סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא חשבתי שיהיה כל כך קשה

אלפא ש
לפני שנתיים • 8 באוק׳ 2021
אלפא ש • 8 באוק׳ 2021
Maribrlle - צריך את זה כי לא כל אחד הוא ציפור חופשיה... התחתנתי עם אישה מקסימה רק הבעייה שהיא ממש ונילית.. אני לא יכול להתעלם מחיי מיניות bdsm זה בתוכי מאז שאני ילד... אני חייב את זה ... מכור לזה האוויר לנשימה.

מאמא מלכה - את מהממת ! תודה רבה על התקווה שאת נותנת כאן !

Agate - מחפש באתר הכלוב... צ'יטים כותב ומחפש.. וכמו שכתבה מאמאמלכה יש עוד תקווה..

המכשפה - החיים באמת קצרים ואני לא רוצה שהתבזבזו לי החיים על וניליות... את מה שאני מתאר רווקות או רווקים לא יוכלו להבין.. רק מי שהיא נשואה לונילי... והיהפך.. תודה רבה.

Abir - אתה מבין ? יש כאלה שמחפשים אתונות ומקבלים מלוכה.. אם אתה בקשר עם מישהי כזאת עדיין תעשה היכרות 😉
kimmy{SaM '}
לפני שנתיים • 15 בפבר׳ 2022
kimmy{SaM '} • 15 בפבר׳ 2022
כי זה לא כיף!
זה נחמד בפעם הראשונה והשנייה ואחרכך זה פשוט משעמם!
מלישס
מלישס • 15 בפבר׳ 2022
בעיניי זה פשוט משעמם ודיי ריק מתוכן..
אבל,זו דעתי בלבד.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 15 בפבר׳ 2022
זה מאוד כיף ולא משעמם לי, תלוי עם מי, זו חוויה סובייקטיבית.
לחיי החיים
לפני שנתיים • 16 בפבר׳ 2022
לחיי החיים • 16 בפבר׳ 2022
the rain song כתב/ה:
למה?
למה לא חשבת שיהיה כאן כל כך קשה?

יש כאן כל כך הרבה אנשים. אבל ממש כל כך כל כך הרבה אנשים. איך עלה על דעתך שיהיה קל?
היית פעם בהפגנות בכיכר רבין או לפחות ראית קצת תמונות? - אז כאן יש יותר אנשים.

יש כאלה שבכלל לא בקטע של להכיר או שום סוג תקשורת.
יש כאלה שלא מחפשים מה שאתה מחפש
יש כאלה שאתה לא מוצא חן בעיניהם ויש כאלה שלא ימצאו חן בעיניך.
עברת על כולם?
סליחה על הבוטות אבל מי אתה? כתבת כאן משהו חוץ מהתהייה הזאת שלא כבשת את הכלוב בסערה אחרי 2 דקות שאתה כאן?

למה אנשים חושבים שהם נרשמים לכלוב וכולנו חיכינו רק להם?
בני האדם כאן לא עומדים על מדף ורק צריך לבחור. לא הגברים ולא הנשים.
זה לא אתר סקס וזה לא אתר הכרויות.

למה? למה מישהו חושב שאמור להיות כאן קל למצוא כל מה שמתחשק לכם באיזה רגע?

לא באיזה רגע. בכלל.
דווקא מזדהה.
כי כשאתה נכנס לקהילה, ואני לא בנאדם של קהילות. או יותר נכון יש לי כל מיני. אני לא שייך לאף אחד.
זה צימצום של האפשרויות.
ויש תקווה למצוא יותר בקלות...
מבין לגמרי
אבל לא דיכאון.
אמונה.
ma​(נשלטת)
ma​(נשלטת) • 16 בפבר׳ 2022
מאחר ואתה מחפש קשר וירטואלי - ממליצה לך להתחיל בלמלא את הפרופיל שלך.
הרי אתה לא מחפש קשר פנים אל פנים - הוירטואליות, המילים שלך, ההתכתבויות זה מה שימלא את הקשר שאתה מחפש.

תהפוך את עצמך לזמין יותר, מעניין יותר. תפתח בלוג ותחשוף את המחשבות והפנטזיות שלך.
תן לוירטואליות הזאת מקום.

אני לא מתחברת כל כך לוירטואליות - זה נחמד פעם פעמיים, אח"כ הצורך במגע האנושי כבר חזק מידי בשביל "להסתפק" בזה.
אני מבינה את מקומך כנשוי - גם אני הייתי במקום הזה.

שאלה - לא מתוך ביקורת, רק לשם הדיון: מה ההבדל בין בניית קשר בדסמי, חברות (כמו שאתה כותב שאתה מחפש) לבין מפגש אמיתי?
אתה חושב שזה פחות פוגע?
אני לא רוצה להצטייר כצבועה - כי אני בסופו של דבר בגדתי.
אבל אם הייתי בצד השני - לא חושבת שאם זה היה "רק" קשר וירטואלי זה היה פוגע בי פחות מאשר בגידה במציאות.

הרצון והצורך בבדסמ מובן לי בהחלט, והקושי שבזוגיות עם ונילי/ת מוכר בהחלט.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 16 בפבר׳ 2022
חברים קשה להכיר פה באופן כללי. ממש קשה להכיר פה אם אתה גבר סטרייט וממש ממש קשה להכיר פה אם אתה גם נשלט.
גם אם אתה משקיע בפרופיל, כותב בלוג, מחפש קשר אמיתי, לא פונה בצורה מזלזלת ומגעילה ובן אדם שנראה ומתנהג סביר+.
עדיין קשה פה מכל מיני סיבות.
היד
לפני שנתיים • 17 בפבר׳ 2022
היד • 17 בפבר׳ 2022
בטוח שאפשר למצוא אבל קח בחשבון שזה יכול לקחת הרבה זמן.
אתה יכול גם לנסות באתר שנקרא fetlife. יש שם ישראלים ובעברית אבל זה אתר שהוא באנגלית ולכן הוא בינלאומי. אני מאמין ששם יהיה לך הרבה יותר קל למצוא. מה גם ששם זו קהילה "קצת" יותר תומכת ופחות שיפוטית. יצא לי לקרוא פה על סאב שקיים קשר וירטואלי עם דומינה בחו"ל אז זה קיים. והכי חשוב, אל תאבד תקווה גם אם לא קל.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אנחנו מצטערים על חווית השירות שלך מהמוצר שמכונה- נשים זמינות לכל דרישה שלך.

אנחנו שולחים אליך בחורה וירטואלית שתעשה מה שתרצה.
נשמח שתדרג את השירות שלנו מחדש לאחר השימוש.
starduskonfire
starduskonfire • 17 בפבר׳ 2022
אז כמו שאתה בטח מבין משלל התגובות המרירות, מתלהמות, והתוקפניות לשאלה התמימה שלך, הבעיה המרכזית היא שבחורות הן לרוב במגננה חשדנית ולא "זורמת. אלו שלא, לרוב כבר מצאו משהו שהן מרוצות ממנו, והבודדות שנמצאות באותו מקום כמוך, ומחפשות את הווירטואלי, יכולות לעבור ולנוע בין שלל בלתי נגמר של גברים שמחפשים את אותו הדבר. ובשבילן אתה עוד אחד מאלף. היום אתה מעניין, מחר הן ימצאו מישהו מעניין יותר. לך, אין תכלס שום ייתרון, שום מיוחדות או פלפל ששווה לשמור עבורו אמונים.