אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפשת תובנה

טיפוח
לפני שנתיים • 25 באוק׳ 2021

מחפשת תובנה

טיפוח • 25 באוק׳ 2021
לאור ההתאבדות של קוקי , לא הכרתי אותה אבל עלו בי מחשבות ורגשות ותהיות האם מי שמגיע לעולם הזה של הבדסמ , עצם המשיכה לפה היא בעצם תוצר שלילי לילדות פגועה , עולם רגשי שנפגע ? אשמח להארות תודה
Kote​(שולט)
Kote​(שולט) • 25 באוק׳ 2021
אני לא יודע להעיד לגבי אנשים אחרים,
אבל אני יודע להעיד על עצמי שהתשובה היא לא.

היו לי חיים נורמטיביים למדי, ועדיין הגעתי ל-BDSM כי זאת פשוט הנטייה שלי.
לא חושב שבינתיים מישהו יכול להסביר למה אנשים נמשכים לנטייה כזאת או אחרת.

בנוגע להתאבדות:
לא הכרתי אותה, ולא מכיר את הסיפור,
אבל התאבדויות קורות בכל מקום ללא הבדלים במיניות.
לא חושב שיש לנטייה של בנאדם קשר להתאבדות שלו..
    התגובה האהובה בשרשור
Fluffydan
Fluffydan • 25 באוק׳ 2021
אני לא מומחה, אבל יכול להיות.
אבל יש סיבה טובה לחשוב שזה התוצר של ילדות פגועה?
יש ילדות לא פגועה?
יש מספיק אנשים שחשבו שמשחקים אלימים או מוזיקה רועשת גורמים לאלימות, היום אפשר בקלות לצחוק על זה.
sirjoi
sirjoi • 25 באוק׳ 2021
לא רואה את עצמי כ״שולט״ במיוחד לא הארדקור עם כמה שפעמים באקט עצמו יש תשוקה להקצין עוד ועוד בדיוק זה הנקודה צריך ממש להיות קשוב לצד השני ולעשות את זה מדוייק שזה לא יעבור את הגבול ויטלטל אותה נפשית זה מפחיד מאוד שאחרי מפגש אחד מוגזם מעט אפשר לשרוט לכל החיים זה הנקודת מבט שלי בתשובה לשאלה /תהייה אני עם בחורות שדיברתי כן רואה איזשהוא קשר בין התחום לבין העבר והילדות ולא מכליל כי יש המון סוגים של בני אדם אבל מיוחד לאנשים עם עבר כזה זה יכול להיות מאוד קיצוני שזה לא עם הבן אדם הנכון
אאספרסו​(שולט)
לפני שנתיים • 16 בינו׳ 2022
אאספרסו​(שולט) • 16 בינו׳ 2022
יש הרבה סיבות שגורמים לא.נשים להכנס לעולם השליטה וזה כולל ילדות בעייתית ,טראומה מינית ,טראומה בכלל ,חיבור לעולם הזה , הבנה כי כאן זה המקום ש בו את מרגישה הכי נכון עבורך ויש עוד .
עבורך חשובה רק הסיבה שגרמה לך להגיע לכאן וכמובן מה ש את רוצה לקבל כאן
הוא​(שולט)
לפני שנתיים • 17 בינו׳ 2022
הוא​(שולט) • 17 בינו׳ 2022
יחסי שליטה לצערי ממגנטים לא מעט קוקיות ואנשים לא מודעים/מטופלים וגם כאלה שכן
עם שלל בעיות כאלה ואחרות
בבחינת אעשה/אספוג מה שתרצה העיקר תהיה איתי/תתיחס אלי/תקבל אותי

ספציפית לגבי הפוסט, כל מקרה לגופו וסיבותיו, אני מניח שיחסי שליטה פעילים
עלולים להעצים רגש. ויתכן שבחלק מהמקרים אין קשר לשליטה.

קיים בזה אלמנט אשלייתי חזק שנוגע עמוק בחלקים הילדיים של הנפש
tal tickle
tal tickle • 17 בינו׳ 2022
אני יודע לפחות לגבי שלא מניה ולא מקצתיה. ילדות נורמלית ושמחה עם הורים נהדרים ובלי שריטות מעבר למה שכל ילד לפעמים עובר.
פשוט גדלתי לתוך האהבה המטורפת לדגדוגים כי הרגשתי כמה זה חזק ומה זה עושה לי כבר מגיל מוקדם. באופן טבעי לגמרי. זה הכל.
morningdew​(שולט)
morningdew​(שולט) • 17 בינו׳ 2022
למרות שיש דעה רווחת שיש בבדס'מ יותר אנשים עם עולם רגשי שנפגע /פגיעות הילדות - זו דעה קדומה.

המחקרים המצטברים בנושא מלמדים שאצל בדס'מים אין יותר רקע של פגיעות בילדות מאשר אצל ונילים (דוגמא -
https://link.springer.com/article/10.1007/s13178-020-00438-w)

ושיש יותר מדדים של עולם רגשי 'תקין' אצל בדס'מים מאשר אצל ונילים (דוגמא -
https://www.jsm.jsexmed.org/article/S1743-6095(15)30447-1/fulltext)

ועדיין יש מקום לשאלה למה הדעה הקדומה הזו מתחזקת אצל רבים באתרים כמו הכלוב....
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 17 בינו׳ 2022
יש מדדים ויש "מחקרים" כאלה ואחרים
ויש מציאות ויש נסיון שמגבש דעה עכשוית
לא קדומה. אישית
Hussy
Hussy • 17 בינו׳ 2022
יש בנו משהו שהוא לא תוצר של ילדות פגועה? שהוא לא תוצר של אירועים מסוימים בנקודות זמן מסוימות שגרמו לנו להתעצב כפי שאנחנו? יש בנו משהו שהוא לא תוצר של היום היפה שחלף, או של האבל שחווינו או של טראומה שזעזעה אותנו עמוקות?

אבל נניח שכן, וזאת אכן תוצאה ישירה של ילדות פגומה. תראי איזו סובלימציה נהדרת הנפש שלך עושה - מביאה אותך לכאוב במקום בטוח ומוגן. מביאה אותך לכאוב במקום שבו הכל תחת גבולות ברורים ומדויקים, ואת יכולה לבחור מתי לעצור, או אם בכלל. וישנה הידיעה שבצד השני, יש מישהו שלא *באמת* רוצה להרע לך, שביחד אתם מגשימים פנטזיות וחיים את הריגוש.

(אני לא בקיאה בסיפור ההתאבדות, אם כי צר לי על כך מאוד. אני אומרת את זה בלי קשר) -
הבדסמ הופך לשלילי רק כשאת מסתכלת עליו בדרך שלילית ולא נכונה - ואז את גם נכנסת ליחסי שליטה ממקום שלילי ולא מקבל - והם משקפים באופן מדויק את דרך ההסתכלות שלך.
מתחת לפני השטח, מהמעט שכתבת, אפשר לראות שאת מקשרת את עולם הבדסמ לאפלה, לילדות פגועה ולהתאבדויות. נראה שהתפיסה שלך של בדסמ היא שלילית - את כותבת ״תוצר שלילי של ילדות פגומה״, ״עולם רגשי שנפגע״ אלו אמירות כבדות ושיפוטיות למקום סקסי ומלוכלך שכזה, מקום שמרטיט את כל הרגשות בגוף. מערבולת.

אל תחמירי עם עצמך.
או איתנו.
הסטיות שלנו לא כ-אלה שונות, קשות או מיוחדות. מבטיחה.

(: