בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יקרות! כיצד לדעתכן אוכל לשפר את הפרופיל שלי?

bonobo​(אחר){כן בבקשה}
לפני שנתיים • 8 באוג׳ 2021

יקרות! כיצד לדעתכן אוכל לשפר את הפרופיל שלי?

bonobo​(אחר){כן בבקשה} • 8 באוג׳ 2021
העניין פשוט - מאז ומתמיד הייתי די אטום לכל מה שקשור אליכן. כמה אטום? פעם אחת בסן פרנסיסקו כשעבדתי על עגלות השותפה שלי, שהייתה אמורה לעזוב באותו היום, פתאום עצרה את הקיפול בגדים, בהתה בי, ואמרה "וואי, אני כל כך חרמנית שהייתי שוכבת עכשיו עם כל אחד - כל אחד". ואני? לא קלטתי. זה כמה אטום אני. ואני מנסה, רבאק, כל חיי ובכל הכוח. ברור לכן מן הסתם שמה שאתן מחפשות כשאתן עוברות על פרופיל של גבר זו תעלומה בשבילי. אז בבקשה, אם תכלו להעיף עליי מבט ולייעץ אודה לכן מאוד. ואשלח עוגיות היפותטיות. ועוגת שוקולד היפותטית לאלה שיעיפו מבט על הפרסום שלי בלוחות
תודה תודה ושבוע נפלא
    התגובה האהובה בשרשור
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 8 באוג׳ 2021
הפרופיל שלך מראה על הבנאדם שאתה מעבר לתפקיד שלך בבדסמ. ונטול חפירות ועומס מיותר. בעיניי הוא נראה סבבה לגמרי.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 8 באוג׳ 2021
אני לא אישה,
אבל פרופיל יפה ונעים לקריאה.
סווריןן
לפני שנתיים • 9 באוג׳ 2021
סווריןן • 9 באוג׳ 2021
כנס לפודקסט של ג'סי אדמס (https://thecage.co.il/profile/141464). יש שם פרק אינטליגנטי על כתיבת פרופיל
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 9 באוג׳ 2021
בעיקר ההודעה הזו בפורום חמודה, ולדעתי יכולה להקנות נקודות בונוס אצל הרבה נשים (:
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 9 באוג׳ 2021
"וואי, אני כל כך חרמנית שהייתי שוכבת עכשיו עם כל אחד - כל אחד"
אני מנסה לחשוב מה היית אמור לענות על זה לו היית מבין. משהו כמו: אני ממש מתרגש מזה שאין לך סטנדרטים, וואו, זה אומר שהיית שוכבת אפילו איתי?

טוב שלא הבנת. (:
שלגי
שלגי • 9 באוג׳ 2021
FlowerKitty כתב/ה:
בעיקר ההודעה הזו בפורום חמודה, ולדעתי יכולה להקנות נקודות בונוס אצל הרבה נשים (:

מראה לי שהתחיל פה טרנד חדש שהוא בדיוק זה.
מודעת הכרות במסווה של משהו אחר icon_smile.gif
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 9 באוג׳ 2021
אני רוצה לציין שהייתי בסיטואציה כמעט אחד לאחד כמו שציינת כאן ויש לי הרגשה שהתגובה שלי הייתה גם לא מרגשת במיוחד חחחח.
.
לא יודעת מה מפריע לך בפרופיל, לי נראה אחלה.
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנתיים • 10 באוג׳ 2021
Jessie Adams{ליידי} • 10 באוג׳ 2021
היי!
אחלה שרשור.
קראתי את הפרופיל שלך ועברתי עליו- נראה פרופיל מעולה, אפשר להבין מי אתה, מה אתה אוהב, העיסוק שלך ומה אתה מחפש.
הייתי ממליצה לפתוח בלוג, גם אם תעלה פוסט פעם בחודש- זה מוסיף המון ובהחלט נותן להכיר את האדם שמולך.

ותודה לסוורין שהפנה לפודקאסט שלי ♥️