סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה גרם לכם/ן לבחור את הניק הספציפי בכלוב?

גבעות​(נשלט)
לפני שנתיים • 14 באוג׳ 2021
גבעות​(נשלט) • 14 באוג׳ 2021
לא היה לי ניק שנשמע טוב בעברית לפני הכלוב. הייתי בעיקר פעיל באתרים באנגלית, אז השקעתי מחשבה על איזו מילה בודדת תתגלגל טוב על הלשון ותתאים גם להקלדה מהירה. כל מיני סיבות קטנות הצטברו יחד לכינוי המושלם בשבילי- גבעות:

שמי האמיתי גם מתאר משהו שתמצאו בסביבה של כמה גבעות, סוג של משחק מילים מחוכם.
אני גר ברחוב עם שם דומה, זה עזר לי לזכור אותו בשבועות הראשונים.
ואני אוהב להתבדח כי יש לי שתי גבעות מכובדות על החזה.

ואיזו סיבה לא קשורה לבחירה בכינוי? על אף ניחושים רבים של זרים, אין לי קשר לנוער הגבעות. לא אידיאולוגי ולא גאוגרפי. אני בכלל טיפוס עירוני icon_wink.gif
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 14 באוג׳ 2021
בניגוד להרגלי, באותו יום הטלויזיה שידרה ברקע משחק כדורגל, וכל הזמן היה נדמה לי ששמעתי "שפחון עם הכדור", "*** מוסר את הכדור לשפחון" וכו' וכו', ונדלקתי על השם. אח"כ התברר שזה היה בכלל 'שבחון' אבל אני החלטתי שזה עדיין מצדיק ניק בכלוב.

לימים הוספתי את 'אדון' כי רמזו לי ש'שפחון' נשמע סמרטוטי מדיי. לך תבין...
נשלט צנוע​(נשלט)
נשלט צנוע​(נשלט) • 14 באוג׳ 2021
לי היה אחר ושכחתי את הסיסמה שלי. מישהי מיוחדת נתנה לי את החדש. אנחנו לא בקשר מיוחד אבל כל פעם שאני מקליד אותו אני נזכר בה. שווה.
פרשי
לפני שנתיים • 15 באוג׳ 2021
פרשי • 15 באוג׳ 2021
אני מאוד אוהב פוניבוי
Queen Bambi{זדיינו}
לפני שנתיים • 15 באוג׳ 2021
Queen Bambi{זדיינו} • 15 באוג׳ 2021
הממ לא טרחתי יותר מדי.
כל מי שקורא את הבלוג שלי יודע שעופרי זה ליטרלי במבי.
למה מלכה?
נסיכה זה מפונק מדי 🤭
ezuf
לפני שנתיים • 16 באוג׳ 2021
ezuf • 16 באוג׳ 2021
קפץ לי הפיוז,מכאן שהתהפכו האותיות,וככה נרשמתי.
מי אני באמת
מי אני באמת • 16 באוג׳ 2021
חחחחח icon_smile.gif הרסת עם הפיוז icon_wink.gif

אני נכנסתי לאתר בתקופה שממש שאלתי את עצמי - מי אני באמת. האם אני שולטת? נשלטת? מה זה בדס"מ ולמה בדיוק אני מתחברת?
ביקשו כינוי וזה הדבר הראשון שעלה לי לראש.
ככל שהזמן עובר אני מבינה שהוא מדוייק לי. כנראה שלעולם לא אדע עד הסוף מי אני באמת. 🤷‍♀️
Nienor Niniel
Nienor Niniel • 16 באוג׳ 2021
ניינור / ניניאל הוא כינוי שהגעתי לכאן איתו ממקום אחר
הוא מתיישב לי בראש ומבחינתי כבר אלטר אינטרנטי שלי מרוב הזמן שאני משתמשת בו
השם שאול מהספר ילדי הורין של ג'.ר.ר. טולקין
משמעותו - עלמת הדמעות, ועבורי - מתקשר מהמקום של היותי אדם מתרגש הנוטה לפרוק בבכי. חלק בלתי נפרד ממני.
חוץ מזה אני לא בנוח עם להקרא אשה ויותר מתחברת ללהיות עלמה.
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 16 באוג׳ 2021
אצלי זה דיי פשוט:
פולוקס הוא דמות קומיקס זניחה מהיקום של DC. הוא אחד מהאוייבים של הפלאש, דמות הקומיקס האהובה עלי. בחרתי בו דווקא בגלל שהוא האוייב של הדמות שאני הכי אוהב. הוא מסמל צדדים בי שאני לא תמיד אוהב או מקבל ולמרות הכל הם חלק ממני לטוב ולרע, אם ארצה בזאת או לא.
בנוסף, פולוקס הוא אחד הכוכבים הבהירים ביותר בשמי הלילה והוא מייצג עבורי את הדואליות שמובנת במערכת הכוכבים "תאומים". פולוקס שמו של אחד מהתאומים והם מהווים דואליות מושלמת. הטוב והרע שמקופלים ביחד לטוב ולרע.
הצבע הכחול הוא צבע הזריחה של פולוקס ולפי התפיסה שלי כל מותג צריך צבע ופולוקס זה בהחלט מותג. לטוב ולרע, יש הרבה שרואים בו מותג רע והרבה שרואים בו מותג טוב. דואליות...