לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן חטיפה

The Catwoman​(נשלטת)
לפני שנתיים • 3 באוג׳ 2021
The Catwoman​(נשלטת) • 3 באוג׳ 2021
זה כמו פנטזיות אונס - זה נשמע מאוד מלהיב ומסקרן אבל לא בר ביצוע, אלא אם כן זה כבר לא ממש חטיפה אלא נהיה רק משחק של חטיפה ואז מה הקטע...
LittolRainbow​(אחרת)
לפני שנתיים • 14 באוג׳ 2021
LittolRainbow​(אחרת) • 14 באוג׳ 2021
CNC / רול פליי של חטיפה ומין בכפייה זה אולי הקינק הכי גדול שלי או לפחות בין ההכי גדולים.

ההרגשה של הפחד המשתק, של החוסר אונים והחוסר ידיעה של מה הולך לקרות לי, זה הדבר הכי מחרמן שיכול להיות.

אחת הפנטזיות הכי גדולות שלי זה שמישהו עם מסיכה יחטוף אותי, יקשור אותי וישים לי גאג ושק על הפנים ידחוף אותי לאוטו ויסע למקום מבודד ביער או מקום נטוש שבו אף אחד לא יוכל לשמוע אותי צורחת,
ואז יכפה את עצמו עליי, על האדמה, להיות מכוסה בלכלוך ונוזלי גוף שונים... נשמע לי כמו חלום 😌
ScatNerd
ScatNerd • 14 באוג׳ 2021
מאחל לך שתתגשם הפנטזיה icon_smile.gif
מבולבלת88{נשואה}
מבולבלת88{נשואה} • 14 באוג׳ 2021
כשהייתי ילדה קטנה ממש, וסבא וסבתא היו גרים רחוק ממש, היינו נרדמים בנסיעות חזרה. ואני זוכרת לילות קרים וחשוכים בהם היינו חונים על יד הבית, ואבא ואמא היו נעלמים לרגע, ואז משומקום היו נזרקות עלינו שמיכות פוך (זכרות במיוחד הציפות פלנל עם ציורים קטנים של מיקימאוס) ועם עיניים וראש מחוסים וץהיינו נחטפים היישר אל המיטות שלנו. הייתי עושה את עצמי ישנה גם אם הייתי מתעוררת, רק כדי לזכות לחטיפה הזאת. (כן. היינו קוראים לזה חטיפה)

בקשר עם רמת ביטחון דומה לזאת שיש לילד קטן בהורים שלו, זאת נראה לי יכולה להיות חוויה מיוחדת. וזה בהחלט חלק מסל הפנטזיות הטובות שלי (אלה שמדמיינת כדי להירגע וללכת לישון שלווה), רק הפעם בלי מיקימאוס 🙈
ezuf
לפני שנתיים • 16 באוג׳ 2021
ezuf • 16 באוג׳ 2021
מלישס כתב/ה:
אני מעדיפה לחטוף גברים

אני בעד,כל עוד יש מזגן ביעד (מצידי שיהיה לרכב,ולא למבנה כלשהו)
eranbord​(נשלט)

לחלוטין

eranbord​(נשלט) • 16 באוג׳ 2021
LittolRainbow כתב/ה:
CNC / רול פליי של חטיפה ומין בכפייה זה אולי הקינק הכי גדול שלי או לפחות בין ההכי גדולים.

ההרגשה של הפחד המשתק, של החוסר אונים והחוסר ידיעה של מה הולך לקרות לי, זה הדבר הכי מחרמן שיכול להיות.

אחת הפנטזיות הכי גדולות שלי זה שמישהו עם מסיכה יחטוף אותי, יקשור אותי וישים לי גאג ושק על הפנים ידחוף אותי לאוטו ויסע למקום מבודד ביער או מקום נטוש שבו אף אחד לא יוכל לשמוע אותי צורחת,
ואז יכפה את עצמו עליי, על האדמה, להיות מכוסה בלכלוך ונוזלי גוף שונים... נשמע לי כמו חלום 😌

בתור גבר, הפנטזיה הכי גדולה שלי היא שבחורה ''תחטוף'' אותי, תקשור אותי ותשים לי מסקינטייפ על הפה. אין דבר יותר גדול מזה. כמובן עם הרגשה של חוסר אונים, חוסר ודאות וכו'.
גם להיות בצד ה''חוטף'' נראה לי כיף, אבל יותר להיחטף, וגם כי כגבר זה מרגיש לא נוח לחטוף בחורה. להיות בצד הנחטף אין עם זה שום בעיה.
לוק רסן לב
לוק רסן לב • 16 באוג׳ 2021
עדיף מלחטוף קורונה
קשירה לשם אהבה
לפני שנתיים • 17 באוג׳ 2021

בתור חוטף או נחטף??

קשירה לשם אהבה • 17 באוג׳ 2021
ערגליות תות כתב/ה:
וואו כמה רעיונות אשמח להשתתף בכמה מהם חחחחח icon_smile.gif