בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה גרם לכם/ן לבחור את הניק הספציפי בכלוב?

המטופל
לפני שנתיים • 11 באוג׳ 2021
המטופל • 11 באוג׳ 2021
הקורונה
Glitch
Glitch • 11 באוג׳ 2021
אחלה שרשור!

אני אוהבת דברים קולעים. הייתי קודם פאנקייק, והפסקתי להרגיש מתוקה כמו הכינוי הזה. היה קשה לוותר עליו כי הוא באמת קצר וחמודי.
באותו זמן בערך צפיתי בסרט ראלף ההורס, והדמות של וונלופי שם סובלת מגליצ'ים כי מישהו שיחק לה עם הקוד. אבל ראלף עוזר לה, הבחור שכולם שונאים רק כי הוא הורס כל דבר אפילו שזה סך הכל התפקיד שלו במשחק. בסוף היא מנצחת במרוץ והוא משלים עם התפקיד שלו. זה היה יפה בעיניי, ורלוונטי.
קיצור, מאז ועד היום אני מרגישה יותר כמו באג במטריקס המוזר כאן בכלוב ובכלל. גליץ' יושב בול.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 באוג׳ 2021
כשנרשמתי לפה היה לי ניק מאוד מכוון מטרה: זונה בהרצה. בחיי 😳
הייתי צעירה וכל מה שרציתי זה לטרוף את הכלוב. ואכן, גילי הצעיר, כינויי הזנותי והרמה האנושית המשובחת כאן, מאוד עזרו לפופולריות שלי. אבל אז כבר נהיה בלוג וקהילה והרגשתי מגוחכת עם הכינוי הזה שתכלס מחייב שכל אחד שמדבר איתך יקרא לי זונה. אז ידידי קפה הציע לי את ״פרלין״ כי כנראה הייתי קטנה ומתוקה אז.

זהו. וככה זה נהיה ונשאר מאז ועד היום, יותר שנים ממה שנעים לי לזכור.
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 11 באוג׳ 2021
ביקשתי מחבר לבחור לי כינוי על סמך ההיכרות איתי
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 11 באוג׳ 2021
הכינוי שלי די ברור.

מההתחלה ועד היום יש לי קראש על בריטני
Care Artist
Care Artist • 11 באוג׳ 2021
ארגמןן כתב/ה:
ארגמן היה הכינוי שלי מאז ומתמיד (כבר 12 שנה השם ישמור). בחרתי אותו בתקופה שראיתי את הסרט 'הצבע ארגמן' שנכנס לי ללב, שהוא עד היום אחד הסרטים הטובים שראיתי. ומאז נוספו לו עוד משמעויות בשבילי - קודם כל אני אוהבת איך שפיזית הוא נשמע, ולתפיסתי יש בו גם משהו מלכותי ונשי, אבל גם צנוע. ומתחברת גם לצבע.
ושני ה- ן' זה בגלל שפעם החלפתי לארגמן באנגלית ואז כשבאתי להחזיר כבר תפסו לי. אבל אני לא מוותרת על הכינוי שלי. בעברית. לא יודעת למה כלובי לא מוחק פרופילים משנת אנטיוכוס ומשחרר לנו קצת ניקים.

מצד שני הןן זה מה שמייחד אותך.
synergy​(נשלטת)
לפני שנתיים • 12 באוג׳ 2021

להקה

synergy​(נשלטת) • 12 באוג׳ 2021
זוכרים את הלהקה סינרגיה?
אהבתי אותם וביום אחד הם נעלמו אז בחרתי לתת להם כבוד.
וחוץ מזה, הכינוי מתאר את הסינרגיה שלי עם כל החלקים בעצמי שזה דבר ששאפתי אליו מאז שנכנסתי לכלוב וכל יום מתקדמת בו עוד קצת.
אישון מאוזן​(נשלט)
אישון מאוזן​(נשלט) • 12 באוג׳ 2021
פעם פעם פעם הניק שלי היה וריאציה כלשהי על ג'וזף הלר, שכתב את מלכוד 22 הנערץ עלי עד מאד.
אני קצת פריק של השימוש בלשון (שלי), גם במובן של השפה והמילים, כולל פירוק והרכבה וריבוי משמעויות. הניק הנוכחי שלי משקף את זה שבעולם הזה אני עדיין איש, אבל קטן בהרבה מזה שאני נדרש להיות בחיי היומיום; אוהב להתבונן ולראות; מעדיף את נקודת המבט מלמטה, רצוי כשאני מונח על הגב במצב ההופכי למאונך; ומקפיד לשמור על שיווי המשקל הנפשי. (:

וואו.
יצא לי יותר חושפני מכל הפוסטים שכתבתי עד כה.
והיה מעניין לקרוא את התגובות.
סחתיין על בחירת הנושא.
Tyrell​(אחרת)
Tyrell​(אחרת) • 12 באוג׳ 2021
אוהבת את משחקי הכס
יותר מידי.
Angelo
Angelo • 12 באוג׳ 2021
את שלי תוכל להבין בקלות אם תקרא את הבלוג שלי