בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כל כך קשה למצוא דאדי?

Bubblesandspikes
לפני שנתיים • 2 באוק׳ 2021

למה כל כך קשה למצוא דאדי?

Bubblesandspikes • 2 באוק׳ 2021
אני לא פה הרבה זמן אבל מהזמן שאני פה אני מבינה שזה משימה לא פשוטה למצוא שולט... יש פה כלכך הרבה גברים תוקפניים שלא מבינים באמת מה זה גבולות בריאים. קולטים את זה כבר בהודעה הראשונה. יש כאן גברים שהם סתם מחקים מה שהם ראו בסרטים או מנסים להיות משהו שהם לא ואין להם באמת את היכולות לשלוט...הכמות פניות ושיחות מיותרות שנשים צריכות לחוות פה היא מטורפת. איך מסננים? איך פוגשים גבר שולט נורמלי באתר הזה? האם זה אפשרי בככל.. או שכדי לי לוותר?
    התגובה האהובה בשרשור
''''''''''
'''''''''' • 2 באוק׳ 2021
ובכן, נראה שלכולם קשה.
לנשלטות קשה למצוא שולט. לשולטים קשה למצוא נשלטת. לנשלטים קשה למצוא שולטת, ולהפך.
לאנשים קשה למצוא קשר. גם בלי שום קשר לבדסמ.
כלים לסינון? לדעתי אותם כלים שהיית משתמשת בהם בטינדר או בקיופיד או סתם עם גבר שביקש את המספר שלך בבר.
Idea​(שולט)
Idea​(שולט) • 2 באוק׳ 2021
כשזה הופך למשימה ולמשהו שחייבים כרגע- ברור שיתחיל ייאוש אחרי שבוע באתר.
אנשים מחפשים במשך כל החיים שלהם את הקשר המתאים, לומדים על עצמם, על הפלטפורמה, בודקים מה יותר ומה פחות מתאים להם.
לצפות למצוא קשר תוך שבוע מההצטרפות לאתר זה לא סביר, ואפילו עם הרבה יותר סיכונים.

עשית צעד גדול ומשמעותי בזה שהצטרפת לאתר, עכשיו תלמדי, תחקרי, תהני מהקשיים והאתגרים, תהני מההתחלה ומהדרך. הם חשובים לא פחות מהמטרה.
אבא שלך
אבא שלך • 2 באוק׳ 2021
כי דאדי יש רק אחד.

וברצינות, זה דורש הרבה להיות דאדי של מישהי. אני לא רואה סיבה שיהיו מבחר רב. הדברים הטובים הם תמיד במיעוט ביחס לביקוש. בתור דאדי, אני יכול להגיד שאני צריך לסנן בלי סוף, ושלצערי רוב הבייביז לא ממש מסוגלות לתת מענה על הצרכים שלי.
Gagggger​(שולט)
Gagggger​(שולט) • 2 באוק׳ 2021
כי גברים הם זונות icon_smile.gif

וברצינות, כי יש כאן המון מתחזים. המון חסרי נסיון שחושבים שנשלטת וסקס קל זה אותו הדבר. בשביל דברים טובים צריך לחפש. צריך סבלנות. צריך להשקיע.
ולפעמים צריך גם ליפול.
נשלטוש
נשלטוש • 2 באוק׳ 2021
אני שנה וחצי+
למדתי חקרתי והתעניינתי
לא הבנתי מזה המשמעות כנשלט לא ידעתי איך להתנהל למדתי לימדו אותי ושאלתי
חוויתי פה שם דברים אבל לא יצא לקשר ..
אני כן מחפש את האישה הזאת שיודעת גם לשלוט וגם לקבל אותי כמו שאני שגם יהיה שם בשבילה וגם תהנה ממני ואני ממנה אבל זה קשה כל כך למצוא ואני מקווה תמיד שאולי יום אחד אמצע אחת כזאת

מאחל בהצלחה וכן יש פה מלא מתחזים אז תשימי לב לפרטים הקטנים ומי עומד מולך 🌹
petka11​(שולט)

Re: למה כל כך קשה למצוא דאדי?

petka11​(שולט) • 2 באוק׳ 2021
Bubblesandspikes כתב/ה:
אני לא פה הרבה זמן אבל מהזמן שאני פה אני מבינה שזה משימה לא פשוטה למצוא שולט... יש פה כלכך הרבה גברים תוקפניים שלא מבינים באמת מה זה גבולות בריאים. קולטים את זה כבר בהודעה הראשונה. יש כאן גברים שהם סתם מחקים מה שהם ראו בסרטים או מנסים להיות משהו שהם לא ואין להם באמת את היכולות לשלוט...הכמות פניות ושיחות מיותרות שנשים צריכות לחוות פה היא מטורפת. איך מסננים? איך פוגשים גבר שולט נורמלי באתר הזה? האם זה אפשרי בככל.. או שכדי לי לוותר?

זה החיים...

תכניסי לפעולה את קישורי האינטרקצייה שלך עם אנשים, תדברי תבררי , תחפשי ותתאמצי למצוא לעצמך מה שבאמת מתאים לך icon_smile.gif
snoopdog
snoopdog • 2 באוק׳ 2021
מה חשבת שתירשמי לאתר ואחרי יום גברים פשוט ייפלו לרגלייך? ועוד כאלו שבהגדרה שלהם הם שולטים שעונים בדיוק להגדרה שהצבת לעצמך? את לא נשמעת כזאת נשלטת,וגם לא כזאת אטרקציה. וכותבים צייתנית. בהצלחה.
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 2 באוק׳ 2021
כי הם כולם כבר אצלי
Kitty frank
Kitty frank • 2 באוק׳ 2021
ג'אנקית- האם ייתכן שהמילקשייק שלך מביא את כל הבחורים לחצר?