שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פופולריות

Grey / Green
לפני שנתיים • 1 בספט׳ 2021
Grey / Green • 1 בספט׳ 2021
שאלה מצוינת. תכירי הרבה אנשים ותתערבבי בקהילה, וזה יקרה מעצמו.
Gothichick1​(נשלטת)
Gothichick1​(נשלטת) • 1 בספט׳ 2021
חחח תודה לכל המגיבים
הפוסט הזה נכתב כי הייתי ערה כל הלילה וסתם הרהרתי הרהורים דבילים מאד
לא הכל צריך לקחת במלוא הרצינות icon_wink.gif
הכוונה הייתה בעיקר איך נחשפים לכמה שיותר אנשים מהקהילה, כי יש לי רצון להכיר אנשים איכותיים, אז כן היו פה מספר תגובות שרלוונטיות לנושא icon_smile.gif
באופן כללי החלטתי לאחרונה שבא לי להיות "אושיה" בכל פלטפורמה שהיא כי אני אוהבת תשומת לב וזה רעיון משעשע בהתחשב בכך שאינני פעילה כמעט בשום מקום.
ScatNerd
ScatNerd • 1 בספט׳ 2021
להיות פופולרי תלוי גם במי שאתה לעומת הקהילה שאתה נמצא בה. אם לא מתחברים לראש שלך אז לא משנה כמה תתערבבי ותייחצני את עצמך זה לא יעזור.
זה יכול לעזור למשוך את הבודדים שכן מתחברים.
אבל כמו שכבר אמרו (לא שזה סוד גדול), אם כל רצונך זה לקבל תשומת לב ולהיות אהודה אז תמונות גוף בהחלט הולך כאן חזק.
כדי להתחבב על קהילה מסויימת צריך לרצות אותה.
Kitty frank
Kitty frank • 1 בספט׳ 2021
נראה לי שאני מתחילה לחשוב על מישהו כעל אושיה כשאני גוללת מסטולה, ולא זוכרת לאיזה בלוג נכנסתי אבל הזהות של הכותב/ת כל כך מוקרן מהטקסט שאני לא צריכה לבדוק על איזה לוגו לחצתי כדי לדעת מי כתב את הטקסט. או כשאני קוראת מישהו אחר ואומרת לעצמי ''זה מזכיר את x".
אופי- ברור ומעניין, בצורה ובתוכן- זה הדבר הכי קשה בעיני בכל הסיפור.

ונהירות. אי אפשר בלי נהירות!
Care Artist
Care Artist • 1 בספט׳ 2021
אני חושב שקיטי ניסחה את זה מעולה. בסוף אתה לומד לצפות לתוכן מסוים ממישהו מוכר פה, ומכיר אותו טוב יחסית דרך המילים. זו תחושה נחמדה להיות קרוב למישהו דרך הטקסטים שלו (בהנחה שהם נעימים), וזה הופך אותו לדבר מוכר בים זר.

ונחירות. (אם הם מצחיקים)
Zord​(מתחלף)
לפני שנתיים • 2 בספט׳ 2021
Zord​(מתחלף) • 2 בספט׳ 2021
לפי תמונת הפרופיל שלך אני רואה שאת בדרך הנכונה.
the rain song

Re: פופולריות

the rain song • 2 בספט׳ 2021
ברוכה הבאה לכלוב. כיף חיים כאן. אם במקרה לא גילית את זה עדיין, אחרי כמעט 4 שנים שאת כאן.

איך הופכים לפופולרים בכלוב? - נדחפים לכל מקום אפשרי. בלוג פרטי, תגובות ולייקים בבלוגים של אנשים אחרים (כמה שיותר כך הפופולריות תגדל), תגובות בפורום, לא משנה באיזה נושא, פותחים דיונים חדשים בפורום. גם כאן לא משנה באיזה נושא, ביקורים בצ'אט וגם במגזין יש מקום. ואם את בקטע, גם מסיבות ומפגשים מכל הסוגים. בקיצור, נדחפים לכל מקום.

אני חושבת שיש לי הרבה לומר הרבה להרהר והרבה רצון שיקראו אותי ויראו אותי, ואולי כך גם אחסוך לעצמי זמן ויותר אנשים רלוונטים יפנו אליי - יש לך הרבה לומר? מעולה. תכתבי. בבלוג, בבלוגים של אחרים, בפורום, בצ'אט-כפי שנאמר קודם - בכל מקום.
מה שכן, לעניות דעתי, ככל שתכתבי יותר תגדילי דווקא את הפניות הלא רלוונטיות. אם תצרפי תמונות, תצמצמי את הפניות הרלוונטיות למינימום. אלא אם כן את מעוניינת באינסוף נדנודים.
את רוצה להכיר גבר שיהיה רלוונטי לך? תקראי, תחפרי בפרופילים ובבלוגים, בפורום ובצ'אט ולפעמים גם במגזין ו - תפני בעצמך.

מה דעתכם? כיצד הפכתם לאושיות כלוב אם בכלל? - איך הפכתי לאושיית כלוב? (שניה אני מתה מצחוק). וואלה, כנראה אישיותי הכובשת עשתה את העבודה עבורי.
סתם, באמת. אין דבר כזה אושיית כלוב. יש אנשים שנדמה להם אולי שהם כאלה. חלקם אגב, מוסתרים אצלי ודיי שכחתי מקיומם.

האם אתם קוראים בלוגים של משתמשים? - בודאי. מה עוד יש לעשות כאן?

איזה תוכן מעניין אתכם לצרוך? - לפי מספר האנשים שמסתובבים בכלוב, כך מספר הנושאים שמעניינים. הכי טוב לגוון. ועוד יותר הכי טוב - תכתבי מה שבא לך.
נימבוס
נימבוס • 2 בספט׳ 2021
היי, אני מקורב לשופטים כאן ובתמורה למשגל אני אקדם אותך.
דברי איתי מותק
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 2 בספט׳ 2021
כשידעו לאפיין אותך בתכונה אחת בכלוב תדעי שאת אושייה, לא משנה אם שלילית או חיובית:
מצחיקה, ממורמרת, רעילה, צינית, סאדיסטית, גבעתית.
אבל *אחת* בלבד.