ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט נקשר

בלוסום​(לא בעסק)
לפני שנתיים • 28 ביולי 2021

אין בעיני שום הבדל

בלוסום​(לא בעסק) • 28 ביולי 2021
קושר ידיים ללב כתב/ה:
תודה למגיבים/ות
לקחתם את זה לכיוון שהוא מבקש להיות נשלט. אז לא. הוא אוהב להקשר. לאו דוקא להיות נשלט.. חדי האבחנה יכולים לזהות הבדל בין שתי האופציות. לגיטימי לגמרי שנשלטת לא תאהב את זה. לכן השאלה..

בין כניעה לבין קשירה. איך תגדיר אדם שכפות מולך? בעיני מעצם הבקשה הוא כנוע וככזה לא יכול להיות השולט שלי.
קשירה לשם אהבה
לפני שנתיים • 29 ביולי 2021

כשמישהו כפות מולך

קשירה לשם אהבה • 29 ביולי 2021
זה לאו דוקא אומר שהוא הנשלט שלך.
לפעמים דוקא הצד הקושר נראה כזה שעובד בשביל הצד הנקשר..
בלוסום​(לא בעסק)

קושר ידיים ללב

בלוסום​(לא בעסק) • 29 ביולי 2021
מי שקשור יכול לפעול? לא. זה אומר שהוא תחת שליטת מי שמולו. פשוט ככה. אפשר להתפלצף עד מחר אבל את האמת הזו אי אפשר לשנות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אגיב מהמקום שלי, כנשלט עם אדון/ית
לא. למה? לשרת את האדון זה לשרת את האדון. קרא לזה סוויץ', זה לא משנה. אם האדון רוצה לחוות עכשיו הגבלת תנועה, אני אקשור אותו.
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 29 ביולי 2021
לא חשבתי על זה האמתי
כאילו מצד אחד יש דנמיקות ספציפיות שאני רואה בהן הבדלים מובהקים של שולט ונשלט בינהם זה דנמיקת הקושר והנקשר.
אבל מצד שני אני יודעת שלהרבה דברים בבדסמ יש פן אומנותי וחבלים הם אחד מזה.
לי אישית זה כנראה לא היה מפריע, כאילו אני לא חושבת שזה כזה שחור לבן, אני רואה באתר הזה אנשים שמתארים את הצד, במערכת היחסים הבדסמית, עם הרישיון נהיגה כצריך להיות הנשלט הנהג עבד ואנשים שמתארים שהצד השולט צריך להיות הנהג כי זה אקט של ממש שליטה פיזית היות והוא מחליט לאן נוסעים.
כלומר יש פה הרבה אמון שכל צד נותן לצד השני בכל סיטואציה כזו.
אז אני מנחשת שאישית לפחות לא היה מוריד לי לקשור את הצד השני.
בייחוד כשזה נשמע שאתה מתאר שהדבר לא מגיע ממקום של שליטה או ממקום של לרצות להשלט.
א. תמיד טוב לדעת ולהרגיש מה שעושים לך מהצד השני ככה גם את יודעת מה התהליך והצד השני מקבל תמונה יותר רחבה על הסיכונים הכרוכים שהם לא בהכרח חווים מהצד של המבצעה.
ב. לא חושבת שזה מוריד מהערך של שולט בתור שולט, אני חושבת שקשירה יכולה להיות חוויה מעניינת לכל צד לחוות ולאו דווקא בהקשר מיני.
ג. חבלים זה יפה icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 30 ביולי 2021
מאד התחברתי למה שכתבת בוקסי.

וזה גרם לי לחשוב על עוד משהו - יש דברים שרציתי לנסות ממקום של להבין איך זה מרגיש. דווקא *בגלל* שאני עושה את זה למישהו אחר. במיוחד קשירה, שזה סט תחושות משלו. ברמה הפיזית, להבין מה זה עושה לגוף.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 30 ביולי 2021
מעל השליטה, מבחינתי, יש אהבה.
ואם זה עושה לו טוב, מרגיע אותו, מחרמן אותו, מסקרן אותו, ברור שאלך על זה.
starduskonfire
starduskonfire • 30 ביולי 2021
בחוויה שלי, משיכה וריגוש מגיעים משני מקומות שונים, המקום הראשון זה הפנטזיה. אני רוצה שהוא יהיה שולט, אכזרי כזה אבל קשוב, עושה לי בדיוק את השליטה הזו שאני אוהבת, דוחף אותי לקצה אבל רק כל עוד אני מרגישה מספיק בנוח לא לשבור את הכלים.
המקום השני, זה תקשורת ישירה, החוויה של מבט, מגע, מילה, לב חשוף.
המודליות הזו, קיימת נראה לי בכל היצורים הנהנים מתודעה ומיניות אך לא תמיד יש איזון.
כשהמשיכה שלנו נובעת מפנטזיה, כל מה שמתקיים בדיסוננס איתה מוריד לנו. היא לא רזה כמו בפנטזיה, הוא לא אסרטיבי כמו בדמיון...
לאומת זאת מתוך תקשורת ישירה, יש פורטל לחוויה של הצד השני, בלי השוואה מתמדת לבייס ליין הדמיוני שלנו. יש אפשרות לריגוש מתוך החיבור כשלעצמו.

השורה התחתונה בחפירה הזו היא ששולט נקשר יכול להיות שיא החוויה וריגוש בשביל נשלטת שמחוברת למקום הזה של משיכה מתוך חיבור ותקשורת משוחררת מפנטזיה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
קושר ידיים ללב כתב/ה:
תודה למגיבים/ות
לקחתם את זה לכיוון שהוא מבקש להיות נשלט. אז לא. הוא אוהב להקשר. לאו דוקא להיות נשלט.. חדי האבחנה יכולים לזהות הבדל בין שתי האופציות. לגיטימי לגמרי שנשלטת לא תאהב את זה. לכן השאלה..

לא נשלטת ובנוסף לכל הצרות גם בתור שולטת אני לא מתחברת לקשירות.
אבל אני יכולה בקלות לדמיין שולט שנהנה להקשר, שולט שנהנה להבעל, אפילו שולט שנהנה מכאב לא רק מהצד המעניק. לדעתי זאת לא שאלה של ״מה״, אלא שאלה של ״איך״. גבר שפונה אל הפרטנרית ופוקד עליה לקשור אותו ולהתנות עמו אהבים בזמן שהוא קשור כי זה מגרה *אותו*, הוא שולט. אילו נשלט היה פונה אלי ופוקד עלי לבעול/לקשור/להשפיל אותו, הייתי מסבירה לו שאני לא הכתובת ושהוא צריך למצוא נשלטת שתמלא אחר דרישותיו. כך שלדעתי אין סתירה בין אדם שמתגרה מפרקטיקה כלשהי, לבין היותו שולט. לא בפועל.

אלא שהתפיסות שלנו מבוססות על קונוטציות. הן אלה שמאפשרות לנו להסיק מסקנות במהירות, להעריך את הסיטואציה בה אנחנו נמצאים ולתרגם אותן לשפה הפנימית שלנו. ולכן נשלטת שבעיניה הגבלת תנועה מאפיינת חוסר אונים, וחוסר אונים מאפיין תלות בצד השני, ותלות בצד השני מאפיינת העברת כוח וכן הלאה, תתקשה להתנתק מפירושים קונוטטיביים אלה, וזה יפגע בהמשך מערכת היחסים שלה עם השולט. הסיטואציה בה הוא קשור, נבעל, מושפל וכדומה, תטיל ספק בהיותו שולט בעיניה.

כך שלא מדובר ב״חדות מבט״, אלא בתפיסות האישיות שלנו של העולם סביבנו בכלל ושל הפרקטיקה הבדסמית בפרט. אין כאן נכון ולא נכון כמו שאין נכון ולא נכון בצבע צהוב שלאחד מזכיר שמש ולאחר מזכיר לימון.
בלוסום​(לא בעסק)

ברייה

בלוסום​(לא בעסק) • 30 ביולי 2021
בעיני ברגע שהוא קשור הוא כבר לא שולט. עד לנקודה שבה רצה להיקשר הוא שולט, ומשם והלאה כבר לא.
שוב, אתם יכולים לפלצף את זה עוד אלף פעם, אבל אדם שמנוטרל וקשור - לא יכול להיות שולט בעיני. ברגע שאיבד שליטה על התנועות והגוף שלו - הוא כבר לא שולט.