בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות בדסמית .. איך וכיצד...?!

חללית
לפני שנתיים • 23 באוק׳ 2021

זוגיות בדסמית .. איך וכיצד...?!

חללית • 23 באוק׳ 2021
אשמח ממש לשמוע מאנשים שנמצאים במערכת יחסים זוגית ארוכה רומנטית בדסמית איך זה עובד להם..? גם כי במוח שלי לפעמים זה מצטייר שיש דיסונס בין התחושת בטחון שבזוגיות ארוכה לבין הריגוש הבדסמי .. ואיך מגשרים על הפער הזה?
וגם אולי בעיקר בא לי לשמוע סיפורים טובים כדי להאמין שזה אפשרי icon_smile.gif
תודה💜
E Boy​(נשלט)
E Boy​(נשלט) • 23 באוק׳ 2021
הייתי בכמה כאלה בחיים שלי.
זה לא כזה מוזר כשחושבים על זה. אם יש כבוד והערכה הדדית בין בני הזוג זה יכול לעבוד יפה... זה אפילו יכול להיות טבעי לגמרי!

אתם פשוט לא חיים את הבדסמ 24/7 - בדיוק כמו שזוגות ונילים לא חיים סקס 24/7.
כלפי חוץ אתם זוג רגיל לכל דבר (את המשפחות שלכם זה לא אמור לעניין מה אתם עושים בחדרי חדרים).
ויש רומנטיקה ואהבה בדיוק כמו בזוגיות רגילה. ויש גם חלוקת תפקידים ברורה יותר. צד אחד הוא הסאב - שמשרת ועושה הרבה יותר עבודות מהשני - והצד השני - הדום או הדומית חיים בלוקסוס.

והסקס שלכם יותר סוער ויותר מתובל - כי פשוט יש הרבה יותר פנטזיות שאפשר לממש. בסופו של דבר אתם עושים את מה שאתם הכי נהנים ממנו - אם זה סקס, או כאב, או השפלות או משחקי תפקידים או מה לא.

והבונוס הכי גדול זה האינטימיות - אתם שניכם יודעים את הסודות העמוסים אחת של השני - ככה שאתם יכולים להגיע לרמה מאוד גבוהה של פתיחות וקרבה שקשה להגיע אליהם בזוגיות רגילה
Deadalus dom​(שולט)
Deadalus dom​(שולט) • 23 באוק׳ 2021
אני אדבר מהניסיון שלי כי אני חושב שזה שונה לכל זוג.
הזוגיות שלנו התחילה ונילית והפכה בידסמית ככה שאני יכול להשוות ולהגיד לך שלנו זה עשה פלאים. את רמת החיבור, התקשורת והאמון שנוצרים קשה מאוד לייצר בקשר ונילי.

לפרקטיקה - זה מאוד תלוי באופן שתרצו לממש את זה. אתם יכולים להיות בדסמים במיטה בלבד כמו שנאמר כאן, או שתקחו את זה ליום יום (הרבה יותר מאתגר ומחייב אבל מספק מאוד).

אצלנו אנחנו בדסמים אלא אם הסביבה לא מאפשרת. יש לנו ילדים שלא יודעים כלום, היא עובדת ומנהלת בית לתפארת. עם זאת יש לה חוקים ברורים, הרבה שליטה מנטלית ואביזרים שעוזרים לה לחוות את זה ביום יום (אפילו לכלוב מצאנו מקום והיא ישנה שם מדי פעם).

תייצרו לעצמכם ערוץ תקשורת פרטי רק לזה. אצלנו זה טלגרם, הוואטסאפ ונילי. כשהיא מקבלת הודעה בטלגרם היא ישר נכנסת למצב המנטלי הרצוי.

הכי חשוב. תעשו מה שעובד לכם. תתנסו ואל תעתיקו מאחרים. כל זוגיות היא שונה.

המון בהצלחה
    התגובה האהובה בשרשור
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 23 באוק׳ 2021
חפרתי על זה כבר הרבה בפורום ובבלוג.
זה אפשרי לחלוטין.
מערכת יחסים בדסמית היא קודם כל מערכת יחסים. שיש בה ביטחון, אהבה, כנות ודברים נוספים שחשובים לך במערכת יחסים. אני לא רואה בזה דיסוננס, להפך. זה מאפשר להעמיק עוד ועוד מתוך בסיס חזק מאוד שלא יישבר כל כך בקלות.

בקיצור - ממליצה icon_wink.gif
Miss Fox​(אחרת)
Miss Fox​(אחרת) • 23 באוק׳ 2021
כתבתי על נישואים, ילדים ובדסמ שלנו, אמנם אנחנו קודם כל היינו זוג ונילי יחזית. אבל עכשיו זה לגמריי חלק
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=142341&postid=1193803
חללית
חללית • 23 באוק׳ 2021
תודה על התשובות שלכם
זה עשה לי שמח בלב💜
בלוסום​(לא בעסק)

הצד השולט

בלוסום​(לא בעסק) • 23 באוק׳ 2021
EmeraldBoy כתב/ה:
הייתי בכמה כאלה בחיים שלי.
זה לא כזה מוזר כשחושבים על זה. אם יש כבוד והערכה הדדית בין בני הזוג זה יכול לעבוד יפה... זה אפילו יכול להיות טבעי לגמרי!

אתם פשוט לא חיים את הבדסמ 24/7 - בדיוק כמו שזוגות ונילים לא חיים סקס 24/7.
כלפי חוץ אתם זוג רגיל לכל דבר (את המשפחות שלכם זה לא אמור לעניין מה אתם עושים בחדרי חדרים).
ויש רומנטיקה ואהבה בדיוק כמו בזוגיות רגילה. ויש גם חלוקת תפקידים ברורה יותר. צד אחד הוא הסאב - שמשרת ועושה הרבה יותר עבודות מהשני - והצד השני - הדום או הדומית חיים בלוקסוס.

והסקס שלכם יותר סוער ויותר מתובל - כי פשוט יש הרבה יותר פנטזיות שאפשר לממש. בסופו של דבר אתם עושים את מה שאתם הכי נהנים ממנו - אם זה סקס, או כאב, או השפלות או משחקי תפקידים או מה לא.

והבונוס הכי גדול זה האינטימיות - אתם שניכם יודעים את הסודות העמוסים אחת של השני - ככה שאתם יכולים להגיע לרמה מאוד גבוהה של פתיחות וקרבה שקשה להגיע אליהם בזוגיות רגילה

לא חי בלוקסוס. יש לו אחריות אחרת אבל עדיין יש לו אחריות יותר אפילו מהצד הנשלט
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנתיים • 24 באוק׳ 2021

Re: זוגיות בדסמית .. איך וכיצד...?!

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 24 באוק׳ 2021
חללית כתב/ה:
אשמח ממש לשמוע מאנשים שנמצאים במערכת יחסים זוגית ארוכה רומנטית בדסמית איך זה עובד להם..? גם כי במוח שלי לפעמים זה מצטייר שיש דיסונס בין התחושת בטחון שבזוגיות ארוכה לבין הריגוש הבדסמי .. ואיך מגשרים על הפער הזה?
וגם אולי בעיקר בא לי לשמוע סיפורים טובים כדי להאמין שזה אפשרי icon_smile.gif
תודה💜

הפער הזה הוא פחד שאני שומע עליו מדי פעם מאנשים בבדסמ או שסקרנים לגבי בדסמ.

בעיני, אין שום דבר במערכת יחסים בדסמית שסותר זוגיות ארוכה.
ללכת לאסיפת הורים, למרפאה עם הילד.ה, לבנק, לשלם ארנונה, לרחוץ כלים או להוריד את הזבל לא יהפכו אדם לפחות שולט.ת או נשלט.ת.

איפה נמצאים הפחדים שלכם?
נסו לפרק אותם ולברר אותם ביחד.
נסו למצוא מה אפשר לעשות כדי לעזור אחד.ת לשני.ה כדי להתמודד איתם.

---
גילוי נאות - הח"מ נמצא במערכת יחסים בדסמית 22 שנים. ועדיין לומד. המציג אינו רוקח.
icon_cool.gif