סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רגשות או לא להיות/ להיות בלי רגשות (איפה אתם על הסקאלה?)

TheArenaMan
לפני שנתיים • 17 בספט׳ 2021

רגשות או לא להיות/ להיות בלי רגשות (איפה אתם על הסקאלה?)

TheArenaMan • 17 בספט׳ 2021
רומנטיקה ואהבה. חייבים להיות קשורים לסקס? ולBDSM?

אי אפשר להנות, להתרגש, ליצור אינטימיות בלי רומנטיקה ואהבה?

בזמן האחרון אני נתקל בהרבה תגובות עוינות על העובדה שאני מגיע לBDSM ממקום לא ריגשי. לא ריגשי הכוונה ממקום לא זוגי, לא אוהב רומנטית.

יש המון אנשים שמתחברים לזה ויש כאלו שאלו. אבל אלו שאינם מתחברים ממש כועסים. כאילו איך אני ושכמותי מעזים בכלל.

מה אתכם?
abir
abir • 17 בספט׳ 2021
ברור שאפשר להתרגש גם מבלי רומנטיקה ואהבה, אבל חייב להיות חיבור ותקשורת טובה וזורמת.
חושב שזה גם תלוי פרטנרית מתאימה שאהבה ( לפחות בהגדרה המקובלת) ורומנטיקה לא עושות להן את זה.
the rain song
the rain song • 17 בספט׳ 2021
לכעוס בגין אינטרקציה מינית/בדסמית ללא רגשות נשמע לי קצת מתחסד בשנת 2021. האמת היא היא שזה נשמע מתחסד כבר מ 1960 בערך.
"אהבה חופשית" וכל זה ומאז המצאת הגלולה שסקס לא חייב הריון לא רצוי גם לנשים היה קל להתחבר למיניות שלהן גם בלי אהבה וחתונה באופק.
יחד עם זאת, ברור שלא לכולם זה מתאים.

בסקס אין בעיה עבורי. מספיקה משיכה מאוד בסיסית ומצב נתון של חרמנות. בשנות ה- 20 ו-30 של רובנו, או לפחות כך זה היה אצלי, החרמנות היתה מצב דיי קבוע. ככל שהתבגרתי גם החרמנות הפכה להיות יותר בררנית אז זה כבר הפך להיות יותר מורכב אבל עדיין אפשרי.

הבדסמ לעומת זאת, דרש ממני יותר פתיחות מול הפרטנר וגיליתי שאני לא מצליחה לעשות את זה עם אדם זר. כל הנסיונות שלי הסתיימו בדכאון של שבוע בערך ושום אפטר קייר לא היה יעיל אז.
בבדסמ נדרש אצלי הערכה, חיבור חזק, אמון ברמה גבוהה, בטחון באדם ובקשר. כדי להגיע למקומות האלה נדרש זמן כך שלא משנה איך נקרא לזה, מדובר על מערכת יחסים עם עומק. גם האפטר קייר המפורסם הפך למיותר לגמרי כשהשליטה היא עם אדם קרוב.
בדסמ ללא הכרות נשמע לי תמיד מאוד מגוחך. גברים שניסו את מזלם מולי זכו לזלזול קל מצידי וצחוק רם. כששואלים אותי למה אני מתחברת התשובה תמיד תהיה - שום דבר. אין לי שום חיבור ומשיכה לבדסמ באופן "כללי" כזה. זה תמיד מופיע רק עם גבר שטרחנו שנינו בהכרות מעמיקה, הרבה הרבה מעבר ל - "למה את מתחברת? למה אתה מתחבר?"

אז לא, אני לא מתחברת לסטוצים בדסמים אבל ברור לי שיש רבים שאצלם אין שום בעיה ואין בי שום כעס עליהם. (מוזר הקטע הזה של הכעס שאתה מדבר עליו)
    התגובה האהובה בשרשור
-X-
-X-
-X- • 17 בספט׳ 2021
כגודל ה"אהבה והרומנטיקה" בעיני האישה, כך גם גודל ההתמסרות וזמן ההתמסרות.
בלי "אהבה ורומנטיקה" כלל (בעיני האישה), זה לא יעבוד לאורך זמן.
גם אם זו לא "אהבה ורומנטיקה" במובן הקלאסי של דייטים, מילות אהבה ונרות, עצם זה שאתה נמצא תמיד בחברתה מספק לה את המקום הבטוח שהיא צריכה ואני מאמין שכל אחת שואפת לשם.
ScatNerd
ScatNerd • 17 בספט׳ 2021
סקס, אהבה, BDSM.. שלושה מושגים שונים בתכלית שאין להם קשר אחד לשני (אך יכולים להשתלב גם ביחד). כל אחד יכול להתקיים באופן עצמאי לחוד ללא תלות באחר.
כל אחד ומה שהוא מחפש. לדוגמא: לי באופן אישי אין בעיה שמישהי רנדומלית שהרגע פגשתי ברחוב תשתין לי בפה בספונטניות, אני רק צריך משיכה בסיסית אליה.
ואני בתור אחד שאוהב השפלות, רצוי שזה יבוא ממישהי שאין לה שום רגש חיבה כלפי.. שרוצה לפגוע בי נפשית בשביל לרצות את הסאדיזם שלה.
Butterfly Effect
Butterfly Effect • 17 בספט׳ 2021
רוב האינטרקציות המיניות שלי, בדסמ או לא, מתחילות נטולות רגש.
אין קשר בין רומנטיקה ואהבה למין מבחינתי, סקס זה סיפוק יצרים בעיניי.
את רוב הפרטנרים הקבועים שלי לא אהבתי רומנטית, כי הקשר היה מבוסס על מין, אבל ברור שעם הזמן מתחילה להתפתח אכפתיות ופתיחות לתשוקות והרצונות של הצד השני (אם זה קשר קבוע)
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 17 בספט׳ 2021
אל תגיד לי... הם צועקים עליך ״בדסם עושים באהבה או לא עושים בכלל??״
DRAMA QUINN
DRAMA QUINN • 17 בספט׳ 2021
לא מרגישה קשר ישיר בין סקס לאהבה או בדסמ לאהבה
אני לא רומנטית על נשלטים בכלל גם ככה
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 17 בספט׳ 2021
אני חושבת שזה עניין של טיפוס. חלק ככה וחלק ככה. אני חייבת כימיה, רגשות, מינימום לחבב את הבן אדם.