בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חסימות

נשלטוש
לפני שנתיים • 28 בספט׳ 2021

חסימות

נשלטוש • 28 בספט׳ 2021
טוב סתם התענייתי בקטע של החסימות אז מי שבא לזרום
אז יזרום מי שלא הכל בסדר

אז החלטתי לדעת כמה חסמתם אנשים בהמשך השנים עד היום
למשל אני אין לי חסימות למרות שפנו אלי כמה ולא חסמתי ..

אז כמה אתם/ן
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 28 בספט׳ 2021
323. כנראה המספר הזה יגדל. 😅
Mr Fisk​(אחר)
Mr Fisk​(אחר) • 28 בספט׳ 2021
עד היום לא ראיתי בזה טעם
מצד שני עד היום לא התרידו אותי במיוחד
מטפורה
מטפורה • 28 בספט׳ 2021
אין לי אף לא אחד, לפחות נכון להיום. לא שאין פה אנשים שהייתי מעדיפה שיפסיקו לפנות, ולא כי אני טוענת שמי שחוסם או חוסמת נוהגים בצורה פסולה.
באופן אישי, אני לא מחבבת את כלי החסימות כי זה פתרון טכני ומגושם לבעיה מהותית ומורכבת. הייתי מעדיפה שאנשים יסיקו לבד שהם לא בסדר, שהם מציקים, מפחידים, מספיקים או מעליבים. אני לא רואה למה אני צריכה כל הזמן להיות בעמדה מתגוננת כזו, במקום שהצד השני (על פי רוב עם הדפוס הבעייתי), יבין ויחדל. אני גם חושבת שרוב האנשים הם בסיידר סך הכל, או בשאיפה להיות, וחסימה כדין שווה לסוגים שונים של הפרעות בדרגות שונות, נראית לי מהותית לא נכונה. היו אדם או שניים שאפילו כתבו לי 'אם אני מפריע לך, פשוט תחסמי אותי ואני אפסיק'. זה נראה לי מעוות, אם אמרתי לך שאתה מפריע או שאני לא רוצה להכיר ולדבר, אחי, פשוט תפסיק. אם תפשפש מספיק במאגר המשאבים שלך, תגלה שאתה חכם והגון מספיק בשביל להצליח.
לא מוכנה שכל מסר חוץ מחסימה יתפרש כאמביוולנטי וכהזמנה להמשיך לפגוע, ולחסום את ערוץ התקשורת נראה לי לא נכון גם כי אם יום אחד יכתוב לי פלוני או אלמוני או כפכפי (לא היו יותר משניים-שלושה שבאמת ובתמים חייבים לי התנצלות קטנה) יכתבו לי יום אחד 'היי, לא באתי להמשיך אלא רציתי רק להגיד לך שפאק, איזה דוש הייתי וכמה הצקתי. היום אני אב לילד וכלב והבנתי שהייתי אפס, ולא במובן המחרמן. סורי. כל טוב לך, ביוש', אתם יודעים איזו גאווה זה יסב לדודה מטפורה? איזה קטרזיס?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ספט' 28, 2021 4:27 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
    התגובה האהובה בשרשור
נשלטוש

הי

נשלטוש • 28 בספט׳ 2021
מטפורה יש אנשים שלא מפסיקים לרגע ומחוררים לרוב הנשים את הפרטי ואז הנשים חוסמות
וככה נוצר החסימה .. וזה הבחירה לאלה שפונים לפרטי ..
שילמדו לפנות כראוי הם לא יקבלו חסימה ..
נשלטוש
נשלטוש • 28 בספט׳ 2021
Mr Fisk כתב/ה:
עד היום לא ראיתי בזה טעם
מצד שני עד היום לא התרידו אותי במיוחד

נו יפה שמח שזה לא קרה לך (:
מטפורה
מטפורה • 28 בספט׳ 2021
אבל נשלטוש, שאני אשפשף? שינקה אחרי עצמו.
שלגי
שלגי • 28 בספט׳ 2021
מלא
דווקא לאחרונה חוסמת יותר - למרות שהפניות בפרטי פחתו אחרי שלא חידשתי את הזהב..
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אין לי חסומים. מצטרפת לדברי מטפורה.

זה לא נראה לי דבר הגיוני לעשות. אני מניחה שאם מישהו היה מפוצץ לי את התיבה במאות הודעות אז לא היה מנוס מלחסום. אבל עד כה המטרידן הכי מטריד וכפייתי בכלוב שלח לי בערך עשר הודעות, במצטבר. זה לא מספיק בשביל שאפסיק להאמין ב- redemption. אני מבינה עד כמה נמוכים הסיכויים שזה יקרה, אבל כמו שאומר טיריון - המוות כל כך סופי.

ובלי קשר לטעמי האישי, אני חושבת שהמנהג הזה, להשתמש בחסימה כאמצעי תקשורת, הוא רע מאד ולא כדאי לנו לשתף איתו פעולה. אני מאמינה שבטווח הארוך עדיף לספוג קצת חוסר נוחות ולא לתת לגיטימציה למנהגים מפרקי-חברה-מתפקדת-משמידי-אמנה-חברתית.

(קיצר מה שמטפורה אמרה. זה לא היה הכרחי להוסיף על דבריה. אך הנושא קרוב לליבי ורציתי להתבטא גם. חושבת ששלה יותר טוב).
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 28 בספט׳ 2021
115 חסומים. המספר משתנה עם הזמן.
חוסמת מכל מיני סיבות. העיקרית - חוסר נימוס.