בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אקט עם כמה משתתפים על נשלטת

שרוןן
לפני שנתיים • 2 באוג׳ 2021

אקט עם כמה משתתפים על נשלטת

שרוןן • 2 באוג׳ 2021
שלום לכלום

לפני כמה ימים חבר הזמין אותי אליו לאקט על הנשלטת שלו. היא גרה אצלו כמה ימים והוא רצה כחלק מהחינוך שתרגיש כנה גברים בערב אחד.
הגעתי אליו לדירה והיינו שם עוד 2 חברה שהכרתי מהעבר הכרות שטחית.
ואז הגיעה הבחורה הנשלטת כאשר היא על 4 עם קולר פלאג בטוסיק ומסכת פנים ועיינים. האדון שלה (החבר שלי) הוביל אותה...
כאשר היא הגיעה אלינו היה מאוד חם וסוער. היא הייתה טובה. אבל הרגשתי שהלב שלה לא בסקס. היא מצצה טוב לכולנו... אבל הייתה מופנמת. לא השמיעה קולות. קרה כזאת. באה לעשות את העבודה והרגשתי שהיא לא עמוק בתוך זה..
אני חייב לציין שאין לי מושג איך היא ניראת וכל האקט היא לא ראה אותנו ולא ראינו לה את הפנים...
גם שחדרנו לה בכוס ומאחורה היא כמעט לא זזה ולא הרגשתי שהיא עד הסוף איתנו...

מישהו/י היה באקט כזה? חווה את החוויה כשולט/ת נשלט/ת

היה לי קצת יסורי מצפון שלקחתי חלק באקט כזה למרות שהאדון היה מרוצה וטען שגם לה אחלה...

אשמח לשמוע מכן/ם
קרשנדו​(נשלטת)
קרשנדו​(נשלטת) • 2 באוג׳ 2021
רוצה לשתף מנסיוני
אבל לא משנה מה שאתאר כאן, הדבר הכי הכי חשוב זה הקשר עם האדון שהיה. המשמעות של הדברים עבורו ועבורי בנפרד וביחד.
להיות אפאטית לסיטואציה לא מראה על רמת הקבלה שלה לסיטואציה כי במקרה שבו אני מייצגת את האדון שלי וכשאני חווה את מלוא החוויה, דווקא אהיה מכונסת בתוך עצמי ואהיה הרבה יותר "חפץ" לשימוש...
גם תחושה של זונה מקצועית שהיא פנטזיה בפני עצמה, הייתה גורמת לי להיות יותר מרוחקת, לא בקטע שלילי.
מה שכן, בפעם אחת שחוויתי עם חבר של האדון, הקשר ביניינו לא היה מבוסס מספיק ולטעמי זה הגיע מוקדם מדי ולכן גם לא שיתפתי פעולה והוא לא המשיך. לעומת פעם אחרת שאני ביקשתי את החבר של האדון ולבסוף זה התממש, לא הייתה חוויה ככ חיובית בסופו של דבר בגלל אלכוהול שהתערבב בזה ומשהו באמון שנשבר..

אם אתה שואל אותי, עדיף להיות זרים בסיטואציות כאלה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 2 באוג׳ 2021
כחלק מהחינוך.
אבל היתה מופנמת.
באה לעשות את העבודה.
גם כשחדרנו לה בכוס היא כמעט שלא זזה.
לא הרגשתי עד הסוף שהיא איתנו.

מה עוד הייתם צריכים כדי לעצור את זה ולבדוק מה עובר עליה?
    התגובה האהובה בשרשור
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
יש לך רק ״קצת״ יסורי מצפון?
החבר שלך אמר שהיה לה אחלה, כי מה הוא יגיד לך? שהיא בכלל לא רצתה? שאולי הוא אילץ אותה בדרך כזאת או אחרת?
איה74
לפני שנתיים • 3 באוג׳ 2021
איה74 • 3 באוג׳ 2021
לא צריך לרוץ מהר לכל מיניי כיוונים.
אז הבחורה הכניסה את עצמה לסיטואציה של מין ללא שום אינטימיות ואמפטיה.
זה עדיין לא הופך את הסיטואציה לבעייתית.
kareena​(נשלט)
kareena​(נשלט) • 3 באוג׳ 2021
במצב דומה אך שונה הייתי במצב כאילו היפנוטי כזה - זכור לי שעשיתי את מה שהורה לי כאילו תחת היפנוזה כזו, ראיתי את עצמי מבחוץ עושה את הדברים בלי שיש לי שליטה. הגוף כאילו עבד מעצמו - תחושה מוזרה. אין לי מושג איך זה נראה למי שהיה מעורב או הסתכל מהצד. (אלכוהול או סמים לא היו מעורבים - יותר מצב נפשי שאחרי תהליך במשך מספר מפגשים הביא אותי לשם).
כשחזרתי לעצמי מאוחר יותר, נשברתי והרגשתי רע - פחות מהאקט ויותר מעצם העובדה שהבנתי שהשליטה לגמרי לא בידיים שלי. שעשיתי דברים שאילו הייתי פיקח לא הייתי עושה. נשברתי ושכבתי במיטה יומיים והחלטתי לא לחזור אליו.
שלושה ימים אחרי זה חזרתי אליו על 4. הקשר היה אחר ועמוק הרבה יותר. הרגשתי חיבור הרכבה יותר עמוק אליו. קשה להסביר.
לדבריו זה חלק מתהליך שבירת הנשלט כדי ליצור את המקום המנטאלי הנכון בראש של הנשלט. ואחרי שמביאים את הנשלט למצב הפנימי והעמוק הזה הוא יטה יחזור לשם לפי רצון השולט. וזה נהפך למקום בטוח לנשלט. והנשלט מסופק מהרצון והצורך הפנימי העמוק לרצות את השולט.
נשארתי שלו עוד שנה וחצי אחרי זה.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 3 באוג׳ 2021
הכל תלוי בשילוש הקדוש.

בטוח
שפוי
ובהסכמה.

מכיוון שאותה אתה לא מכיר,
השאלה היא כמה אתה בוטח בחבר שלך האדון שלה שיקפיד לשמור על גופה נפשה וליבה של הנשלטת שלו.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 3 באוג׳ 2021
איה74 כתב/ה:
לא צריך לרוץ מהר לכל מיניי כיוונים.
אז הבחורה הכניסה את עצמה לסיטואציה של מין ללא שום אינטימיות ואמפטיה.
זה עדיין לא הופך את הסיטואציה לבעייתית.

איה, מה לדעתך היה צריך לקרות שם כדי לבחון איך היא חשה, ואם החוויה היא טובה או שהיא גורמת לה להתנתק?
לשחזר אונס שעברה, או אלוהים יודע מה?
אני מסכימה שזה לא הופך את הסיטואציה לבעייתית בהכרח, אבל ברור שהיא כן יכולה להיות בעייתית.
אם היא כן בעייתית, זו סיטואציה שיכולה לנזק אותה נפשית. עדיף לבדוק ולהזהר.
ועכשיו לעוד נקודה: זה שיש למישהי אדון, לא מטילה רק עליו את האחריות לנזקים בסיטואציה. אתה נוגע בה? אתה מזיין אותה? אתה צריך לקחת אחריות על החלק שלך. אתה לא יודע אם היא בטוב? קח רגע את האדון שלה הצידה, ותבקש ממנו לעצור רגע ולדבר איתה. עדיף 20 סשנים שנעצרים סתם, מאשר סיטואציה כזו בה היא ניזוקה נפשית.
אתה עדיין לא בטוח? לפחות אל תשתף פעולה עם הסיטואציה רק כי יש לך חור חינמי זמין.
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 3 באוג׳ 2021
אני מרגישה צורך להגיב למרות שאין לי הרבה ניסיון בעניין הזה.
זה שהיא הייתה אפטאית מדליק לי נורה אדומה.
יש המון סיבות "להתנתקות" בזמן יחסי מין או אקטים כאלה ואחרים.
אולי זה כי אני אישה, אולי כי אני מכירה יותר מדי נאנסות וגם אני חוויתי טראומות כאלה ואחרות.
אבל מהצד זה באמת נשמע שלא באמת רצתה בסיטואציה.
יש הבדל בין לצרף חבר של השולט- שגם זה, קשה לחלק מהנשלטים לקבל, לבין לצרף 3 גברים (או נשים) נוספים.

אני מסכימה עם "בכוח המוח", היה צריך לעצור ולבדוק האם הכל בסדר או לפחות לקחת את השולט הצידה ולבקש שיבדוק איתה.
בעולם השליטה הגבול בין אונס לסשן/סקס בשליטה מאוד דק. וצריכה להיות פה המון זהירות, הבנה והכלה.
נשמע שזה קצת התפספס פה.

עצם העובדה שאתה אומר שיש לך ייסורי מצפון- זה אומר שהסיטואציה לא הרגישה במאה אחוז.