לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר שעירות או מגולחות

Jessie Adams{ליידי}
לפני שנתיים • 1 באוג׳ 2021
Jessie Adams{ליידי} • 1 באוג׳ 2021
מרגיש לי שחסר פה קצת תשובות של נשים.
אם להיות כנה, אני מאמינה שאני מורידה שיער בגלל החברה ולא בגללי.
חינכו אותנו שלהיות יפה צריך לסבול (גיל 12, בפעם הראשונה שהסרתי שיער), שללכת לים מותר רק אם לא רואים שיערות במפשעות וששיער ידיים זה גברי (ושלא נדבר על רגליים).
האם אני נהנית להיות חלקה? כן. למה לא. אם הייתי יכולה להיות חלקה תמיד- בטח, לא הייתי מתנגדת.
אבל לייזר- אני לא יכולה לעשות, שלא לדבר על ההשקעה של הזמן והכסף של זה.
גילוח- לא עושה לי טוב, לא לשיער ובטח שלא לעור.
שעוות- אני עושה, אבל צריך לתת לשיער לצמוח בשביל זה אז את מחכה עד שיהיה אורך.
אני חושבת שזה כיף, אני לא חושבת שזה ילדותי כל כך למרות שאין ספק שזה מראה "תינוקי" יותר (אבל ברגע שזה על אישה בוגרת זה לא נראה כזה תינוקי לטעמי, רק כשזה על נערות).
אבל הייתי מפסיקה ברגע לעשות שעוות אם לא עניין ההרגל (גם הרגל של להיות חלקה, פתאום שיער נראה לי מגעיל) והסביבה.

מה שכן, אני לא אצא עם גבר שיעיר לי על שיער גוף. אני דואגת לעצמי, בקצב שלי, כשנוח לי ומתאים לי.
לא חסרים גברים שיבואו ויגידו "אני מעדיף חלק", "למה יש לך שיער בבית שחי" וכו.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 1 באוג׳ 2021
זה תלוי.
אם היא גינגית .אז מגולחת.
כי פות כתום לא נראה טוב.

אם בלונדינית (לא מחומצנת). אז מקוצצת.

אם מחומצנת אז מגולחת ,או שעירה אבל מחומצנת.

אם שיער שחור. אז שעירה.
כי יפה שיער שחור מסביב לחור.(אבל לא בוש)

אם בלונדינית גובה מאה שישים ואחת אז עדיף מגולחת.

עם בטן גדולה עדיף שלא להיות גם שעירה .
כי יש יותר מדי הסתרה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 1 באוג׳ 2021
מתהפך כתב/ה:
זה תלוי.
אם היא גינגית .אז מגולחת.
כי פות כתום לא נראה טוב.

אם בלונדינית (לא מחומצנת). אז מקוצצת.

אם מחומצנת אז מגולחת ,או שעירה אבל מחומצנת.

אם שיער שחור. אז שעירה.
כי יפה שיער שחור מסביב לחור.(אבל לא בוש)

אם בלונדינית גובה מאה שישים ואחת אז עדיף מגולחת.

עם בטן גדולה עדיף שלא להיות גם שעירה .
כי יש יותר מדי הסתרה.

פות כתום זה החלום.
ענןקטן​(נשלט)
ענןקטן​(נשלט) • 1 באוג׳ 2021
זה לא מאוד משנה לי.
למרות כי מי ששומרת על שער פרוע, אני בהחלט מעדיף שתעשה קצת סדר מדי פעם בפעם, שלא יראה כאילו הרגע יצאה מעשור בג'ונגל...
Glitch
Glitch • 1 באוג׳ 2021
NobleSavage כתב/ה:
FlowerKitty כתב/ה:
או שילוב עם נזק מסוגים שונים עם "לא בזין שלהן" שוואלה, זה לגיטימי!

יס.

עכשיו תורך פרלין. אל תפחדי להגיד את זה.

התגובות שלך הן blind spot אחד גדול. בוא ננסה לתרגל את העצות שלך ביחד -
זה ממש בסדר שאתה לא נמשך לנשים מעל BMI 25 עם שיער גוף ארוך יותר מחמישה מ"מ ומגיב בכל פוסט בכלוב ובכל שרשור בפורום שעוסק בהן כי חשוב לך לרמוז שהן עצלניות, מוזנחות, וכנראה משקרות לעצמן או שהפרטנרים שלהן משקרים להן כי הם רק רוצים לזיין ובינינו מה גברים לא יזיינו, אפילו נשים עם שיער ערווה. יש לך ניסיון מעשי בזה, אגב? חברה שואלת.

אתה לא חייב תירוצים או לספר לנו שלפי קבוצת המדגם שערכת שמורכבת בינינו בכל דיון מאיש אחד ללא ביסוס, אין נשים וגברים כאלה, עם טעם אחר או עם ניסיון חיים שונה ממך.

עכשיו תורך נובל. אל תפחד להגיד את זה.
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 1 באוג׳ 2021
NobleSavage כתב/ה:
מסכים מנטה.
אבל "לא בזין שלי להשקיע זמן ואנרגיה בגילוח" הרבה פחות נפוץ מ-"אני חושבת שככה זה יותר יפה", "ככה אני מרגישה שאני לא נכנעת לתכתיבי החברה" והפייבוריט שלי - "אני לא מגלחת כי שיער הערווה מגן על הכוס שלי מבקטריה".

וואלה, הכי לא בזין שלי. מעולם לא הרגשתי צורך לעשות את זה ובכנות, לא כזה מעניין אותי מה גברים מעדיפים.
אם למישהו זה מפריע עד כדי לא לגעת בי, זה שלו. שום חוק לא מחייב אף אחד לשכב איתי.
''''''''''
'''''''''' • 1 באוג׳ 2021
Glitch כתב/ה:

התגובות שלך הן blind spot אחד גדול. בוא ננסה לתרגל את העצות שלך ביחד -
זה ממש בסדר שאתה לא נמשך לנשים מעל BMI 25 עם שיער גוף ארוך יותר מחמישה מ"מ ומגיב בכל פוסט בכלוב ובכל שרשור בפורום שעוסק בהן כי חשוב לך לרמוז שהן עצלניות, מוזנחות, וכנראה משקרות לעצמן או שהפרטנרים שלהן משקרים להן כי הם רק רוצים לזיין ובינינו מה גברים לא יזיינו, אפילו נשים עם שיער ערווה. יש לך ניסיון מעשי בזה, אגב? חברה שואלת.

אתה לא חייב תירוצים או לספר לנו שלפי קבוצת המדגם שערכת שמורכבת בינינו בכל דיון מאיש אחד ללא ביסוס, אין נשים וגברים כאלה, עם טעם אחר או עם ניסיון חיים שונה ממך.

עכשיו תורך נובל. אל תפחד להגיד את זה.

אני לא מרגיש צורך להתגונן כפרה.

אבל תגידי לחברה שלך ששאלתי אם היא מגלחת.
DRAMA QUINN
DRAMA QUINN • 1 באוג׳ 2021
פשוט תתעלמו מנובל (עאלק), הוא דוחה. אין לו מספיק עמוד שדרה לכתוב בלוג משל עצמו אז הוא מפזר את הרעילות שלו בכל רחבי הכלוב בפורומים ובבלוגים והודעות.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
זהו סיפור על ילדה שלא רצתה לגלח
היא אהבה להסתכל על עצמה במראה ולראות משולש נאה של שיער מסופר, עדין ונעים מאז שהפכה מילדה לאישה.
האישה סירבה לגלח את שיער ערוותה בניגוד לכל הטרנדים, הדעות והטענות כי היא הרגישה שלמה ככה, עם שכבה קלה של מוך עדין שגם הגן עליה וגם חיזק את מיניותה.
במשך שנים רבות היא נמנעה מלהיכנע לתכתיבים מבחוץ עד שהוא הגיע, רק כשהיא פגשה את ההוא שבו חשקה נפשה היא הסכימה לוותר על היקר לה לטובתו.
שמונה חודשים מאוחר יותר (פלוס מינוס כי קורונה ומי סופר) ו5 טיפולי לייזר היא השלימה את הפיכתה מאישה לילדה.
השיער דליל ובקןשי גדל ועוד כמה טיפולים גם זה יקרה פחות והזחל יהפוך לפרפר או ההפך, למי איכפת כי האגדה הזאת עובדת בשני הכיוונים והנסיך יכל להיות גם חובב בוש גדול כמו שכבר קרה לה כמה פעמים בעבר.
והם היו באושר ועושר עד עצם היום הזה.