סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה קשה להכיר? מעל עשור ולא הכרתי

Zord​(מתחלף)
לפני שנתיים • 26 ביולי 2021
Zord​(מתחלף) • 26 ביולי 2021
תרשום שאתה מטר 80+ (עדיפות 185)
שחום
חטוב
חתיך
הייטקיסט

תוכיח שאתה כזה.

הן יבואו לצוד אותך.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 26 ביולי 2021
התשובה שהכי קשה לאנשים לעכל (ולא היחידה, אבל המכרעת),
זה שאין הרבה היצע של שולטות ובפרט אלה שיתאימו לסגנון השליטה שאתה מחפש (בהנחה שכל אדם הוא אדם שונה).
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 26 ביולי 2021
אני טועה או שרק גברים ענו לך איך להשיג שולטת?
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנתיים • 27 ביולי 2021
אחחחח איך אני אוהבת פורומים של תלונות על הבוקר. בעיקר את התגובות לפורומים האלה, ממש רוטב הטבסקו על הפיצה הקיימת שלי.

בכל מקרה, כן קשה להכיר פה באתר, כי רוב השולטות לא יקפצו על כל נשלט שרק רושם להן, מבחינת ההיצע אתה צודק יש הרבה יותר נשלטים ועל בסיס יומי כל שולטת תקבל בערך 10 הודעות חדשות (וחוזרות) מנשלטים שונים. האם זו אשמתך? חלילה.
לפי ההערות שרשמתי עליך, הייתה לנו דווקא שיחה לא רעה, אבל אני לא חיפשתי בזמנו להכיר כנראה, אז אני לא חושבת שבהכרח אתה צריך לוותר כלכך מהר. אתה כן צריך לצאת מהstate of mind של ״מגיע לי להכיר כי אני נשלט שממש רוצה״, העולם לא עובד ככה.
תנסה לצאת מאיזור הנוחות שלך, ללכת למסיבות, למאנצ׳ים שמתקיימים (יש אחד בימי שני שמאוד פופולרי בלוח הבילויים). תכתוב מודעה, או בלוג שימשוך וירתק. לגברים נשלטים יהיה הרבה יותר קשה לקבל תשומת לב פה, אבל אלה שמשקיעים, יקבלו.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ברור שאת חלק מהתגובות הנ"ל, נכון? 🙄

בכל אופן, ידידי הבתולי - זה לא שקשה להכיר כאן, אלא שקשה להכיר, נקודה. קשה למצוא בעולם מישהו שקולע לחיפוש הספציפי שלנו.
במיוחד כשאתה מחפש שולטת כי אלה, מה לעשות, המיעוט. יש פחות שולטות מנשלטים בעולם.

הדרך היחידה שאני מכירה ליציאה מלופ היא לקחת אחריות על עצמך ולחשוב מה אתה יכול לעשות אחרת כדי לשפר תוצאות.

העצה שלי? כבר אמרו - פחות אינסטרומנטליות, יותר פתיחות 🤷‍♀️
זה עדיין יהיה קשה כי סטטיסטיקה, אבל שווה לנסות.
starduskonfire
starduskonfire • 27 ביולי 2021
טלי, ממה שאני ראוה, לנשים אין יתרון כלשהו בלעזור לנשלט למצוא שולטת.
נשים מנסות לרוב לתת עצות שמגיעות מתוך האינטואיציה שלהן לגבי איך הן היו רוצות שהנשלט ישיג אותן.
למשל תמר כתבה שהייתה שיחה טובה אבל זה לא המשיך לשום מקום כי היא "כנראה" לא חיפשה באותו זמן.
אולי אני לא בכיוון בכלל לגבי תמר, אבל בדרך כלל, נשים אומרות דברים בסגנון הזה כשהרושם מהגבר היה פושר, כשלאישה יש תחושת בטן שהיא יכולה להשיג משהו טוב יותר, ושההשקעה באותו בן אדם ככל הנראה תהייה בזבוז זמן.
העניין שאתה עלול לצאת עם רושם שפשוט לא התמזל מזלך, בזמן שבפועל היית רחוק מאוד מהמטרה.
אם היית גוש של זהב (בעיני הבחורה), בחורה שהייתה נתקלת בך לא הייתה מתייחסת אליך כאילו היא יכולה להרשות לעצמה להמשיך לשייט רק בגלל שהיא לא יצאה בדיוק באותו רגע לחפש זהב. על מציאות קופצים. ואתה באותו רגע, בעיניה, לא היית מציאה.
את האמת הפשוטה הזו לרוב לא תשמע מאנשים שלא מודעים לעצמם, ומאנשים שמונעים מהצורך להראות טוב על פני להגיד אמת חשובה לא משנה כמה היא לא נעימה.
אם תבין מה הנשים שאתה פונה אליהן מחפשות באמת (משימה לא פשוטה כלל, כי כל מה שהן אומרות בעניין זה סתם יחסי ציבור לרוב) תוכל לראות אם אתה בכיוון של להציע את זה.
הדבר אגב דומה מאוד לגיוס עובדים, שבמקרה שלי אני מכיר משני הצדדים בהייטק.
כשהייתי דג קטן ותמים, וניסיתי למצוא עבודה בתעשייה שמעתי כל מיני שטויות לגבי איך להתנהל בראיון, ומה המגייס מחפש.
אחרי שיצא לי לראיין כמה עשרות מתכנתים, נפל לי האסימון שהפער בין מה שאני באמת בוחן למה שהתעשייה משדרת הוא עצום.
אבל לך תסביר לאיזה ג'וניור מסכן שכל מה שהוא למד בתואר לא ממש מעניין אותי, ושתכלס אם החברה נואשת מספיק היא תיקח אותו גם אם הוא לא מציאה גדולה, ושעדיף לו להתחבב עליי באופן אישי מאשר להפגיז בטכני, וזה שאנחנו מייבשים אותו שבועיים זה כי אנחנו לא ממש מפחדים להפסיד אותו ובעוד שבוע יש לנו עוד מישהו פוטנציאלי.
nicko​(שולט)
nicko​(שולט) • 27 ביולי 2021
מי מרים את הכפפה ויוצר אפליקציית היכרויות יעודית לעולם ה-BDSM?
כי כאן באמת מאוד קשה להכיר וחבל
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 27 ביולי 2021
starduskonfire כתב/ה:
טלי, ממה שאני ראוה, לנשים אין יתרון כלשהו בלעזור לנשלט למצוא שולטת.
נשים מנסות לרוב לתת עצות שמגיעות מתוך האינטואיציה שלהן לגבי איך הן היו רוצות שהנשלט ישיג אותן.
למשל תמר כתבה שהייתה שיחה טובה אבל זה לא המשיך לשום מקום כי היא "כנראה" לא חיפשה באותו זמן.
אולי אני לא בכיוון בכלל לגבי תמר, אבל בדרך כלל, נשים אומרות דברים בסגנון הזה כשהרושם מהגבר היה פושר, כשלאישה יש תחושת בטן שהיא יכולה להשיג משהו טוב יותר, ושההשקעה באותו בן אדם ככל הנראה תהייה בזבוז זמן.
העניין שאתה עלול לצאת עם רושם שפשוט לא התמזל מזלך, בזמן שבפועל היית רחוק מאוד מהמטרה.
אם היית גוש של זהב (בעיני הבחורה), בחורה שהייתה נתקלת בך לא הייתה מתייחסת אליך כאילו היא יכולה להרשות לעצמה להמשיך לשייט רק בגלל שהיא לא יצאה בדיוק באותו רגע לחפש זהב. על מציאות קופצים. ואתה באותו רגע, בעיניה, לא היית מציאה.
את האמת הפשוטה הזו לרוב לא תשמע מאנשים שלא מודעים לעצמם, ומאנשים שמונעים מהצורך להראות טוב על פני להגיד אמת חשובה לא משנה כמה היא לא נעימה.
אם תבין מה הנשים שאתה פונה אליהן מחפשות באמת (משימה לא פשוטה כלל, כי כל מה שהן אומרות בעניין זה סתם יחסי ציבור לרוב) תוכל לראות אם אתה בכיוון של להציע את זה.
הדבר אגב דומה מאוד לגיוס עובדים, שבמקרה שלי אני מכיר משני הצדדים בהייטק.
כשהייתי דג קטן ותמים, וניסיתי למצוא עבודה בתעשייה שמעתי כל מיני שטויות לגבי איך להתנהל בראיון, ומה המגייס מחפש.
אחרי שיצא לי לראיין כמה עשרות מתכנתים, נפל לי האסימון שהפער בין מה שאני באמת בוחן למה שהתעשייה משדרת הוא עצום.
אבל לך תסביר לאיזה ג'וניור מסכן שכל מה שהוא למד בתואר לא ממש מעניין אותי, ושתכלס אם החברה נואשת מספיק היא תיקח אותו גם אם הוא לא מציאה גדולה, ושעדיף לו להתחבב עליי באופן אישי מאשר להפגיז בטכני, וזה שאנחנו מייבשים אותו שבועיים זה כי אנחנו לא ממש מפחדים להפסיד אותו ובעוד שבוע יש לנו עוד מישהו פוטנציאלי.

בעיני אם הוא טוען שהוא לא מצליח לפתח שיח עם שולטת או לא "מוצא שולטת" - אז שולטת היא הכתובת המרכזית לתת עצות.

לא פעם ולא פעמיים אני שומעת אמירות נחרצות מנשלטים ששאובות מכל מיני אמירות בפורום ושלא תואמים את החוויה שלי (למשל "ברור לי שהנשלטים פה אפסים כולם, לא מתייחסים בכבוד" - לא. לא ברור ולא נכון בעיניי).

אני לא טוענת שנשלטים לא צריכים לענות ולתת מנסיונם, אבל שולטות כנראה תדענה לדייק יותר.
starduskonfire
starduskonfire • 27 ביולי 2021
1. כל אפליקציה שתרים תסבול מאותן בעיות לפחות.
2. שים לב, נשים לרוב לא מתלוננות שקשה להכיר כאן, הן מתלוננות שקשה להדוף את אלו שלא מבינים שהן לא רוצות להכיר
3. יש כבר אפליקציות הכרויות לקהילה, הן סובלות מקשיים בהתרוממות, כי אין שום דבר שמושך לשם נשים.

אפליקציות שהצליחו להתרומם (טינדר, קיופיד (אותה חברה בפועל)) עשו זאת משום שהם פיצחו את הבעיה של איך למשוך נשים לפלטפורמה בה הן המוצר שנמכר למשתמש קצה (הגבר) שמשלם עבור הזכות לבוא איתן באינטרקציה דרך בוסטים ושטיקים אחרים.
השיטה שלהם זה להבטיח לאותן נשים הזדמנות להתחרות בקרום של הקרום של הקצפת של הגברים השווים (בעיניהן) במינימום מאמץ ומינימום מטרד.
בטינדר - אותן בנות מחליקות שמאלה שמאלה שמאלה בלי סוף עד שהן מזהות איזה חתיך הורס את הבריאות, ואז מקבלות בוסט של דופמינים כשהחתיך הזה הפלה וופלה עשה להן לייק חזרה בבדאות לא מאכזבת.
בקיפיד - שפונה לקהילה של בחורות שמרניות ו\אוומדופלמות יותר, ההבטחה למצוא את הקרום של המדופלמים והנואשים לחתונה בזמן שהם גם מהנדסים באיזה חברת פיתוח סייבר שקר כלשהו, אז שם בקלות אפשר לראות מי לוזר מכוער ומי יהלום שאפשר ללטש.

גם הכלוב פיצח את השיטה: יש פה את הקהילה של הקבועים שזה קליקה משל עצמה והתפקיד שלה לשמש בסיס משתמשים, יוצרי תוכן, לייצר עניין התחלתי בקרב לקוחות חדשים פוטנציאלים, כמו לקוחות קבועים של בית קפה שיוצרים אווירה של מקום שווה.
ויש את אלו שבאים להכיר, לאותן נשים פה יש אפשרות לברור את הגברברים הפוטנציאלים דרך המגילות שהם כותבים בבלוג, התדמית שהם מפתחים, השיח בצ'אט ובפורומים. הבחורות שפתוחות להיכרות לא מתעקבות פה הרבה זמן אם הן לא פסיכיות על כל הראש. דיי קל לראות מי אדם נורמלי פה, ובערך בסגנון שלך ומי לוזר פריק סטוקר סייקו. התחלופה של הבחורות האלו מפרנס את האתר כי הגישה אליהן לרוב דרך מנוי זהב.
אביב נעורים
אביב נעורים • 27 ביולי 2021
איך זה שלי אין בעיה להכיר ?
כנראה בגלל שאני שבור icon_smile.gif