בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז גמרו לך עמוק בתוך הכוס,

Kitty frank
לפני שנתיים • 29 באוג׳ 2021
Kitty frank • 29 באוג׳ 2021
Honey Bee כתב/ה:
הולכת להתקלח ולעשות פיפי (במקלחת, ברור),
ונעלבת;
בשביל מה יש לי פה?

או, טוב ששאלת.
הזין הזה שגומר בתוכי כל הזמן מצליח לעשות את זה רק כשהוא על הגב, אני מתרוממת בזהירות, נעזרת ביד לא לטפטף (כי כמה סדינים אפשר להחליף), ובתנועה מיומנת ניגשת עם הפה לסחוט את הטיפות העודפות. הוא לא משחרר אותי להשתין אם אני לא עושה את זה, ומקבלץ ספאנק דירבון ענק לכיוון השירותים אם ביצעתי בשלמות.

אחרי זה בשירותים יש את הסיפוק מלראות טיפה סמיכה לבנה בתוך העננה הצהבהבה, ובפה נשאר טעם מעורבב של אברי מין ונוזליהם.
littleR
לפני שנתיים • 29 באוג׳ 2021

אוהב את התיאורים פה

littleR • 29 באוג׳ 2021
כל הדיבור סביב הטיפטוף הזה כל כך סקסי וקינקי מצד אחד (אקט הבעלות) וכל כך מתוק וחמוד מצד שני (הטיפטוף הבלתי נשלט). מת על זה
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנתיים • 30 באוג׳ 2021
Jessie Adams{ליידי} • 30 באוג׳ 2021
חחחחחחחחחח איזו שאלה גדולה. טוב אני מצטרפת לדיון!
קודם כל נייר טואלט כי הדבר הזה מטפטף! אז לוקחת נייר ושמה אותו בכוס כדי לא ללכלך דברים מסביב.
פה מגיע השלב המשעשע שלי אבל אני יודעת שאני בחברה טובה ולא ישפטו אותי- אני משאירה את הנייר ומתחילה לקפוץ.
תקשיבו זה קורע אבל אני פשוט רוצה שזה יצא ממני כדי שזה לא ינזל ממני כל היום/לילה.
הקפיצה מוציאה את הרוב.
אחר כך פיפי! תמיד פיפי אחרי סקס! חשוב!
ואז פשוט מקלחת ולשטוף את האזור טוב בניסיון לנקות.

אני הייתי אני. תודה לכם על ההקשבה.
Curvy Barbie
Curvy Barbie • 30 באוג׳ 2021
אני בדרך כלל מוציאה הכל לאסלה כדי שאוכל להסתכל על כל המיץ תינוקות שבילה בתוכי תקופה. זה גם נחמד להפעיל את השרירי אגן ולנסות לירות את זה החוצה כמו במשחק, אבל זה בדרך כלל עובד דיי גרוע, פוגע בדפנות של האסלה ונשפך לאט לאט אל המים, אז אני פשוט עושה על זה פיפי ומורידה את זה בקצב מהיר יותר
Hussy

אני רק שאלה

Hussy • 30 באוג׳ 2021
ובמשגל נסוג (שלא נדע), האם גם את שוכבת גמורה על הגב, מתנשמת ומתנשפת - וחשה מוחפצת כשמנגבים במגבון את הבטן שלך בסיבובים, כאילו שאת צלחת חומוס בחומוסייה ביפו?
עבד אנאלי דו מיני​(נשלט)
תנסו את הדבר הבא:
השולטת שלי (שהוא גם אשתי) מדי פעם נותנת לי לגמור לה בכוס (רק כשהיא ממש רוצה). אבל במקרים האלה היא לא רוצה שאח״כ יטפטף - ולכן, אחרי הגמירה היא נותנת לי ללקק אותה ולבלוע את כל הזרע שיוצא מהכוס שלה…
JunkyRuby{MyLexicon}

Re: אני רק שאלה

JunkyRuby{MyLexicon} • 30 באוג׳ 2021
Hussy כתב/ה:
ובמשגל נסוג (שלא נדע), האם גם את שוכבת גמורה על הגב, מתנשמת ומתנשפת - וחשה מוחפצת כשמנגבים במגבון את הבטן שלך בסיבובים, כאילו שאת צלחת חומוס בחומוסייה ביפו?

התכוונת נותנים לזרע להתייבש עלייך ושולחים אותך ככה קראנצ'ית לעבודה כדי שתתהי האם כוווולם מריחים את זה עלייך או רק חלק
domoroco​(שולט)
domoroco​(שולט) • 30 באוג׳ 2021
בזמן האחרון אני גומר לה על עמוק בתחת או בפה
אז אין את הבעיה הזו
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
בגדול יש שתי אופציות, אם אני שיכורה, גמורה, מפורקת אני פשוט נרדמת ככה עם הזרע שמטפטף לו על הירך כי אני נמרחת עליו.
במידה ואני במצב פחות שפוך אני לרוב אלך לעשות פיפי וחצי מקלחת, רק לחלק התחתון.
אנחנו יותר טיפוסים של לילה אז פחות מתמודדת עם זרע מטפטף ביום.