לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך רומזים על נטייה בדסמית באפליקציית היכרויות?

petka11​(שולט)
לפני שנתיים • 2 בנוב׳ 2021
petka11​(שולט) • 2 בנוב׳ 2021
פשוט רשמתי D/s בתיאור, די ברור למבינים..

גם הקטע של הוניל עובד את האמת, ראיתי הרבה כאלה.
fkfkeoeofkfk
לפני שנתיים • 23 בנוב׳ 2021
fkfkeoeofkfk • 23 בנוב׳ 2021
אני מנסה את השילוב הזה כרגע:

🖤🍦🚫
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 23 בנוב׳ 2021
BlackNazgul כתב/ה:

🖤🍦🚫

יכול להזהיר אותך שניסיתי את זה גם ויש בנות שהגיעו למסקנה (השגויה!!!!!!!) שאני לא יורד.

back to the drawing board
Hussy
Hussy • 23 בנוב׳ 2021
Aristotle כתב/ה:
BlackNazgul כתב/ה:

🖤🍦🚫

יכול להזהיר אותך שניסיתי את זה גם ויש בנות שהגיעו למסקנה (השגויה!!!!!!!) שאני לא יורד.

זה כי לא הוספת גם ״✌🏽👅״.
Bratty Kate​(נשלטת)
Bratty Kate​(נשלטת) • 23 בנוב׳ 2021
אני כתבתי "קינקית ופריקית" וזה עשה את העבודה
גם לכתוב sub זה מצליח
AllyCat​(נשלטת)
AllyCat​(נשלטת) • 23 בנוב׳ 2021
אני מציינת מראש וישירות.
זה משהו שיהיה חשוב לי במערכת יחסים, ואני לא רוצה לבזבז את הזמן לא שלי ולא של פרטנרית פוטנציאלית. נראה לי מאוד לא הוגן מצידי להכנס למערכת יחסים ורק אחרי חודשיים לזרוק לה "אגב, אני רוצה שתדרכי עלי בסקס", ואז לחתוך בשלב הזה אם זה לא מתאים.
נראה לי הוגן שכל דבר שהוא דיל ברייקר יצוין או לפחות ידוסקס מראש.
יש כאלו שלציין תכונות אופי שמרמזות על כך עובד להם, אבל יש כאלו שלא - לא חסר נשלטים.ות שהם אסרטיביים ביומיום למשל, וחוץ מזה - אין כמו תקשורת פתוחה וכנה.
אני חושבת שהגיע הזמן שנגיע להבנה שגם התאמה מינית זה חשוב, ושנטיה מינית זה אספקט יותר רחב מגיי, סטרייט או בי ושנתחיל לחפש פרטנרים שמתאימים לנו גם מינית.
אני מודעת לזה שזה מסובך ושעדיין יש טאבו חברתי מסוים על זה אז זה לא כזה פשוט לעשות, אבל מצד שני ככה תקלעי בדיוק למי שבאותו ראש כמוך ותחסכי לשנכם עבודה ואכילת סרטים.
גם אני התלבטתי איך לעזאזל אני כותבת שאני נשלטת מבלי לכתוב שאני נשלטת, ואחרי שהחלטתי שאני לא נעשית צעירה יותר והגיע הזמן לדבר ישר ולעניין במקום לרמוז - עניין ההיכרויות התייעל משמעותית.
בקיצור, ממקור ראשון - ממליצה בחום להגיד ישירות וזהו.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
אני רוצה להגיד מנסיון עבר שלי הדבר הזה לא עובד כל כך טוב, גם ברמיזה וגם בתיאור מדוייק למדי.
גברים מתלהבים מזה ממש וטוענים שזה ממש הם, הכי שולטים, מבטן אימם אבל כשזה מגיע לתכלס הם הכי וניליים בעולם.

כמו כל דבר באפליקציות יש פער בין הרצוי למצוי וגם בזה אי אפשר לסמוך על מה שאנשים טוענים.
fkfkeoeofkfk
Aristotle כתב/ה:
BlackNazgul כתב/ה:

🖤🍦🚫

זה המעודכן icon_smile.gif

🚫🍦🚫
🖤 😈⛓️
fkfkeoeofkfk
Green eyed girl כתב/ה:
אני רוצה להגיד מנסיון עבר שלי הדבר הזה לא עובד כל כך טוב, גם ברמיזה וגם בתיאור מדוייק למדי.
גברים מתלהבים מזה ממש וטוענים שזה ממש הם, הכי שולטים, מבטן אימם אבל כשזה מגיע לתכלס הם הכי וניליים בעולם.

כמו כל דבר באפליקציות יש פער בין הרצוי למצוי וגם בזה אי אפשר לסמוך על מה שאנשים טוענים.

מקריאה בפורומים אחרים נראה ש https://fetlife.com/ יותר מתאים להכריות לפי פטיש אבל אני לא יודע כמה זה פופולרי בארץ