בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי ראוי לתואר ׳שולט׳?

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 2 באוג׳ 2021
לא נראה לי ש"שולט" זה תואר שצריך להרוויח, אלא שזה מתאר בכלל את התחושות של האדם עצמו. כלומר מי שמעוניין לשלוט, אז הוא "שולט".
הוא יכול להיות שולט גרוע, או שולט טוב, זה כבר עניין אחר.
אז הייתי שואלת - מהו שולט טוב בעינייך?

זה מתקשר גם לעובדה שברור שכל אחד מחפש דברים אחרים בשולטים שלו.

בעיני שולט טוב זה אחד שנדלק מאותם דברים כמוני + לא לוקח את עצמו קשה מידי + סומך עלי שאני יודעת מה טוב בשבילי + בן אדם סבבה שאכפת לו מרגשות של אחרים ומשתדל להתחשב בזולת. זהו נראה לי 🤔
יש מצב שזה זהה למה שאני רוצה גם משאר האנושות 🤔
ScatNerd
ScatNerd • 2 באוג׳ 2021
זה משהו שיש לך באישיות. מי שאוהב/ חייב להיות בשליטה, אוהב להרגיש נעלה מעל מישהו אחר.
קשה לי להבין כאלה שמתייחסים לעצמם כמתחלפים..לא מבין איך אפשר להיות גם וגם. לפי דעתי מי שמגדיר את עצמו כמתחלף הוא לא זה ולא זה, אנשים שאוהבים לעשות משחקי תפקידים במיטה אבל לא נשלטים או שולטים אמיתיים.

עוד מחשבה שעולה לי בראש, האם מישהו שמפיק הנאה או הוצאת תסכולים על ידי זה שהוא משפיל אחרים, אוהב להרגיש חזק לידם..האם מישהו כזה מוגדר כשולט?
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 2 באוג׳ 2021
ומעבר לנטייה המינית,
כזה המצליח להכווין את יצרו, לאין שיעור יותר מההכוונה של יצרו אותו.
פרלינה​(נשלטת){בעלי}
מי ראויה לתואר נשלטת? אם אני מתחצפת כל היום לבעלי, רודה בו כשהוא נכנס הביתה עם נעליים מלוכלכות, ובסך הכל לא ממושמעת בעליל, אז אני לא ראויה לתואר נשלטת?
יאמרו חכמי הכלוב, אהה! את בראטית. לא יגידו את לא ראויה להקרא נשלטת (אלא אם את אדון אנאלי). אז למה עם שולטים מתחילה התפלספות כזאת?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
דווקא יש מלא שולטים שעושים את הקטע הזה של "את לא נשלטת אמיתית".
וכידוע, כל סקוטי אמיתי וגו' icon_smile.gif
Grey / Green
Grey / Green • 2 באוג׳ 2021
אולי זה קצת כמו ביהדות, "עשה לך רב" - ראוי לתואר שולט מי שזכה באמונו של מישהו שייתן לו לשלוט עליו. הרי אין שולט בלי נשלט.
הלן הדובה
הלן הדובה • 2 באוג׳ 2021
Kitty frank כתב/ה:
מי שמתחרמן מהמחשבה לשלוט, הרי הוא שולט.
זו נטייה מינית, לא רשיון לאוטו.

כן ולא. ישנם אנשים דומינטים וישנם שולטים. לא כל אחד שאוהב להפליק בטוסיק הוא סדיסט.
הלן הדובה
הלן הדובה • 2 באוג׳ 2021
חשוב להבדיל בין "שולט" ההגדרה ו"שולט" התואר.
זה כמו שאני יכולה להגיד למישהו "אני שולטת אבל אני לא השולטת שלך"

ההגדרה? בן אדם דומיננטי בין אם זה בחדר המיטות או בחיים. לרוב פריקים של שליטה מתוך מקום של חולשה מסויימת או טראומה כזו או אחרת. (במקרה שלי אפשר להגיד שאני צריכה להיות בשליטה בשביל להיות רגועה וזה לא קורה רק בחדר השינה).

התואר - מי שראויים להיקרא שולט או שולטת הם קודם כל כאלה שלא מכריזים הכרזות. מי שצריך להגיד "אני המלך" לא ראוי לכתר.
שנית - שולטים ראויים מקבלים ולא לוקחים. כן, לפעמים אנחנו לוקחים אבל רק מה שניתן ומתוך ידיעה והבנה שלא לוקחים מעבר.
ולבסוף - שולט ראוי מכיל, רואה את הנשלט ומקבל אותו כמו שהוא.
קצת חנון קצת מופרע​(מתחלף)
לפני שנתיים • 3 באוג׳ 2021
אין דבר כזה "תואר שולט".
יכול להיות שעבורך הוא לא מספיק שולט ועבור מישהי אחרת הוא שולט מעולה.
לא תמיד שולט חייב להיות כדרך חיים.
שולט זה מישהו שזו המשיכה שלו לשלוט בבחורה בסקס מנטלי או פיזי, דרך חיים או סתם כתבלין לסקסicon_smile.gif
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנתיים • 3 באוג׳ 2021
bondman​(נשלט){FLR} • 3 באוג׳ 2021
הדבר החשוב ביותר בעיני אצל שולטת זה טוב לב.

ואחרי זה כמובן שתרצה לשלוט עלי.
icon_smile.gif