בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני אגיד לכם מה למדתי בשהותי הקצרה פה

שולט אנאלי
לפני שנתיים • 27 ביולי 2021

אני אגיד לכם מה למדתי בשהותי הקצרה פה

שולט אנאלי • 27 ביולי 2021
הבנתי שכל האתר הזה זה שקר אחד הכל. הטוענות שהן 'נשלטות' הן לא באמת נשלטות , אלא הן שולטות 'נשלטות'. שולטות מלמטה אם תרצו. או שלטות בהסתר. שהן קובעות 'לאדון' שלהן איך לשלוט עליהן. מה שיוצא שהן השולטות האמיתיות. והאלק 'אדון' הוא בעצם כלבלב של 'הנשלטת'.
קיצור הבנות השקרניות שקוראות לעצמן נשלטות. הן בעצם שולטות מלמטה . חיים בשקר.

לפחות הבנות השולטות כביכול מודות שהן השולטות. והן שולטות בגלוי. אבל מה לעשות , שזה דבר אסור . שכתוב, 'ואל אישך תשוקתך והוא ימשול בך' . הוא ימשול בך ולא את בו. וכתוב 'לא יהיה כלי גבר על אשה וגבר לא ילבש שמלת אשה' . שכל המעשה הזה שאשה שמה על עצמה כלי גבר, סטרפאון, ובועלת את הגבר זה דבר אסור מהתורה. ואותם גברים מושפלים לנשים שבועלות אותם עוברים על 'ולא ילבש גבר שמלת אשה' .
וכתוב: 'אשתך כגפן פוריה בירכתי ביתך' מה הגפן שפלה מכל עצי הגן. כך האשה צריכה להיות שפלה לפניו.
ואומר באשת חיל : אשה יראת ה' היא תתהלל . למה היא תתהלל . שזוכרת את ציווי ה' שציווה עליה להיות שפלה לבעלה כגפן, ושציווה שהוא ימשול בך. ואת לא תמשלי בו.

אבל ככה זה כשזונים מאלוהינו שבשמים . והולכים ולומדים מהגויים ומהתקשורת הבזויה שרק ממרידה ומסיתה את הנשים על הגברים. והגברים נופלים בדיוק כמו הנשים וכולם מוסתים כעדר.

ואיזו תורה יש לכם . ככה העם הנבחר . סגולה מכל העמים. נופל בשקרים. ונופל ומוסת ומודח מאלוהיו. ועוד יש לכם פנים להגיד ולחשוב שאתם בסדר. שקר שקרים . שקרנים . אתם משקרים רק את עצמכם.
נראה רק כמה זמן זה עוד ימשך. עד שאלוהינו יבוא ויעשה פה דין ומשפט.
Grey / Green
Grey / Green • 27 ביולי 2021
מאחל לך שהות קצרה פה.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 27 ביולי 2021
אתה זונה מאלוהים בכל כך הרבה רבדים שאני מתפלא שלא חטפת איזה ברק מסובב עד כה.

אולי פשוט אין אלוהים ואתה סתם טמבל?
Butterfly Effect
Butterfly Effect • 27 ביולי 2021
הפורום לאחרונה הוא מתנה שלא מפסיקה לתת
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 27 ביולי 2021
איזה ביזיון להצדיק בדת מחסור בתאי מוח.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 27 ביולי 2021
אני הולך להציע לכלובי לפתוח גם כאן פורום של "כשאמא ואבא בני דודים".
    התגובה האהובה בשרשור
starduskonfire
starduskonfire • 27 ביולי 2021
חבוב, סם-ארט יש רק אחד, אף על פי שהוא כבר לא פה בזמן האחרון לא אומר שאתה יכול להיכנס לנעליים שלו ככה בקלות.
פרוש לדוקים, אתה לא בכיוון.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ואו, נרגעתי. אני רק מזדיין בתחת עם גברים, לא כמוכם, שעוברים על התורה עם סטראפאון. תתביישו!

באשר אליך, אדון שולט אנאלי היקר, שהותך באתר אולי קצרה במדד שלך, אך עבורנו היא דווקא ארוכה מדי.
מה למדנו בתקופה הארוכה מדי שאתה פה, שאלת?
שאתה לא יודע למצוא את הדלת לבד
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}

Re: אני אגיד לכם מה למדתי בשהותי הקצרה פה

שולט אנאלי כתב/ה:
מה שיוצא שהן השולטות האמיתיות.

סופסוף מצאנו את השולטות האמיתיות!
אולי בכל זאת יש אלוהים בשמים 🧐