אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט אריתראי / ניגרי

מושפלוני​(נשלט)
לפני שנתיים • 28 בספט׳ 2021

שולט אריתראי / ניגרי

מושפלוני​(נשלט) • 28 בספט׳ 2021
היי,
פנטזיה עמוקה שלי (ונא לא להיות שיפוטיים), היא להיות נשלט של אריתראי / מספר אריתראים (או ניגרים, קנייתיים וכדומה).
יש למישהו קצה חוט איך ניתן להגשים את זה?
ניסיתי למצוא סאונה או מועדון כלשהו בסביבת המגורים שלהם בתל אביב, ללא הצלחה. כמו כן הם לא נמצאים בפורומים מקובלים. וללכת שם בסביבה ולשאול זו לא ממש אופציה.
ואנא, בלי תשובות ציניות כמו ללכת בתחנה מרכזית בחושך ולחכות שהם כבר יעשו את העבודה וכיוב…
המון תודה.
המאלף השולט בעבד​(שולט)
זאת אכן פנטזיה נפוצה. אני לא חושב שתוכל למצוא את זה בארץ. אני מציע להרשם לאתר הכרויות פטישיסטי בינלאומי ולנסות להכיר שם.
מושפלוני​(נשלט)
מושפלוני​(נשלט) • 28 בספט׳ 2021
אני מבקר בחו״ל לא מעט, ויצא לי לא פעם להיות עם שולט/ת שחורים. ואני חבר גם בכמה קבוצות של black supremacy ואפילו יצא לי להיפגש בלונדון עם שולטים משם. אבל זה שונה, כשזה נעשה בארץ שלך עם אפשרויות יותר אינטימיות ואפשרות של בסיס יותר קבוע.
ברמה העקרונית, נראה לי שבטוח יש שם חבר׳ה שישמחו להשפיל ולשעבד בחור כמוני, רק שאין לי רעיון איך להגיע אליהם (:
המאלף השולט בעבד​(שולט)
אני ממש לא חושב ככה. מרביתם אנשים מסורתיים ולמצוא שם לא רק הומואים אלא כאלה שמתעסקים בבדסם זה נדיר. בוודאי שזה נדיר כשזה בא בקבוצה כמו שאתה רוצה. אני מציע שתנסה לייצר קשר קבוע עם שולט שחור בחו"ל ופשוט תסע אליו בתדירות גבוהה. הטיסות הן עסק זול למדי ושם יש גם יותר אפשרויות לקבל את מה שאתה רוצה. גם האוכלוסייה השחורה גדולה בהרבה וגם יש יותר פתיחות בעיני. כאן אין לי מושג איפה יש דבר כזה.
Boundy​(נשלט)
לפני שנתיים • 30 בספט׳ 2021
Boundy​(נשלט) • 30 בספט׳ 2021
גם לדעתי לא כ"כ ריאלי למימוש בארץ...
Curvy Barbie
Curvy Barbie • 30 בספט׳ 2021
Black Cupid ו Badoo
יש מלא צעירים בגילאי העשרים-שלושים עם ראש פתוח, לא רק מסורתיים או הומופובים ומכל מיני ארצות ואזורים באפריקה 💖
בהצלחוש
Nik Q​(שולטת)
Nik Q​(שולטת) • 30 בספט׳ 2021
רפואה שלמה 🙏
נער אבוד
לפני שנתיים • 1 באוק׳ 2021
נער אבוד • 1 באוק׳ 2021
ישנן שתי אפשרויות בפניך:

1. תפתח פרופיל באטרף או בגריינדר, באנגלית, ותפרט מה שכתבת פה.
חלקם נמצאים שם.
לא יודע לגבי גנג באנג, אבל אחד על אחד - בטוח תמצא.

2. לחילופין, יש ברחוב הגליל פינת סלמה בתל אביב כל מיני בחורים כהי עור שפשוט יושבים בפינות ומחכים למשהו לא ברור. אני רואה אותם שם כמעט מדי לילה כשאני חוזר הביתה.
אתה יכול לעצור לידם ולדבר איתם. יש לי הרגשה שחלקם מחפשים סקס.
במקסימום אם לא, קשה לי להאמין שיעשו לך משהו. הפינה הספציפית שכתבתי לעיל מפוצצת בניידות. לפחות 2-3 ניידות ממש בפינה הזו באופן קבוע. לא פטרול. ניידות שפשוט חונות שם עם שוטרים בניידת ולא זזות מהמקום.
כנראה כדי להשרות ביטחון על האנשים שמסתובבים שם בלילה.

בהצלחה (:
מושפלוני​(נשלט)
לפני שנתיים • 2 באוק׳ 2021
מושפלוני​(נשלט) • 2 באוק׳ 2021
תודה, אחלה רעיון אעבור שם בפינת הרחובות. אעדכן כמה מוזר, אם בכלל, יישמע להם משהו כמו - ״מה דעתך שנלך הצידה ואלקק לך את כפות הרגליים?״ (:
שלוליות
לפני שנתיים • 2 באוק׳ 2021
שלוליות • 2 באוק׳ 2021
וואו איזו פנטזיה נהדרת, אשמח לבוא כצופה מהצד ...נשמע מאוד מעניין