צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה גרם לכם/ן לבחור את הניק הספציפי בכלוב?

Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני שנתיים • 11 באוג׳ 2021

מה גרם לכם/ן לבחור את הניק הספציפי בכלוב?

עוברים עלינו ימים קצת קשים עם החום והקורונה וכן סגר/לא סגר וזה הזמן לשירשור כייפי שבתקווה אף אחד לא יריב בו.

אז למה בחרתם את הניק שלכם? מה הסיפור מאחורי הניק ובונוס נוסף לאלו שהיה להם ניק אחר ובחרו להחליף.

במקור הניק שלי נבחר לאתר אחר אבל החלטתי להשתמש בו גם בכלוב כי הוא מתאר אותי בצורה מאוד אותנטית, אני בחורה עם עיניים ירוקות.

התלבטתי לגבי כל מיני אופציות אבל לא רציתי ניק שיכול להיות נכון ברגע מסויים ואז לא רלוונטי אחרי תקופה ובגלל זה החלטתי ללכת עם האמת.

מה הסיפור מאחורי הניק שלכם?
    התגובה האהובה בשרשור
Tzel​(שולט)
Tzel​(שולט) • 11 באוג׳ 2021
אוהב את
הצליל של
צל
ולפחות בזמנו
לא התאפשר ניק בן שתי אותיות בלבד
מילים ומשמעות​(שולט)
תמיד הייתי קורא בין השורות ולאט לאט הבנתי שלמשמעות של המילים יש משמעות רבה
לפעמים יותר ממעשים
Butterfly Effect
Butterfly Effect • 11 באוג׳ 2021
השיר ששמעתי באותו רגע
אוהב ושולט
אוהב ושולט • 11 באוג׳ 2021
מצד אחד אוהב אדם
מצד שני אוהב לשלוט

האופציה היחידה הייתה -
אוהב ושולט.
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 11 באוג׳ 2021
ארגמן היה הכינוי שלי מאז ומתמיד (כבר 12 שנה השם ישמור). בחרתי אותו בתקופה שראיתי את הסרט 'הצבע ארגמן' שנכנס לי ללב, שהוא עד היום אחד הסרטים הטובים שראיתי. ומאז נוספו לו עוד משמעויות בשבילי - קודם כל אני אוהבת איך שפיזית הוא נשמע, ולתפיסתי יש בו גם משהו מלכותי ונשי, אבל גם צנוע. ומתחברת גם לצבע.
ושני ה- ן' זה בגלל שפעם החלפתי לארגמן באנגלית ואז כשבאתי להחזיר כבר תפסו לי. אבל אני לא מוותרת על הכינוי שלי. בעברית. לא יודעת למה כלובי לא מוחק פרופילים משנת אנטיוכוס ומשחרר לנו קצת ניקים.
יפה קצת משונה{קרוסית}
די סתמי.....רציתי לכתוב משו, והיה צריך לפתוח יוזר, ובשביל זה צריך לבחור ניק, והשקעתי 10 שניות מחשבה בדיוק.......
ScatNerd
ScatNerd • 11 באוג׳ 2021
שלי לא דורש יותר מדי הסברים