ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יחסי שליטה פוגעים לכם בחיים הפרטיים?

MichaelDevote​(נשלט)
לפני שנתיים • 15 באוג׳ 2021

האם יחסי שליטה פוגעים לכם בחיים הפרטיים?

MichaelDevote​(נשלט) • 15 באוג׳ 2021
האם אתם חושבים שהנטייה שלכם להיות נשלטים פוגעת לכם בחיים האישיים והחברתיים?
kareena​(נשלט)
לפני שנתיים • 16 באוג׳ 2021
kareena​(נשלט) • 16 באוג׳ 2021
בגדול כן, הלוואי ולא הייתי כזו...
תמרעה המרטשת​(שולטת)
ברגע שנלחמים בזה ומתייחסים לזה בתור ״קללה״, זה מה שיהפוך את הפטיש ואת הנטייה הבדסמית לגורם מפריע בחיים האישיים.

ברגע שעובדים על זה מנטלית ופיזית ומבינים שפטישים זה דבר לגיטימי ולא כל אחד בחייך צריך לדעת את זה בתכלס, אז זה הופך לקל יותר.
אני יודעת שקל יותר להגיד את זה בתור שולטת מאשר נשלט, אבל הכרתי מספיק נשלטים שעברו את התהליך הזה והם הרבה יותר מאושרים אחרי שעבדו וטיפלו בסיבוך שהם יצרו לעצמם בראש.
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 16 באוג׳ 2021
אני לא מצליחה לחשוב על שום דרך שבה זה יכול לפגוע לי בחיים הפרטיים
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 16 באוג׳ 2021
בעיניי לקבל אלימות פיזית או מנטאלית (השפלה וכדומה) זה יוצר נזק לנפש שלנו מעבר למה שאנחנו מבינים במודע. זאת הצורה העקיפה שבה השליטה (אם יש בה אלימות) פוגעת. ובצורה ישירה זה פשוט מגביל.. אני במשך השנים פסלתי כל כך הרבה גברים, אחלה גברים רק בגלל שהם ונילים.. שונילים זה רוב האנשים. וזה חבל.
מעבר לזה בדסמ זה סוג של התמכרות בעיניי.. אנשים בוגדים כי הם לא יכולים בלעדיו או שהם מוותרים על אהבת חייהם הונילית הרבה פעמים בגללו, או שהם חיים עם חוסר תמידי שזה גם נזק.
בקיצור.. בדסמ זה כיף אבל זה לא משהו שהייתי מאחלת לילדים שלי (שיהיו לי). וככה אני מודדת את הדברים.
    התגובה האהובה בשרשור
Shela​(נשלט)
Shela​(נשלט) • 16 באוג׳ 2021
כל דבר הינו בעל פוטנציאל פגיעה... אך שורש העניין הוא לרוב התאמה או סינכרון.

למשל: האם הליבידו שלך ושל בת הזוג מאוזנים. לפעמים יש חוסר איזון גדול של האנרגיה המינית בין בני הזוג ואז מתחילה בעיה (ייזום מגע חד צדדי, רצון בלתי פוסק אל מול חוסר חשק וכו') - ישנה נקודה קריטית שבה זה עלול לקרוס.

או למשל: רצון עז להיות נשלט בעוד בת הזוג רוצה גם היא להיות נשלטת. במצב כזה אחד מבני הזוג "מקריב" את רצונו ומשחק שולט (גם אם זה בא לידי ביטוי בניואנסים), אך לאורך זמן זה מתסכל. לחילופין שני בני הזוג לא ממשים את רצונותיהם להישלט...

המפתח לדעתי הוא שיח פתוח וגלוי ואולי בתוספת עזרה בדמות ייעוץ זוגי. או, אם ישנה בגרות ופתיחות, לפתוח את מערכת היחסים להתנסויות הדדיות. מצב כזה יכול להיות מאד מספק וממלא, אך גם מבלבל. לא מתאים לכולם...
-X-
-X-
-X- • 16 באוג׳ 2021
לפעמים
ScatNerd
ScatNerd • 16 באוג׳ 2021
אצלי הרצון להרגיש השפלה מגיע ממקום נפשי אמיתי, החיים ה"חברתיים" שלי הם אלו שהובילו אותי לזה.
ככה שאין מה להרוס.. זה רק משפר כי זה מקדם את המטרה בלהגשים את האני האמיתי שלי.

איך שאני רואה את זה, מי שעושה משהו כי יש לו תשוקה לזה (למשל מישהו שרוצה להיות נשלט) לא אמור להיפגע אלא להיפך.
הוא מגשים את הרצונות שלו והגשמה עצמית זה משהו חיובי.
fly high

היו מקרים

fly high • 16 באוג׳ 2021
היו מקרים שזה פגע בכאילו באותו רגע, ואחר כך זה השתחרר והפך להיות משחרר.
לפעמים עצם זה שדברים מסויימים נכפו עלי בסופו של דבר הם היו שחרור מטורף
גבירתי הקודמת נתנה לי הרבה מאד כוח ואני מודה על כך
הבנתי שחיי הזוגיות וההגשמה שווים יותר מכל דבר אחר, ובסופו של דבר רק התרבו החברים בגלל זה.

הפעם בזוגיות הבאה אין לי ספק שהשליטה תהיה חלק אינטגרלי מהיום יום ואני מצפה לכך.