בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מבקש את עזרת ההמונים - צלילה המשכר של הודעה אדומה

abir
לפני שנתיים • 14 בספט׳ 2021

מבקש את עזרת ההמונים - צלילה המשכר של הודעה אדומה

abir • 14 בספט׳ 2021
כידוע לכם אין כמו לשמוע את צלילה של ההודעה האדומה הנכנסת המפורסמת של הכלוב.
מדובר בצליל נעים וערב לאוזן. צליל יחודי שרבות דובר ברכותו המפתה ואיכותו המוזיקלית.
לגברים שביננו, ובעיקר בגלל נדירותו, הצליל מעורר התרגשות רבה מאד (הנשים מקבלות מאות כאלו, לכן כבר לא מתרגשות ) .
למשמע הצליל האוזן נדרכת, הנשימה מעט נעתקת, החום מציף מעט את הפנים, ציפייה אולי להודעה מסעירה מאשה זרה ולא מוכרת, לתחילתו של רומן מפתיע ומלא תשוקה? המון פרפרים.

כבן אנוש הנמנה על המגדר הזכרי, ברורה לי לחלוטין חלוקת התפקידים שהועיד לנו הטבע האנושי. על הגבר לחזר ולהמתין בסבלנות להסכמתה של האשה לחיזוריו .
כחבר ותיק בכלוב מנגנון ההודעות האדומות שירת אותי במשך שנים למשוך את תשומת ליבן של בנות חוה. מודה כי צליל ההודעה האדומה הנכנסת לעיתים ערב לאוזני הרבה יותר מתוכן ההודעה עצמה שהיתה במרבית המקרים ואריציה של המשפט " לא מעוניינת" .

לאט לאט עם השנים הלכו והתמעטו ההודעות והצליל המשכר כמעט ונשכח ממני, אפילו הודעות סירוב כמעט שאיני מקבל.
(יתכן אולי בגלל שהמעטתי בשליחת הודעות ונשים כבר לא מתרשמות מהפרופיל המפורט שלי ומפסיקות לחזר אחרי בהמוניהן, או בגלל גילי המופלג ?).
טוב, אז לאחר שתיארתי את הגעגוע שלי לצליל הממכר שכאמור זמן רב אוזני לא זכתה להנות מצלילו המרטיט ומשובב הנפש, מבקש את עזרת ההמונים כאן בכלוב.
הזדמנות מופלאה זו נקרית לכם ועוד לפני סיום הימים הנוראים לעשות מעשה חסד, כמאמר חז"ל מצווה הבאה לידך אל תחמיצנה.
אנא זכו אותי בצליל ההודעה הנכנסת , חסד לדינוזאור נכחד (בעל מנוי זהב).
שלחו אלי הודעות אדומות לרוב, גברים , נשים ( עדיפות ראשונה icon_smile.gif ) מגדרים אחרים. ברכות , קללות, הבטחות , פיתויים ובלבד שאזכה לשמוע את הצליל הנכנס האדום.
אנא שתפו ושילחו בהמוניכם.

מי ייתן ותמיד תהיו בצד הנותן 🙂

(פורסם על ידי בפורום שיכון ותיקים, אבל מסתבר שאפילו אלגוריתם הכלוב מתעלם מהדינוזאורים ומשום מה הפוסט לא הועלה בפיד הראשי. ולכן על מנת לזכות את ההמונים מפרסם גם כאן icon_wink.gif )
    התגובה האהובה בשרשור
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 14 בספט׳ 2021
אני ביקשתי מכלובי את הקובץ של הצליל הזה בפורמט MP3
העתקתי אותו לסמארטפון
והגדרתי אותו כצליל הודעה נכנסת בטלגרם
DRAMA QUINN
DRAMA QUINN • 14 בספט׳ 2021
שומעים את הצליל בנייד? חייבת להגיד שאני לא שמעתי אותו עדיין
abir