בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ואז מתברר שאתם מכירים

Quark{ אישתי}
לפני שנתיים • 17 בנוב׳ 2021
Quark{ אישתי} • 17 בנוב׳ 2021
האיש כתב/ה:
Quark כתב/ה:
האיש כתב/ה:
הכרתי מישהי בפייסבוק, ואחרי התכתבות קצרה היא נתנה לי את הטלפון שלה. (שנינו מעל גיל 50)
עשיתי גוגל על הטלפון שלה ומסתבר שהיא אחות של חבר ילדות שלי.
הייתי שורץ אצלהם בבית הרבה מאוד (אני מדבר על שנות ה 80), בכל זאת נפגשנו בהתחלה במקום ניטרלי,
היא לא זכרה אותי (בכל זאת עברו כמעט 30 שנה) ואני עדיין לא סיפרתי לה.
קבענו להיפגש לסשן.
עד המפגש היא פירנסה את הפנטזיות שלי, הכרתי אותה בתור ילדה ונערה, ובחיים לא הייתי מדמיין שהיא שולטת.
בסופו של דבר נפגשנו ועברנו סשן יחד,
ואז כשאני ערום על הרצפה והיא יושבת על הספה כשכפות רגליה דורכות עליי, סיפרתי לה מי אני.
היה רגע של מבוכה, אבל מאוד אהבתי את ההרגשה הזו.
כמובן שהזכרתי לה, היא זכרה מי אני ואפילו זכרה הרבה פרטים.
העלנו זכרונות והשלמנו חוסרים ופטפטנו שאני עדיין תחת רגליה.
המבוכה הגדולה ביותר היתה להמשיך את הסשן אחרי השיחה.

והאם המשכתם להפגש גם אחרי זה?

כמובן.
התמכרתי לתחושת המבוכה שלפני המפגש,
אפילו יצא לנו להיפגש בבית הילדות שלה יחד עם עוד אנשים בנסיבות אחרות.

שיואו איזה מגניב!
cai
cai
cai • 17 בנוב׳ 2021
אוי, הפוך. אני מתה שיקרה קטע שמישהו שעשיתי איתו דברים פעם יופיע פתאום בפגישה עסקית בצד השני.
האיש​(נשלט)
האיש​(נשלט) • 17 בנוב׳ 2021
cai כתב/ה:
אוי, הפוך. אני מתה שיקרה קטע שמישהו שעשיתי איתו דברים פעם יופיע פתאום בפגישה עסקית בצד השני.

זה אפילו יותר מביך
cai
cai
cai • 17 בנוב׳ 2021
האיש כתב/ה:
cai כתב/ה:

זה אפילו יותר מביך

נכון 🤩
MichaelDevote​(נשלט)
MichaelDevote​(נשלט) • 17 בנוב׳ 2021
אני מסכים עם כולם
תסתכלי על זה בתור משהו מיוחד
וחוץ מזה ביג דיל אז אתם מכירים בקטנה
Queen Bambi{זדיינו}
Queen Bambi{זדיינו} • 17 בנוב׳ 2021
אם זה היה קורה, זה כנראה לא היה מפתיע את הצד השני.
אני פומבית נורא כשזה מגיע לצדדים הקינקיים והבדסמים שלי וכולם יודעים את זה עליי.
טוב לא סגורה אם ההורים קלטו אבל לא באמת הסתרתי מהן כלום.
קיצר מקווה שהצד השני לא תהיה מובכת או משהו כזה כי זה באמת יכול להיות נטו כיף.
Prince Edging
לפני שנתיים • 19 בנוב׳ 2021
Prince Edging • 19 בנוב׳ 2021
השרשור הזה מגיע בול בזמן וממש חייכתי כשראיתי אותו כי השבוע שני העולמות התנגשו להם ולי.. בפרצוף, בלי שום הכנה מוקדמת.

היינו בסדנת בדס"מ לפני כמה שבועות והכרנו זוג מקסים, בסיום הערב קשקשנו מעט וקבענו להפגש על בירה באחד הערבים.
השבוע הייתי בכנס מהעבודה והיו שם המון נציגים בתחום, נגשתי לאחד הדוכנים כדי לשמוע ולהתעניין ופתאום אני רואה את בעל הדוכן קורא את התג שם שלי מסתכל עלי ואומר לי: שלום xxxx מחברת xxxx אנחנו נפגשים היום בערב!
!!! WTF
הסתכלתי עליו חצי בשוק חצי מנסה להבין מי ומה ופתאום קלטתי שהוא למעשה הבחור שהכרנו בסדנא שהשתתפנו בה ושאנחנו נפגשים איתם לבירה היום בערב!
מבוכה גדולה עטפה אותי והייתי מעט מבולבלת
להחשף ככה הכי חזק עם שם ומקום העבודה והכל אבל אחכ חשבתי לעצמי שטויות… בין אלף האנשים שהיו שם אף אחד לא באמת יודע מאיפה אנחנו מכירים ואם אני נחשפתי בפניו סימן שגם הוא נחשף בפניי באותה המידה אז הכל בסדר.
צחקנו, התחבקנו הצטלמנו ושלחנו את התמונה המפתיעה לבני הזוג שלנו.
Quark{ אישתי}
לפני שנתיים • 19 בנוב׳ 2021
Quark{ אישתי} • 19 בנוב׳ 2021
מעגל שליטה כתב/ה:
השרשור הזה מגיע בול בזמן וממש חייכתי כשראיתי אותו כי השבוע שני העולמות התנגשו להם ולי.. בפרצוף, בלי שום הכנה מוקדמת.

היינו בסדנת בדס"מ לפני כמה שבועות והכרנו זוג מקסים, בסיום הערב קשקשנו מעט וקבענו להפגש על בירה באחד הערבים.
השבוע הייתי בכנס מהעבודה והיו שם המון נציגים בתחום, נגשתי לאחד הדוכנים כדי לשמוע ולהתעניין ופתאום אני רואה את בעל הדוכן קורא את התג שם שלי מסתכל עלי ואומר לי: שלום xxxx מחברת xxxx אנחנו נפגשים היום בערב!
!!! WTF
הסתכלתי עליו חצי בשוק חצי מנסה להבין מי ומה ופתאום קלטתי שהוא למעשה הבחור שהכרנו בסדנא שהשתתפנו בה ושאנחנו נפגשים איתם לבירה היום בערב!
להחשף ככה הכי חזק עם שם ומקום העבודה והכל אבל אחכ חשבתי לעצמי שטויות… בין אלף האנשים שהיו שם אף אחד לא באמת יודע מאיפה אנחנו מכירים ואם אני נחשפתי בפניו סימן שגם הוא נחשף בפניי באותה המידה אז הכל בסדר.

ענק
מפית​(אחר)
לפני שנתיים • 21 בנוב׳ 2021
מפית​(אחר) • 21 בנוב׳ 2021
מעגל שליטה כתב/ה:

!!! WTF

חזק!
לביאונת
לפני שנתיים • 22 בנוב׳ 2021
לביאונת • 22 בנוב׳ 2021
קרה לי, מדךיק ביותר.