לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פינדום מנקודת מבט של כלכלנית

בכוח המוח{Aion}
לפני שנתיים • 6 באוג׳ 2021
בכוח המוח{Aion} • 6 באוג׳ 2021
יולי, בנרטיב שלהם הם לא חשים בוז לשולטת כזו. ההפך, זה מחזק את מעמדה, שהיא עושה בהם ובכספם, שימוש ציני לטובתה, בלי תחושת אשם, אלא מכוח זה שהיא חשה שבמעמד ובנראות שלה זה מגיע לה. היא מלכת הכתה, שלא סופרת אותם, וזו הדרך היחידה להתקרב אליה, ולזכות להיות חלק מחייה הזוהרים.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 6 באוג׳ 2021
בכוח, מקריאה בפורומים שלהם ברחבי הרשת (זה מרתק) יש שם שילוב ועירבוב של נרטיבים סותרים.

יש גם את מה שאת אמרת, בעיקר כשעומד להם הזין. אחרי זה ואחרי שהם גומרים הם לפעמים כועסים ועוברים לאידאולוגיות אינסליות למיניהן, רד פיל וכאלה, חשים בוז כלפי הנצלניות הסתומות שאין להן הרי שכל לעשות כסף בעצמן כי הן רק נשים, ושולטות במשאב הסקס ומונעות אותו באופן לא הוגן ממי שאינם חתיכים וגבריים ואלפא מספיק, אפילו שלכל אלפא הן יפתחו רגליים, הזונות.

ואז הם שוב חרמנים וחוזר חלילה.

אני סופר מכלילה כאן, וסליחה אם יש כאן נשלטים שקוראים ונעלבים - זה לא תיאור אישי של אף אחד, זה דיוקן קריקטורי כללי על סמך מילים רבות שקראתי בעיקר בפורומים ברדיט (של רד פיל ואינסלים, של no fap וגמילה מפורנו וגמילה מפינדום בפרט, כל מיני כאלה).
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 6 באוג׳ 2021
נכון מאוד. זו תנועה אינסופית שנוגעת לאמביוולנטיות שלהם בנוגע לצורך הזה באישה כזו. אני דיברתי על הנרטיב שמוביל לגירוי.
מובן שלאחר הגירוי העולם משתנה, וחלק גדול מהם בז לעצמם, ומכך גם לשולטת (בהעדר מונח מתאים יותר).
זו גם הסיבה שהתנהלות כזו שלהם, רק מעמיקה את הבור ולא מאפשרת שחרור אף פעם, כי בסוף בסוף, יש לנו כאן עניין עם חיווט מעוקם שנובע מערך עצמי נמוך ונסיון חסר תכלית להתנתק ממנו ולהפוך לחלק (קטן ו מסויים) מהמנצלת, לחוות דרכה את העונג בהשפלה שלהם.

ברור שיש מיליון וריאנטים לכך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
יאפ. זו הבעיה שלי בתור שולטת - יש פנטזיות שכדי להגשים אותן אני בהכרח צריכה לעשות משהו שאם הייתי ידידה של הנשלט הייתי מפצירה בו לוותר. זה קצת מזכיר לי להיות סוחרת סמים.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 6 באוג׳ 2021
https://www.reddit.com/r/whiteknighting/comments/njpd2a/this_simp_payed_10k_to_meet_a_girl_he_follows_on/?utm_medium=android_app&utm_source=share

כל הנשלטים ממדינות המערב צריכים הגירה המונית למזרח אסיה/ אירופה / אפריקה.

אם לא, כולכם תגמרו כמו הסימפ הזה, והאישה שלכם תראה רע בנוסף (ועדיין היא תרגיש מעליכם).
Subless​(נשלט)
Subless​(נשלט) • 6 באוג׳ 2021
מניח פה למטה תגובה שכתבתי פעם בדיון זהה בפורום.
אפרופו הדיון הסוער פה, אני יכול לדווח שאכן זה נושא מורכב ובעייתי ואחרי שכתבתי בפעם הקודמת בנושא זה בפורום, לצד התכתבות אחת מכובדת ומעניינת, הגיעו אליי כל מיני שולטות שבאות מהמקום של ניצול, השיא היה שולטת שאחרי התכתבות קצרה, הציע שאאסוף אותה ברכב, אסע לכספומט הקרוב, אוציא מספר אלפי שקלים, אתן לה, ואז אחזיר אותה הבייתה.

להלן התגובה שלי מאז:

נושא מורכב.

לפחות בראש שלי, אני מבחין בין שני סוגי שליטה בתחום הזה:

1. פינדום - נשלטים שאוהבים שלוקחים מהם כסף. להבנתי יש מושג של כספומטים, וראיתי בחול גם קטעים של אנשי עסקים מאוד מוצלחים שנהנים מקשר מול שולטת שמנצלת אותם כספית.

אני לא נמשך לשליטה כזו.

2. שליטה כלכלית, שהיא בעצם תת סקטור של שליטה טוטאלית או בלעז המונח total power exchange. בשליטה מסוג זה, הנשלט מוותר מרצונו על תחומים רבים בחייו, ומעבירם לאחריות השולטת. מדובר בקשר קבוע, משמעותי, ובהקשר הזה להעביר שליטה בעניינים כלכליים זה הדבר הנכון ביותר. כאן השליטה הכלכלית לא מתבטאת רק בכך שהשולטת נהנית או לוקחת את כספו של הנשלט, אלא שהיא פשוט שולטת גם על התחום הזה כמו תחומים אחרים בחייו, ויכולה למשל להחליט על ההוצאות הכלכליות של הנשלט עצמו, או לקבל גישה לחשבונו וכו. זה כמובן דורש אמון וקשר רציני, עמוק וארוך טווח, שלעיתים מגיע גם לרמה של קשר זוגי.

אני מאוד נמשך לשליטה מסוג זה.

ולכן מבחינתי שליטה כלכלית מסוג זה אינה ניצול. להיפך היא שליטה טוטאלית, מנטלית, מגרה וממכרת, שמתחברת מאוד גם עם שליטה מינית.

הבעיה היא, לצערי, שרוב מוחלט של ה"שולטות" שמתעסקות בתחום הזה, באות ממניעים של ניצול לטובת הנאתן הכלכלית, ולכן גם הגיעה כנראה הכותרת נשוא דיון זה. אני כמובן לא מכליל, וכמובן שיש פה גם אחרות, שמחפשות שליטה טוטאלית, מנטלית, שכוללת גם שליטה כלכלית, ואז זה יכול להיות פשוט חוויה מטורפת, גדולה מהחיים, שאין בה טיפה של ניצול.
FlowerKitty​(אחרת)
הבעיה בעיניי ששליטה כלכלית מהסוג השני שאתה מתאר דורשת ממש הרבה משאבים נפשיים מהשולטות. ממש ממש הרבה. אני אישית בטוח לא הייתי מוכנה לקחת על עצמי אחריות עצומה כזו, ותוהה כמה נשים שמוכנות לקחת על עצמו אחריות עצומה כזו באמת יש.
הרי בנוסף לניהול של הנשלט, השולטת צריכה לנהל גם את עצמה. וגם את המשפחה והילדים שיש לה, אם יש לה. לכמה נשים כבר יש מספיק משאבים נפשיים וזמן לזה?
Subless​(נשלט)
ראשית, מבחינתי השליטה הכלכלית היא תת סעיף של שליטה טוטאלית מסוג כזה או אחר. כמו כל שליטה שיוצאת מגבולות המיטה, היא דורשת הרבה משני הצדדים, ומתאימה רק כשיש שניים שרוצים להיכנס לטנגו הזה.
FlowerKitty​(אחרת)
כנראה. אולי אני לא בת האדם המתאימה להשתתף בתת הדיון הזה, כי שליטה טוטאלית של 24/7 היא בכל מקרה לא בשבילי.

מעניין אם יגיעו תגובות גם מכאלו שזה כן מעניין אותם או אותן, ומה יהיה להם להגיד.
Subless​(נשלט)
אני יכול לדווח שאכן יש שולטות (נדירות) שהם חזק בעניין, ושליטה מסוג זה (שגם בה יש רמות שונות של שליטה בהם זה דורש יותר או פחות מהשולטת בהתאם להעדפתה) מעצימה גם את השליטה המינית, שכן יחסי השליטה הם חזקים כל כך, שכל אקט פיזי מקבל משמעות אחרת לחלוטין.
אבל כמו הכל בחיים, זה תלוי בקליק המיוחד בין השולטת והנשלט, וגם אצלי חויתי מערכות כאלו וחויתי מערכות שלא כללו את חווית האקסטרים הזה.