". כמו שאני שונאת לקבל פה מזרים הודעות סטייל "מת על הכוס השעיר שלך בואי שבי לי על הפנים 😍" -
אז ככה אני בטוחה שגם קשישות בטינדר (ויש קשישות בטינדר! היתה על זה כתבה במוסף "הארץ" לפני כמה חודשים, בחיי) יירתעו בטירוף מפנייה מחפיצה בסגנון "יו זקנות כמוך מה זה עושות לי את זה המחשוף המקומט שלך מעמיד לי".
להימשך מותר. לחשוב דברים בוטים בלב מותר. אבל לפנות לבני ובנות אדם זה משהו שצריך תמיד להיעשות בכבוד.
ScatNerd
ScatNerd • 17 ביולי 2021
לולקי כתב/ה:
Yacov Bi כתב/ה:

גם לשכב עם גופות לא פוגע באיש icon_smile.gif
Yacov Bi​(נשלט)
Flower Kitty​ את צודקת בסייג שלך.
על כן מבקש להבהיר כאן חד משמעית על אשר פרסמתי התייחס למבוגרות בריאיות בנפשן עצמאיות וצלולות בדעותיהן ובהסכמה
וחלילה לא מתוך ניצול,
ניצול פרושו אונס ואסור להיות במקום זה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 17 ביולי 2021
BizarreMind כתב/ה:
לולקי כתב/ה:
Yacov Bi כתב/ה:

זאת השוואה דוחה שמעידה עליך רעות.
Yacov Bi​(נשלט)
BizarreMind כתב/ה:
לולקי כתב/ה:
Yacov Bi כתב/ה:

מדובר כאן על מבוגרות ולא גופות
אל תוציא דברים מהקשרם.
ScatNerd
ScatNerd • 17 ביולי 2021
אתה הוא זה שמוציא דברים מהקשרם, אני הגבתי למישהי אחרת על מה שכתבה. ברור שיש לך קושי מסויים בהבנת הנקרא.
לא פניתי אליך ולא התייחסתי לעניין שלך, ומבחינתי שכל אחד יעשה מה שהוא מרגיש. אני האחרון שישפוט.
הלן הדובה

לא מעט לנתח

הלן הדובה • 17 ביולי 2021
אז ככה. בואו נתחיל מהשמיינינג - תתביישו לכם כל אלה שעושים שיימינג. מה כבר אמרו פה? שיש משיכה לנשים מבוגרות? יש בכלוב אנשים ששותים שתן ומשחקים בקקי יום יום וזה טוב להם. מי אתם שתשפטו בכלל?

נמשיך בקינק עצמו - לי יש משיכה לנשים בגיל ה40-50 אז אני ממש לא רואה שום בעיה עם גילאים כגון 80+. כל עוד טוב לכל המעורבים.

הסכמה - לא הוזכר בכלל הסכמה בפוסט המקורי "יש בי תשוקה ואהבה לנשים מאוד מבוגרות (80-90 פלוס) למגע חם ומפנק וללא תנאי".
הבן אדם לא אמר "אני אוהב לאנוס קשישות". אמר שזקנות עושות לו את זה. סליחה אבל למה להסיק מסקנות?
כן, יש לא מעט גברים ונשים שאין להם מעצורים. אבל לא יודעת, אולי יש אצלכם בעיה אם כולם חושבים רק על זה.

בדיחות - חברה... באמת אבל באמת... קחו רגיעון. מה קרה? קצת בדיחות? רק חסר שעכשיו גם להגיד למישהו "לך תזדיין" שקול ל"לך תאנוס".

וחוץ מזה? אני אישית ממליצה על חוגי ריקוד למבוגרים. הנשים שם יותר גמישות.
שלגי
שלגי • 17 ביולי 2021
hrgiger כתב/ה:
באמת? לעשות למישהו קינק שיימינג? פה? למה?
זה ממש הגיוני שלכן אין את המשיכה לזה, גם לי אין, אבל אין בזה שום דבר שהוא אבסולוטית חולני. ואגב, זה לא כל כך נדיר.

ולשלוח גבר שנמשך לקשישות לבית אבות (גם בצחוק) זה רעיון טוב כמעט כמו לשלוח אותי, שאוהבת להרביץ ולחשמל, לענות שבויים. כי הרי מה זה קצת הסכמה ותיאום ציפיות, מיותר.

בול!
תודה גייגר