צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש כאן גברים עם פטיש לבית שחי נשי?

ScatNerd
לפני שנתיים • 29 ביולי 2021
ScatNerd • 29 ביולי 2021
כל אבר בגוף האישה מושך, ככל שיותר מסריח יותר טוב. לכן חור התחת זוכה במקום הראשון icon_smile.gif
ונראה לי שאפשר לקרוא לזה פטיש כי ללקק בית שחי מסריח מזיעה זה לא משהו שאנשים נורמטיבים עושים בד"כ או נמשכים אליו.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני שנתיים • 29 ביולי 2021
לא יודע אם שקלת את זה, או אולי זה לא מעניין אותך, אבל אני מטורף על ריח של בית שחי גברי. למה? מה למה? כי זה זה, כי זה הוא, כי אני אני רוצה להספג בו ולספוג אותו, כי, נו...
כי, ואללה, זה מעמיד לי ממש חזק את הזין. כל אלה יחד
חפץ שלך​(נשלט)
לפני שנתיים • 30 ביולי 2021
חפץ שלך​(נשלט) • 30 ביולי 2021
זה פשוט מדהים כמה זה מדליק אותי !
הריח , החמימות ,ההשפלה
שווה כול שניה
davy jones​(אחר){אהבת חינם}

Re: יש כאן גברים עם פטיש לבית שחי נשי?

LittleNoy כתב/ה:
מה מגרה אותך אתכם בפטיש הזה?

ברוררר!! גם גברי
הזיעה, הריח, הפורמונים, החיתיות , הטיפוח, החוסר טיפוח .
תני לי שחי אחד שאני מתחבר אליו , לאורך החיים אני מסודר
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 30 ביולי 2021
כן ובהחלט.
בהיותו חבר באגודת האיברים הנסתרים , בעלי הרייח הטבעי העז, עם פוטנציאל לטאבו והסתרה והרבה עיסוק שלה "אם מריח טוב, אם נקי" וכו'.
ההסנפה, הלשון האוספת דוקא ברגעים בהם את הכי טבעית, לאחר אימון או יום עבודה ממושך ומייגע, מעבירה לה את המסר שהיא הכי מושכת ומינית כפי שהיא.
ובכללי העיסוק והריגוש בעולם השליטה מגיע אצלי לפחות בראש ובראשונה כזה המאפשר לחזור ולחיות לפי דחפים ריחות טעמים ראשונים טבעיים, קמאיים, ללא בושה והסתרה.
tal tickle
tal tickle • 30 ביולי 2021
בתור פטישיסט דגדוגים בתי שחי זה מקום נהדר, אבל אני בא מזווית אחרת מהאחרים פה...
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 30 ביולי 2021
אותי יותר מסקרן, מה מגרה בני אדם לפתוח שרשור שבו אנשים מספרים להם מה מגרה אותם בבית שחי נשי ואז למחוק את הפרופיל שלהם.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
פאק, שנאוצר, כל הכבוד.
הנה השערה קונספירטיבית - המדובר בנוכל שמתכנן לעקוץ ו/או לסחוט אנשים בכלוב. השאלה תאפשר לו לפתוח פרופיל חדש ולפנות בצורה כירורגית לאלו שהגיבו פה!