צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר שעירות או מגולחות

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנתיים • 1 באוג׳ 2021
פרלין​(נשלטת){ש} • 1 באוג׳ 2021
NobleSavage כתב/ה:
מסכים מנטה.
אבל "לא בזין שלי להשקיע זמן ואנרגיה בגילוח" הרבה פחות נפוץ מ-"אני חושבת שככה זה יותר יפה", "ככה אני מרגישה שאני לא נכנעת לתכתיבי החברה" והפייבוריט שלי - "אני לא מגלחת כי שיער הערווה מגן על הכוס שלי מבקטריה".

נובל, אתה כזה מעצבן עם תפיסת העולם שלך לפעמים.
למיטב זכרוני, נשים הסבירו שהן לא מסירות שיער לא כי ״זה לא בזין שלהן״, אלא כי זה גורם להן נזק מסוגים שונים.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 1 באוג׳ 2021
או שילוב עם נזק מסוגים שונים עם "לא בזין שלהן" שוואלה, זה לגיטימי!

פרלין צודקת פה,רק שבעיניי מה שמעצבן זה שלדעתי זו לא באמת תפיסת העולם שלך כמו שבעיקר בא לך לעצבן. למה ככה? (:

ואני אגב, נמשכת גם לנשים וגם לגברים ובשני המקרים אם הפרטנר.ית שואל.ת אותי מעדיפה שלא יסירו, כי זה אשכרה יותר יפה בעיניי ככה, גם עליי וגם על אחרות. אבל גם חלק יפה, ואני בעיקר לא מתערבת בהרגלים הכ"כ אינטימיים של מי שאיתי למעט במקרים שרוצים בהם שאני אתערב.

אז לפי התיאוריה שלך אני בעצם לא קיימת, הממ (:
פרלין​(נשלטת){ש}
לא, לא. זאת תפיסת עולם. גם שמנים הם שמנים כי לא בזין שלהם להתאמץ. לא בזין להתאמץ הוא מוטיב שעובר כחוט השני ביצירתו של נובל בפורום ובבלוגים.

בעיניי יותר יפה שיער, יותר נעים חלק. החיים כה מורכבים!
FlowerKitty​(אחרת)
באמת שבמקרה הספציפי אני לא בטוחה עד כמה זו תפיסת עולם ועד כמה פשוט הרגל טרולי מרגיז. אבל לא ניכנס פה לניתוחי אישיות פרטניים על גבי הפורום.
FlowerKitty​(אחרת)
ונובל, רוצה הצצה אליי לאדומות כדי לראות כמה גברים שבאמת נמשכים לכוס שעיר יש? כיוון שמדובר באדומות ובזרים הרוב הודעות פטישיסטיות מחפיצות ומגעילות שאני לא אוהבת לקבל, לא עונה ולפעמים גם ישר חוסמת (תלוי כמה רמת הבוטות וההחפצה מצד אדם שלא מכיר אותי בכלל חמורה), אבל עובדה. אתה מוזמן לספר לעצמך שכולם גברים שפשוט מחפשים דרך אליי למיטה אז משקרים שזה יפה בעיניהם, אבל תאמין לי שאני יודעת לזהות כנות (גם כשהיא מבוטאת בצורה לא מנומסת).

ומעבר לאדומות מזרים, גם הייתי עם מספיק גברים ונשים בחיי. בימינו עם הסטנדרט הפורנוגרפי הקיים, ובעיקר בקרב צעירים, הרוב מעדיפים חלק, נכון. אבל לא כולם וזו עובדה בשטח.
וכמה שהולכים יותר אחורה עם שנת הלידה, ואני די מגוונת בטווח שלי, פשוט רואים שההעדפה ללא מגולח נהיית שם דומיננטית יותר. מה שרק מראה לך עד כמה פורנו (בפורנו של האייטיז והסבנטיז, שהוא מה שאנשים החל מגיל מסויים ראו בצעירותם, אף אחת לא גילחה) + תרבות משפיעים על ההעדפות האסתטיות של בני אדם.
פרלין​(נשלטת){ש}
FlowerKitty כתב/ה:
באמת שבמקרה הספציפי אני לא בטוחה עד כמה זו תפיסת עולם ועד כמה פשוט הרגל טרולי מרגיז. אבל לא ניכנס פה לניתוחי אישיות פרטניים על גבי הפורום.

לגמרי! אני חוזרת בי מהלוחמנות שלי.
אולי עד הסתיו עדיף שלא אגיב בפורומים.

אני באמת חושבת שבוש יפה הוא פשוט יותר יפה. אני נורא סטרייטית, אז אצלי זאת העדפה אסתטית. עליי ועל אחרות. קצת מטריד אותי לראות כוס חלק על אישה מבוגרת, אני מודה. עדיין. כנראה בגלל הגיל שלי… זה גורם לי לחשוב רעות על העולם.

אותו דבר עם בית השחי, אגב. זה כל כך מהמם בעיניי גוף חלק של אשה ושיער בית שחי. אבל אני כן מגלחת, פשוט כי זה מסריח פחות. 🤷‍♀️ בתוך עמי אני חיה וגם ככה הריחות בקיץ קשים.
''''''''''
'''''''''' • 1 באוג׳ 2021
FlowerKitty כתב/ה:
או שילוב עם נזק מסוגים שונים עם "לא בזין שלהן" שוואלה, זה לגיטימי!

יס.

עכשיו תורך פרלין. אל תפחדי להגיד את זה.
''''''''''
'''''''''' • 1 באוג׳ 2021
FlowerKitty כתב/ה:
אבל תאמין לי שאני יודעת לזהות כנות (גם כשהיא מבוטאת בצורה לא מנומסת).

אני רוצה להאמין לך קיטי, אבל זה לא קל.
גברים הם חיות מוזרות. תתפלאי, אבל חלקם מסוגלים לתעלולים מנטליים מאוד מורכבים, גם על עצמם וגם על נשים, בטח כשאקט מיני עומד על הפרק.
מבחינתי גבר שנגעל מכוס מגולח ומשוגע על בוש פראי, זה לא אמין. למעט בסיטואציה שמנטה ציינה.
פרלין​(נשלטת){ש}
חחחחח נובל, ככה אתה מכיר אותי?

האמת שזאת טרחה איומה ואחר כך מגרד לי אימים כשזה צומח ובא לי למות.