לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר שעירות או מגולחות

''''''''''
לפני שנתיים • 1 באוג׳ 2021
'''''''''' • 1 באוג׳ 2021
Queen Alyx כתב/ה:
פשוט תתעלמו מנובל (עאלק), הוא דוחה. אין לו מספיק עמוד שדרה לכתוב בלוג משל עצמו אז הוא מפזר את הרעילות שלו בכל רחבי הכלוב בפורומים ובבלוגים והודעות.

חח סליחה, אנחנו מכירים, גברת פרופיל מלפני חודשיים?
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לאן לקחתן את חוסר ההסכמה של אדם אחד…
הוא לא תקף אף אחד אישית, הוא הביע את דעתו, שקודם כל מספרת על העדפותיו, ועם כך אי אפשר להתווכח, ועל הדעות שמושמעות בסביבה הקרובה שלו, לפיהן הוא מסיק את מסקנותיו. כמו כולנו.

אני לא יודעת מה רוב הגברים מעדיפים, לא שוחחתי על הנושא הזה מעולם עם אף אחד פשוט כי זה לא מעניין אותי. את עצמי אני מעדיפה ללא שיער ערווה. הגילוח לא נוטל מזמני מעבר לדקותיים בשבוע. צחצוח השיניים פעמיים שלוש ביום, שתי מקלחות ביום וחפיפה אחת, איפור בבוקר והסרה שלו בערב, גיהוץ חולצה בכל ערב, שלא לדבר על ימי עבודה שלפעמים מתחילים עם זריחה ומסתיימים באחת אחרי חצות, מטריחים אותי הרבה יותר. וקרם ייעודי לעור רגיש נטול שומן פותר את הגירוי ומונע את האדמומיות.

גם הטענה שרוב הגברים מעדיפים נשים ללא שיער ערווה לא טורדת את מנוחתי, וגם הטענה ההפוכה לא מזיזה לי, ובטח ובטח לא הופכת את הטוענים לטובים או לרעים. הם יכולים לטעות, אבל כדי להוכיח את זה, צריך יותר מלכנות אותם טרולים שוביניסטים רק כי דעתם אינה תואמת את אורך שיער הערווה שלנו.

ממש המלט-סטייל, רק עם סכין גילוח וקצוות שיער ערווה במקום גולגולת. 😎
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 1 באוג׳ 2021
ברייה, אני חושבת שהחיבה פה קצת זרתה קורה בין עינייך.
הרי הטענות נגד נובל באו לא בשל העדפותיו, אלא בשל חוסר אמונו (המוצהר!) שיש אפשרות שגברים אשכרה יימשכו לאיבר מין שעיר ושנשים לא מגלחות כי לא בא להן (כאילו זה לא לגיטימי, כן?) וסתם מחפשות תירוצים לחוסר ההשקעה שלהן. (כשההשקעה אמורה להתאים להעדפה האסתטית של רוב גברי העולם, לפי נובל ואם אנחנו לא עושות את זה, זה נובע מעצלות והזנחה.)

זה לא לעניין. לא לשפוט את העדפותיה האסטתיות של אשה בקשר לאיבר מינה ולא בקשר למה שהיא עושה עם ההעדפות האלה. זה לא באמת דיון שאמור להתקיים, תכלס. בינינו.

אם מרשך היה כותב: אני מעדיף נשים מגולחות וחושב שרוב הגברים מעדיפים את זה. ואללה, למי היה אכפת בכלל?
בדיוק. למי אכפת בכלל. וגם אם טען שלדעתו הן לא מגלחות כי הן מתעצלות זה לא הופך אותו לשוביניסט או לטרול. נאמרו כאן דברים נוראים, פרלין, על נובל, שלא צריך לחבב אותו כדי לראות את הנוראיות שלהם. מספיק להיות אדם שמכבד את עצמו ואת הזולת ועוד יותר את המרחב בו אנחנו נמצאים.

ומה תגידי עליו אם לדעתו גברים שמגדלים זיפים על פניהם, מגדלים אותם לא כי הם חושבים שזה יפה, ואפילו לא כי אין פתרון לגירוי בעור, אלא כי הם מתעצלים להתגלח בכל בוקר. אז הוא יהיה טרול בריבוע ופמינאצית? נו באמת.

לדעתי חלק מהתגובות כאן עברו כל גבול, כולל את הגבול שלי.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 1 באוג׳ 2021
בריוש, אני אוהבת אותך.
אם זאת הייתה התגובה הראשונה שלו באופי הזה, מילא. זאת לא.
זה הניסוח שלו, זה הוא.
לא סתם יצאו עליו.
שיענה כגבר מה דעתו. לא מה שאישה חושבת לדעתו.
פרלין​(נשלטת){ש}
איבר מין ופנים זה באמת אותו דבר?
והנה, עובדה שהדיונים האלה לא מתקיימים. פשוט לא מתקיימים. למה??? זה מטריף אותי!

אבל כן, אני מסכימה איתך שזה נהיה קשוח מדי.
אנשים, פתילם קצר מדי בימים לוהטים אלה.
…ופרלין. לגבי העקיצה ששלחת אלי בלשון ״מרשך״.
תשתדלי בפעם הבעה להתייחס לתגובות שלי יותר ברצינות. אני לא מגנה על נובל, אלא על זכותו להביע את דעתו מבלי להיות מותקף לא כי זה הוא, אלא כי גם אני כאן.
פרלין​(נשלטת){ש}
ברייה, זה דווקא היה אמור להקליל, לא לפגוע. אז אני מתנצלת. אני חושבת שחוץ מזה, בהחלט התייחסתי לדעתך.
''''''''''
'''''''''' • 1 באוג׳ 2021
פרלין, את קצת מסלפת את הדברים.
לא כתבתי בשום מקום שאין חיה כזאת גבר שנמשך לכוס שעיר. גם לא כתבתי שזה לא לגיטימי שלא יבוא למישהי לעשות משהו. להפך. ובמיוחד לא כתבתי שההשקעה של אישה בעצמה, צריכה לבוא בהלימה לתכתיבי המין הגברי והעדרה (לייק איי גיב אה דאם אם היא קיימת או לא) נובע בהכרח מהזנחה ועצלנות.

אני אומר שני דברים מאוד פשוטים:
1. גברים, לרוב, מעדיפים כוס מגולח.
2. *לפעמים* אנשים כועסים על זה שהחברה תופסת מראה כזה או אחר כיפה ומושך. הם לא מעוניינים לבצע התאמות לכיוון אותו מראה (פייר אינף, הכי לגיטימי בעולם, מכפת לי) ואז עוד טוענים שאנשים שאוהבים את אותו מראה וסולדים ממראה אחר, הם שמנופובים, מיזוגנים, שטחיים, חובבי קטינות, לא אוהבים נשים אמיתיות, מושפעים מפורנו ומאידיאל היופי וכו'. יותר מזה, לא פעם יצא לי לראות אנשים קרובים מספרים לעצמם סיפורים על כמה זה בסדר להיות כמו שאני ובפנים להמשיך לאכול את הלב, במקום לקום ולעשות שינוי, שפאקינג ישפר את ההרגשה שלהם ואת הביטחון שלהם. לא טענתי בשום מקום שזה מה שכלללל השמנות השעירות עושות.