סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלתי לשולטות

Gothichick1​(נשלטת)
לפני שנתיים • 3 בספט׳ 2021

שאלתי לשולטות

Gothichick1​(נשלטת) • 3 בספט׳ 2021
היי לכל המלכות היפות!
שאלה שעלתה לי עקב שיחה עם שתי מלכות שונות.
בשתי השיחות, ממש בטרם הספקנו להכיר, נדרשתי לבצע דברים עבורן (שליחת תמונה, לכתוב על עצמי כאשר כל האינפורמציה נמצאת בפרופיל..)
מכשסרבתי ואמרתי שאינני מאמינה ששליטה עובדת בצורה הזו, שאני לא אתמסר או אציית בטרם הכרנו- לעגו לי, אמרו שלא אמצא מישהי שחושבת כמוני ושאם היא חושבת כמוני מדובר בחסרת ניסיון.
זו השקפתי על עולם השליטה, ויש לי ניסיון רק עם שולטים, ומנסיוני- שולטים גברים שמצפים שתתמסרי אליהם באופן מיידי- הם לא שולטים טובים.
לכן רציתי לשאול אתכן, בנות המין היפה- האם זה אכן כך? איך אתן פועלות כשולטות כשמכירות נשלטת חדשה?
תודה ואהבהicon_smile.gif
babywolf
babywolf • 3 בספט׳ 2021
היי. את צודקת לחלוטין.
שולטת שמצפנ ממך להתמסר אליה ולבטוח בה לפני שהצדיקה את זה היא לא שולטת. היא מחפשת סנג'ר..
חושבת שכשולטת ונשלטת אנחנו קודם כל בנות אדם. ויצירת תקשורת ואמון בסיסי הם חיוניים לפני כל התחלה של קשר שליטה.
אני לא חושבת שממקומי להגיד לאף אחת מה לעשות לפני שבדקתי איתה מה הגבולות שלה או מה הרקע שלה והחסמים שלה. קודם כל הקשר האנושי ורק אז להתחיל קשר בדסמי! ועצה לדרך: אם משהו מנוגד לתחושה שלך בבטן ולא עושה לך להרגיש בטוחה במקום שלך אל .. זה לא שווה את זה. המהות שלך לא משתנה . המהות שלך כנשלטת לא משתנה רק כי איזה "מלכה" אמרה לך שאת לא שווה כנשלטת.
חיבוק
    התגובה האהובה בשרשור
A virginal suB​(נשלט)
A virginal suB​(נשלט) • 3 בספט׳ 2021
קורה הרבה. כנראה שיטת מצליח. אם אין פראייר/ית בשיחה הראשונה מחכות ליפול על כזה/כזו בשיחה השניה שלישית רביעית. תכלס יש פה מספיק חרמנים. לגבי נשלטות לסביות האמת יש הרבה פחות.
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 3 בספט׳ 2021
זה לא כך.
לא משנה אם פונים אליי גברים או נשים, אם זה נעשה בצורה מכובדת אני אפנה אליהם מכובד.
אני אבקש פרטים אבל הכל בצורה מכובדת ונעימה.
יותר מזה, גם אם נפגשנו, גם אם קרו דברים- מבחינתי זה עדיין לא אומר שיש בינינו קשר כלשהו ושאני אתייחס אליו בצורה הזאת. זה צריך להיות הרבה יותר מזה, במיוחד כשעוברים לדברים בדסמים.

בקיצור, ממש לא. אם זה מדליק נורה, כנראה יש סיבה.
אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
אני יכולה להעיד רק מנסיוני ומהחוויות שלי הן עם נשלטים והן עם נשלטות , האחריות שלי היא להביא את הדמות הסאבית למקום שהיא תרצה להגיע לשם
החוכמה היא להביא את הנפש שתרצה לעשות משימות כאלה ואחרות עבורי ולא כתנאי להמשך היחסים בנינו .

זה שאני שולטת לא מקנה לי את הזכות להתחיל משהו עם נשלטת ולצפות ממנה לעשות כך וכך, אני צריכה להרוויח את זה, זאת האחריות שלי והחוכמה להביא את אותה נשלטת בדיוק למקום שאני רוצה
ואיך כל זה קורה?
זה פשוט מאוד, צריך להשקיע ולחדור לה קודם לנבכי נשמתה הרבה לפני שחודרים גם למקומות אחרים.

בהצלחה!
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 3 בספט׳ 2021
אוי, זה נקרא גזלייטינג.
שליטה מרוויחים, לא מקבלים כברירת מחדל.
AllyCat​(נשלטת)
AllyCat​(נשלטת) • 3 בספט׳ 2021
ברור שאת צודקת!
אנחנו קודם כל בני אדם ולאינטראקציה כזאת צריך להכנס רק בהסכמה מלאה אחרי ששתכן בטוחות שזה מה שאתן רוצות
מי היא שתתחיל לשלוט עליך בלי שנתת לה את ההסכמה שלך והחלטת שאת רוצה??
בקיצור זו האמאמא של הדגל האדום ושלא יעבדו עליך
מלכה לעדינות
לפני שנתיים • 4 בספט׳ 2021
מלכה לעדינות • 4 בספט׳ 2021
AllyCat כתב/ה:
ברור שאת צודקת!
אנחנו קודם כל בני אדם ולאינטראקציה כזאת צריך להכנס רק בהסכמה מלאה אחרי ששתכן בטוחות שזה מה שאתן רוצות
מי היא שתתחיל לשלוט עליך בלי שנתת לה את ההסכמה שלך והחלטת שאת רוצה??
בקיצור זו האמאמא של הדגל האדום ושלא יעבדו עליך

אני חושבת שכבוד זה בסיסי ויחס נעים הוא חשוב ביותר, אבל אם את נשלטת, תראי התחלה של רצון להיות סאבית ובשאר השולטת תכוון אותך. בכל מקרה, בשום אופן לא מציעה לאף אחד/ת לעשות משהו לא מקובל עלייך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 5 בספט׳ 2021
אם יש לך תחושת בטן שזה לא מתאים - אז זה לא מתאים.
תמיד יהיו אנשים שינסו לחרטט אותך, התעלמי מהם. ההתנהגות שלהם מעידה עליהם ולא עלייך.