סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיבור מלוכלך ופרטנרים חדשים ומזדמנים

WhoreDaddy
לפני שנתיים • 14 בספט׳ 2021

דיבור מלוכלך ופרטנרים חדשים ומזדמנים

WhoreDaddy • 14 בספט׳ 2021
שכבתי עם ל' כבר כמה פעמים. אבל בפעם האחרונה התחלתי לדבר אליה ולהגיד לה דברים כמו "את אני דוחף את הזין שלי לכוס שלך?", ובתגובה העיניים שלה התגלגלו מיד לכיוון המוח והיא גמרה מהר מאוד וחזק מאוד.

דיבור מלוכלך מדליק כמעט את כולם, גם ונילים. ובכל זאת, כמעט כל הפרטנריות שלי עד כה לא ביקשו ממני לדבר אליהן, וכמעט כל אלו שכן, לא סיפרו לי מה ספציפית הכי מדליק אותן.

לי יש כמה וכמה פטישים ודברים שמדליקים ומחשמלים אותי בטירוף, וזה די מביך לדבר עליהם - אפילו אם ההיכרות היא מהכלוב. קל וחומר כאשר זו מישהי שהכרתי ממקום אחר.

"תזיין אותי חזק! תזיין אותי! אני הזונה שלך! איך אני אוהבת שאתה מזיין אותי!" - אלו לא מילים שמדליקות אותי.

אני לא נשלט, ואני לא אוהב נשים דומיננטיות אלא נשיות, עדינות, כנועות, אבל כן מתחשמל ומופעל טוטאלית מהשפלות, מתסכול מיני, פנטזיות קוקהולד וקינק כללי. הייתי רוצה שמישהי תגיד לי "תזריע אותי, ואז אני אפליץ את הזרע שלך לתוך הפה שלך. אתה יודע כמה אנשים כבר השפריצו לתוך הכוס הזה? כמה זרע הוא ספג? אתה מבין שאתה כרגע מתחכך במלא זרע של גברים אחרים? אתה לא יודע איזה מזל יש לך שאני נותנת לך לזיין את הכוס שלי, אולי אני צריכה להפסיק, להוציא אותך ולא לתת לך לגמור...אני יודעת שמה שמדליק אותך זה שגבר אחר יגמור בתוכי ואתה תנקה אחריו ותעשה לעצמך ביד".

וזה די קיצוני לבקש ממישהי לדבר ככה כשאין לי מושג איפה היא על הסקאלה הקינקית. מצד שני, פאקינג לכולם בערך יש פנטזיות מלוכלכות רצח והזויות ואני לא מאלו שנכנעים לבושה ומחליטים להעביר חיים שלמים בלהסתיר ולוותר על מה שמדליק אותם - ובא לי לעודד ולאפשר לבחורות שאיתי לבטא את הפנטזיות שלהן ואני את שלי. לא בא לי לתת להן לומר "כן את המזיין אותי טוב אני אוהבת את הזין שלך" ולא לספר להן שזה לא קרוב אפילו למה שאני צריך.

אז אני תוהה איך להפוך סקס ראשון, או שני או שלישי, ליותר קינקי ומדליק בשבילי ובשביל הפרטנריות, שלרוב מתביישות לספר מה הכי מדליק אותן.

איך אתם הייתם מתחילים להכניס פרטנרים חדשים לעולם הוורבאלי המאוד סוטה שלכם? מה השלבים? תנו דוגמאות ספציפיות של משהו שהייתם מתחילים ממנו, ולאן שהייתם רוצים להגיע. בהנחה שהכרתם בטינדר, או ברחוב.
    התגובה האהובה בשרשור
הלן הדובה
לפני שנתיים • 15 בספט׳ 2021
הלן הדובה • 15 בספט׳ 2021
sexting זו דרך נחמדה להתחיל. ולדבר איתם גם כן...כאילו לשאול.
Robin Panta Rei
לפני שנתיים • 16 בספט׳ 2021
Robin Panta Rei • 16 בספט׳ 2021
יש איזו סתירה בתשוקות שלך (זה בסדר, כולנו נעים ונדים בקרבת סתירות):
אתה רוצה אותה עדינה ובה מייחל לכך שתדבר תוך כדי זיון על המוני הגברים ״שהשפריצו״ לתוכה...
המפתח להגיע למקום שאתה מחפש הוא באמירות שלה עצמה, מהן בינתיים אינך מתלהב: ״אני הזונה שלך״ (לדוגמא). זו ההזדמנות שלך לגלוש על הגל הזה ולהגיד לה שהיא זונה סקסית בטירוף, שמעמידה לכל גבר, ולשאול אותה כמה גברים זיינו אותה בשבוע האחרון... תוכל להגיד לה שאתה מרגיש איך הכוס שלה אירח זין מכל סוג... תוכל להגיד לה שהיא זונה מושלמת ושהגיע הזמן לחגוג אתה בגנגבנג וכו׳. אתה יכול לעודד אותה לספר על הזנותיות שלה, על ההתענגות שלה מזין ענק של גברים מזדמנים... זה יקרב אותך לסיטואציה שאתה חותר אליה.
בהצלחה