בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוצאת ספר

Miss Claire​(שולטת)
לפני שנתיים • 5 בספט׳ 2021

הוצאת ספר

Miss Claire​(שולטת) • 5 בספט׳ 2021
היי לכולם!
רציתי לשאול אם יש ביניכם מישהו שמתעסק בכתיבה, הוציא ספר שירה לאור (או מכיר אדם שעשה כך).
אני כותבת הרבה ולאחרונה נשאלתי על הוצאת ספר משלי, ככה שיצא לי לשקול את הנושא והייתי שמחה להתייעץ עם אנשים שמבינים
בו יותר ממני.
מוזמנים לפנות אלי בפרטי ואשתף באהבה,
תודה רבה!
november rain​(שולט)
november rain​(שולט) • 5 בספט׳ 2021
יש לי חבר שעשה זאת
תשלחי הודעה פרטית
אחבר ביינכם
november rain​(שולט)
november rain​(שולט) • 5 בספט׳ 2021
זה מה שהוא המליץ בשבילך
תיכנסי לגוגל ותחפש הוצאות לאור.
ותשלחי עותק לכל ההוצאות הגדולות..
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 5 בספט׳ 2021
היום יש המון דרכים להוציא ספרים.
שתי האופציות העיקריות:
1. הוצאות לאור- לשלוח את הספר המוכן להוצאות לאור שונות ולקוות לטוב.
2. הוצאה עצמית- לפתוח בקמפיין מימון המונים, אחרי שהספר כבר גמור. לרוב חושפים פרק או קטעים מהספר ואנשים פשוט קונים מראש עותקים לספר.
אפשר להגיע ככה למכירות מאוד יפות באופן פרטי ובהמשך, אם הספר באמת יצליח, הוא יכול להגיע כך גם לחנויות השונות או להוצאה לאור.

חשוב לדעת שהוצאות לאור מאווווד קשות, זה למה רוב האנשים שמוציאים היום ספרים מוציאים אותם עצמאית מודפסים או באופן דיגיטלי.
הן מחפשות דברים מאוד ספציפים ופוסלות על המון דברים, לא להתרגש אם אומרים לך לא.
אני אישית ממליצה על מימון המונים כי ראיתי לא מעט שעושים זאת וגם אני מתכננת ללכת בדרך הזאת.

בהצלחה!
    התגובה האהובה בשרשור
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 5 בספט׳ 2021
סווריןן
סווריןן • 5 בספט׳ 2021
לא נראה לי שיש בעיה מיוחדת להוציא היום ספר, במימון עצמי, כמובן. לא אמרת מה נושא הספר, אז אם מדובר בארוטיקה יש, מן הסתם, הוצאות שאולי תרצנה לפרסם.
השאלה המשמעותית היא לא עצם הפרסום, אלא כיצד להגיע למי שיקראו אותך. נפח המלל והתוכן שזמין לכל היום הוא אדיר. לא בטוח שספר הוא הדרך להגיע לקריאה של מה שיש לך לומר.
בהצלחה
pantsful
לפני שנתיים • 1 בנוב׳ 2021
pantsful • 1 בנוב׳ 2021
אני מציע לך כך, לפי סדר עדיפויות:

1) אל תוציאי לאור שום דבר. את מאד צעירה. חכי עוד כמה שנים. יש סיכוי יותר מטוב שכל מה שאת כותבת עכשיו יהיה נוראי בעינייך בעתיד הלא רחוק.
2) אם את חושבת שמה שאת כותבת מספיק טוב, שזה יעניין מישהו, שיש לך משהו חשוב להגיד לעולם וכן הלאה, עצרי רגע. אל תסמכי על עצמך בעיניים עצומות. מי יודע, אולי את סובלת מאפקט דנינג-קרוגר. חפשי משוב. דעה אובייקטיבית של אנשים שלא יתביישו להגיד לך את האמת בפנים.
3) שאלי את עצמך אם את יודעת להבחין בין הוצאה לאור אמיתית לבין הוצאת הבלים (vanity press). בראשונה יתכן שתקבלי חוות דעת אובייקטיבית (ראה סעיף 2). באחרונה יספרו לך שאת גאונה, מקדימה את זמנך, אם רק תשקיעי עוד מעט מכספך מובטחת לך הצלחה (לאחר המוות כמובן, כמו כל גאון המקדים את זמנו).
4) גם הוצאות לאור אמיתיות טועות לפעמים. אורוול, מלוויל, המינגווי, הלר, נובוקוב ועוד רבים אחרים נדחו על ידי הוצאות לאור בתחילת דרכם. חוץ מזה, יש להם שיקולים מסחריים ולא רק אומנותיים. אם את בטוחה בעצמך, באמת באמת בטוחה בעצמך, כמו אמריקאי, אז אל תוותרי. המשיכי לכתוב והמשיכי לשלוח כתבי יד להוצאות (אמיתיות).
5) בינתיים קראי את המטוטלת של פוקו.
6) קראי שירה. הרבה שירה.
7) הקימי להקת פאנק (את תכתבי את הטקסטים כמובן).
icon_cool.gif קראי אוטוביוגרפיות (או ביוגרפיות אם אין אוטו) של המשוררים והסופרים האהובים עלייך.
9) אם אין לך עדיין משוררים או סופרים אהובים הגיע הזמן שיהיו לך.
10) רכשי שידת מגירות טובה.