צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האטרקטיביות של "התפוס"

abir
לפני שנתיים • 1 באוק׳ 2021

האטרקטיביות של "התפוס"

abir • 1 באוק׳ 2021
בתקופות בהם אני נמצא במערכת יחסים הבחנתי בתופעה שכאשר אני משוחח כאן עם נשים אני מרגיש מעט מחוזר ( שלא יקל הדבר בעיניכם, לגבר להיות כאן בכלוב מחוזר icon_smile.gif ).

אני כמובן לא מסתיר ואף מתגאה בקשר. נשאל עליו בשאלות , עונה במגבלות הדיסקרטיות המתבקשת וממש מרגיש כיצד גוברת ההתעניינות הנשית בי, מקבל מחמאות ודי נהנה מהענין סביבי.
אני מדגיש בשיחות הללו שאני לא מולטי טסקינג ואין לי עניין להתקדם לקשר במקביל ומסתבר שההערצה הנשית רק גוברת. משבחים את נאמנותי, עד כמה זכתה היא שאיתי וכן הלאה וכן הלאה.
ואני, ממש משמין מהמחמאות הנזרקות עלי, מסמיק ללא הרף, מקבל סופרלטיבים על עצמי שלא ידעתי בכלל על קיומם וממש עף על עצמי.

ואז נגמרת מערכת היחסים. תקופת פרידה, (אפילו עצב). אני מתחיל לחזור קצת למעריצות, מעדכן אותן בחדשות הקשות כדי לחפש מעט נחמה icon_smile.gif. ואז להפתעתי, אמנם אני מקבל מעט אמפטיה והודעות על השתתפות בצערי, אבל מסתבר שאני כבר לא אותו גבר בלתי מושג ונערץ.
דווקא סטטוס הפנוי שלי מוריד את רמת ההתעניינות הנשית שזכיתי לה קודם.
שומע את צליל האכזבה בצד הנשי.
מנסה בכל כוחי להדגיש בפניהם שבעצם נפתח פתח חדש שאליו רצו להכנס קודם והיה סגור עבורן ( מה על התרתי משמע הזה 😊), אבל מסתבר שכעת כאשר הפתח פתוח וזמין, עבורן הוא פחות נחשק.

ואני שואל את חברי הכלוב הנכבדים.
האם לדעתכם כדי להיות מחוזר שוב, האם כדאי להכנס שוב למערכת יחסים ??
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 1 באוק׳ 2021
מעניין

(אולי אתה מפרש לא נכון את הפרגון שלהן כהתעניינות?)
abir
abir • 1 באוק׳ 2021
את רומזת שאני מפרש פירגונים סלקטיבי ? icon_smile.gif
טלי35​(שולטת)
לא רמזתי כלום.
קראתי בעיון את מה שכתבת, זה מעניין ואני לא יודעת להגיד על זה כלום מבחינה אובייקיטיבית (שאלת מחקר מעניינת - האם אכן נשלטים מקולרים יותר אטרקטיבים? איך בודקים את זה אמפירית אין לי מושג וגם לא זמן לברר) אבל אני כן יכולה להגיד שמהחוויה שלי לעיתים יותר קל ונח לדבר עם מישהו מקולר (או נשוי לצורך העניין) כי הוא לא יחשוב שאני מתחילה איתו והוא לא יקח את השיחה לכוונים מיניים או לא נעימים. זה מקום בטוח לשיחה נטו בלי זרמים תת קרקעיים.

ושוב, בלי רמיזות או סאב טקסט (ווקשה תרתי משמע גם פה) הפנתי את תשומת לבך לאפשרות שאולי פרשת לא נכון את הצד השני וגם מי ששוחחה איתך בעצם לא רצתה ממך פתח - אלא פרגנה בתום לב.
לפעמים (לא תמיד) סיגר הוא רק סיגר.
abir
abir • 1 באוק׳ 2021
אני לא מעשן סיגרים (גם תרתי משמע )
ולכן אולי לא תמיד יודע לבחון את טיבו של הסיגר.
אני גם לא יודע באמת אם מדובר בתופעה כי זו החוויה האישית שלי ולא מחקר שעשיתי.
ואולי את צודקת, והשאלות החודרניות והאינטימיות היו רק התענינות כללית גרידא.
(אשרי המאמין icon_smile.gif ).
טלי35​(שולטת)
או שלא

למה בעצם אתה לא שואל אותן?
the rain song
the rain song • 1 באוק׳ 2021
זו בהחלט תופעה קיימת ומוכרת. גם לגברים וגם לנשים. הרבה גברים מעידים שטבעת נישואין מושכת נשים ואני בתור אשה יכולה להעיד שגם אני הפכתי אטרקטיבית יותר ברגע שהצהרתי שאני במערכת יחסים.
למרות שמעולם לא חקרתי את העניין באופן יסודי, יש לטעמי מספר אפשרויות למצב הזה.

הראשונה היא כפי שטלי אמרה. קרה לי לא פעם שרציתי להתייחס באופן פרטי למשהו שאיזה גבר אמר בבלוג או בפורום והרגשתי יותר בנוח לעשות את זה במקרה והוא היה תפוס. זה הבטיח שיח ענייני נטול נסיון להזרים אותי לאנאלי זריז בהפסקת צהריים, למשל.

אפשרות נוספת היא שאדם שנמצא במערכת יחסים, הוא בדרך כלל אדם יותר שמח, נינוח ובעל ביטחון ואלו תכונות שמוקרנות החוצה ומושכות יותר. גם אם לא יודעים שהוא בזוגיות, מדובר באדם שעושה רושם שיהיה נחמד ומעניין לדבר איתו.

כמובן שיש את אלו שנמשכים דווקא לאתגר להחטיא אדם תפוס. סוג של דווקא. אני זוכרת פניות שהציעו לי מפגשים "דיסקרטים ובלתי מחייבים". אותו אדם מעוניין בסטוצים בלבד ועם אנשים תפוסים אין סכנה להתאהבות ומחוייבות.
יש אנשים שלא מאמינים שמגיע להם מישהו שיהיה רק שלהם, הערכת עצמית נמוכה היא לא דבר נדיר. וגם המחשבה שאם מישהו תפוס, כנראה יש בו איכויות מסויימות.
יש הרבה חשדנות כלפי אנשים פנויים מגיל מסויים. כאילו הם בהכרח דפוקים באיזושהי צורה.
    התגובה האהובה בשרשור
מלישס
מלישס • 1 באוק׳ 2021
אני חושבת שהסיבה לכך לפחות אצלי ,
זה שאני לא רוצה מישהו שהרגע יצא ממערכת יחסים או נישואים כי פשוט לא בא לי להיות ריבאונדicon_sad.gif
אני מאמינה שאחרי פרידה צריך קצת זמן לעכל את הפרידה במיוחד אם היה שם רגש וזו הייתה תקופה ארוכה..
abir
abir • 1 באוק׳ 2021
[quote="the rain song"]....
ראשית , אהבתי מאד את הניתוח שלך.
שואל לגבי המשפט הזה ?

. "וגם המחשבה שאם מישהו תפוס, כנראה יש בו איכויות מסויימות."

לכאורה, הוא היה אמור להיות מחוזר לאחר שהוא פנוי שוב בגלל אותן איכויות.

אם ישנה אכן מחשבה כזו ,האם בעצם הפרידה שלו ממערכת היחסים בו היה, גורמת לה בעצם להרהר בכך שהיא אולי טעתה באיכויות שחשבה שהוא ניחן בהן,
האם היא מאוכזבת מכך ששבר לה את הפנטזיה של גבר איכותי שיש לו מערכת יחסים שאולי היא רצתה עבור עצמה גם ?