צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה קשה להכיר? מעל עשור ולא הכרתי

A virginal suB​(נשלט)
לפני שנתיים • 26 ביולי 2021

למה קשה להכיר? מעל עשור ולא הכרתי

A virginal suB​(נשלט) • 26 ביולי 2021
שלום
למה כזה קשה להכיר כאן?
אני מעל עשור פה לפחות ולא הכרתי שולטת ... לאחרונה אפילו מישהי קבועה לשיחות בלתי אפשרי להכיר (אם כי אני יותר בכיוון של המציאות מאשר שיחות נטו).
''''''''''
'''''''''' • 26 ביולי 2021
תבדוק למה אתה לא אטרקטיבי ותעבוד על מה שאפשר.
אין קשר ל-"כאן".
    התגובה האהובה בשרשור
GoddessKitty​(אחרת)
GoddessKitty​(אחרת) • 26 ביולי 2021
לא יודעת אולי כי זה לא אתר הכרויות 🤷🏻‍♀️
יפה קצת משונה{קרוסית}
צא מהמסך, תתחיל להכיר, מאנצ'ים ומסיבות, פנים מול פנים, אתה מכיר את כל מי שתרצה בוודאות. זה לא אומר שלא יחפפו אחרי שתי שניות, אבל תכיר, צעד ראשון, ההמשך תלוי בך ובה.
קנטור​(שולט){חתולהלה}
הכנוי שלך vaginal sub.
זה כבר ידחה כל בחורה שאני מחשיב לנורמלית.

וכל הפרופיל שלך זה פנטזיה מינית.
יש ציצי בתמונה.
אין גיל. עיסוק תחביבים.
ואתה נישמע בתול מהפרופיל.

מה ציפית שיקרה?
Yet again
Yet again • 26 ביולי 2021
יש לך בפרופיל הרבה דברים שאתה חושב שזה מה שמעניין נשים ובמיוחד שולטות.
תשנה כיוון ותספר תכלס על עצמך ולא על מה שאתה חושב שמישהי בעולם פורנו רוצה לשמוע עלייך ועל איזה סוג של נשלט אתה.
תפרט על עצמך בצורה שלא קשורה למיניות או לפטישים שלך או למה שאתה רוצה להשיג בתור נשלט.
א.נשים רוצים.ות קודם להכיר את מי שמולם בתור א.נשים ורק אחר כך להתקדם לכיוון המיניות.
לא קודם מיניות ואז היכרות.
לפחות זה מה שלא מתחזים מחפשים מכל המאתיים פורומים ופוסטים בבלוגים כאן.
בנוסף, כן תתחיל לצאת למאנצים ומסיבות ואירועים שמופיעים פה ובליינים הקבועים.
אלה אחלה מקומות להתחיל בהם את ההיכרות עם בנות המין המושלם
ScatNerd
ScatNerd • 26 ביולי 2021
קנטור כתב/ה:
הכנוי שלך vaginal sub.
זה כבר ידחה כל בחורה שאני מחשיב לנורמלית.

וכל הפרופיל שלך זה פנטזיה מינית.
יש ציצי בתמונה.
אין גיל. עיסוק תחביבים.
ואתה נישמע בתול מהפרופיל.

מה ציפית שיקרה?

זה virginal sub ... לא Vaginal. ואולי הוא לא מחפש "נורמליות" כי דווקא כאלה יש כאן לא מעט. ומה רע בלהיות בתול? לא נראה לי שהוא מנסה להסתיר את זה (לא רק בגלל הניק).
לא כולם מסוגלים לצאת ולהכיר בפומבי, שמסיבות ואירועים חברתיים לא בשבילם. היום בשביל להכיר לא צריך ללכת לאירועים חברתיים, ומי שזה לא בשבילו כנראה שזה לא יתרום לו הרבה לסיכויים.

כמו שכבר נכתב כאן האתר הזה הוא לא אתר הכרויות רשמי ולכן קשה להכיר כאן, רוב הנשים באתר הזה לא מחפשות להכיר והמעטות שכן, רוצות שיכתבו להן סיפור אהבה בהודעה הראשונה. ואם יש לך סטיות קיצוניות אז בכלל אין על מה לדבר.
חבל שאין באמת אתר הכרויות בדסמ"י קצת יותר רציני, מקום שמגיעים לשם נטו כדי להכיר.
starduskonfire
starduskonfire • 26 ביולי 2021
נראה לי שהאתגר הגדול ביותר בשבילך אחי זה להפנים שכל מה שנדמה לך שמושך נשים פשוט לא נכון.
גרוע מזה, לא רק שזה לא מושך, ולא מעניין, זה דוחה מרחיק ומרתיע.
כלומר, תמיד יש סיכוי שתמצא מכסה לסיר, אבל אתה לא משחק עם המספרים לטובתך.
זה נראה מהצד, בלי להכיר אותך לעומק, שאתה מנסה למשוך נשים באותה דרך שנשים מנסות למשוך גברים.
בחרת בשם זנותי, כתבת את הפנטזיות שלך, הבעת מוכנות ורצון (ואף נואשות) ואז פרסמת פוסט על כמה שדברים לא עובדים לך עשור.
זה שיט שאתה יכול להרשות לעצמך רק אם יש לך ווג'ינה.
אגב, אני באמת מצטער שזה המצב שלך, ואני לא חושב שזה פשוט להתגבר על הבעיה הזו בעצמך.
אני מנחש שהחסמים וההרגלים מאוד מקובעים ואין לך ממי לקחת דוגמה ואין לך איך לתרגל.
אני יכול לחשוב רק על מסגרת סטייל קורס אמנות פיתוי כלשהו, לא יודע אם הם אשכרה עוזרים עם השיט הזה או שזה סתם גימיק,
קיצר, בהצלחה.