שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מכניסים שליטה למערכת יחסים "ונילית"?

Lady Hightower​(נשלטת)
לפני שנתיים • 15 בנוב׳ 2021

איך מכניסים שליטה למערכת יחסים "ונילית"?

Lady Hightower​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2021
היי,
בקיץ האחרון פתחתי כרטיס פה באתר לראשונה ובערך באותו זמן פגשתי בחור מדהים ללא קשר ל"עולם" הזה.
כייוון שמאז שהתנסיתי באפיזודה קצרצרה של יחסי שליטה לפני שהכרתי אותו, קשה לי לוותר על זה. זה ממש מרגיש לי חסר.

הבחור בהחלט קינקי ואינטנסיבי כמוני, כבר אמרתי לו כמה פעמים שאני אוהבת להרגיש תחת שליטה והתסינו בכמה דברים שביקשתי (ספנקים למשל) ונהנינו מאוד אבל הוא עדיין נרתע מזה מעט מתוך חשש לפגוע בי או "להשפיל" אותי, כמו כל גבר ונילי ממוצע שאוהב את האישה שאיתו. ואני מצידי מרגישה מהוססת להגיד לו מה אני באמת רוצה.
בא לי שממש נצלול לעולם הזה, לפחות לחלק קטן מהזמן (אין לי צורך להיות בזה 24/7, גם פה ושם זה ממש מדהים), ואני מאוד מרגישה שאיתו הפוטנציאל בהחלט קיים. אם אצליח לשלב זוגיות אוהבת עם שליטה זה יהיה פשוט מושלם.

איך מקדמים את זה? אשמח לשמוע עצות סיפורים ובמיוחד מכאלה שהיו במצב הזה - מה היה ומה עשיתם?
תודה, ממני המתנסה החדשה
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 15 בנוב׳ 2021
האם הוא מכיר את האתר הזה? אם לא, תעשי לו הכרות ותראי איך הוא מגיב, אם מעניין אותו, אם היה רוצה להעמיק עוד.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 15 בנוב׳ 2021
כל פעם שאני קורא כאלה פוסטים, אני שמח על ההחלטה שלי כבר לפני מספר שנים לא לצאת יותר עם וניליות.

חוסך לעצמי כאב ראש בדיוק כמו שאת מתארת.

לשאלתך, קחי את זה צעד אחר צעד. כל פעם תחשפי אותו לעוד פנטזיות שלך, שלא תגרמי לו להיבהל.

אצלי לדוגמה, עם האקסית הונילית שלי, התחלנו בעיסוי כפות הרגליים ושילבתי גם הערצת כפות הרגליים. אחרי זה הגיעו דברים נוספים.

אפשר להראות לו בלוגים שאת מתחברת לתיאורים, תני לו לקרוא סיפורים, תראו יחד סרטונים כמו שאת אוהבת.

אולי לדבר עם מטפלת שעוסקת בזה או אפילו מישהי באתר שיכולה להרגיע ולהסביר.

בכל מקרה, שלב אחר שלב, תראי כיצד הוא מגיב ואחרי זמן מה, תנסי לחשוף אותו לדברים נוספים.

הכל זה נסייה וטעייה. יכול להיות שהוא לא יתחבר למשהו ספציפי, אבל לדבר אחר הוא דווקא כן יתחבר.

זה כמו לבנות בניין. מתחילים מלמטה וכל פעם מוסיפים עוד קומה.

בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
heisenberg​(שולט)

Re: איך מכניסים שליטה למערכת יחסים "ונילית"?

heisenberg​(שולט) • 15 בנוב׳ 2021
Lady Hightower כתב/ה:
היי,
בקיץ האחרון פתחתי כרטיס פה באתר לראשונה ובערך באותו זמן פגשתי בחור מדהים ללא קשר ל"עולם" הזה.
כייוון שמאז שהתנסיתי באפיזודה קצרצרה של יחסי שליטה לפני שהכרתי אותו, קשה לי לוותר על זה. זה ממש מרגיש לי חסר.

הבחור בהחלט קינקי ואינטנסיבי כמוני, כבר אמרתי לו כמה פעמים שאני אוהבת להרגיש תחת שליטה והתסינו בכמה דברים שביקשתי (ספנקים למשל) ונהנינו מאוד אבל הוא עדיין נרתע מזה מעט מתוך חשש לפגוע בי או "להשפיל" אותי, כמו כל גבר ונילי ממוצע שאוהב את האישה שאיתו. ואני מצידי מרגישה מהוססת להגיד לו מה אני באמת רוצה.
בא לי שממש נצלול לעולם הזה, לפחות לחלק קטן מהזמן (אין לי צורך להיות בזה 24/7, גם פה ושם זה ממש מדהים), ואני מאוד מרגישה שאיתו הפוטנציאל בהחלט קיים. אם אצליח לשלב זוגיות אוהבת עם שליטה זה יהיה פשוט מושלם.

איך מקדמים את זה? אשמח לשמוע עצות סיפורים ובמיוחד מכאלה שהיו במצב הזה - מה היה ומה עשיתם?
תודה, ממני המתנסה החדשה

אין כזה דבר להכניס לקשר ונילי יחסי שליטה זה לא ילך מראש.
שליטה זה לא משחק זה או שהבן אדם שולט או שלא.
מה שכן את יכולה לעשות זה לקחת את זה לצד קינקי.
אל תנסי זה מקרה אבוד מראש.
Lady Hightower​(נשלטת)

אל תנסי זה מקרה אבוד מראש.[/quote]

בן אדם הוא שולט או לא?
עובדה שאני לא הייתי נשלטת עד שכן הייתי.
וגם עכשיו זה לא ההתחלה והסוף של מה שמגדיר אותי.
לעניות דעתי יש המון סוגים וספקטרומים, זה ממש לא שחור ולבן.
כמו שאני הייתי יכולה להתחבר לכל מיני סוגים של שולטים.
Lady Hightower​(נשלטת)

heisenberg כתב/ה:
Lady Hightower כתב/ה:
היי,

תודה, ממני המתנסה החדשה

אל תנסי זה מקרה אבוד מראש.

בן אדם הוא שולט או לא?
עובדה שאני לא הייתי נשלטת עד שכן הייתי.
וגם עכשיו זה לא ההתחלה והסוף של מה שמגדיר אותי.
לעניות דעתי יש המון סוגים וספקטרומים, זה ממש לא שחור ולבן.
כמו שאני הייתי יכולה להתחבר לכל מיני סוגים של שולטים.
wildhorse
wildhorse • 15 בנוב׳ 2021
מערכת ונילית ומערכת שליטה הינם שני עולמות שונים.. ולא ניפגשים אף פעם..
גבר ונילי יחזק את בת זוגתו ולא ישלוט בה בכל צורה...
אני מצרף את דעתי ששני הדברים לא הולכים ביחד.
תוכלי להתאים את עצמך לקשר ונילי ואהבה, ולחפש לך שולט לפרקי זמן רחוקים או הפוך... העיקר שישורר בין כל הצדדים אימון וכנות..
הקשר הזה כמו הליכה על חבל דק שאפשר להיפגע ביננו וליפול....
מאחל כל הצלחה לך
Lady Hightower​(נשלטת)
wildhorse כתב/ה:
מערכת ונילית ומערכת שליטה הינם שני עולמות שונים.. ולא ניפגשים אף פעם..
גבר ונילי יחזק את בת זוגתו ולא ישלוט בה בכל צורה...
אני מצרף את דעתי ששני הדברים לא הולכים ביחד.
תוכלי להתאים את עצמך לקשר ונילי ואהבה, ולחפש לך שולט לפרקי זמן רחוקים או הפוך... העיקר שישורר בין כל הצדדים אימון וכנות..
הקשר הזה כמו הליכה על חבל דק שאפשר להיפגע ביננו וליפול....
מאחל כל הצלחה לך

תודה על התגובה. מערכת יחסים לא מונוגמית או חיפוש שולט מהצד אינם אופציה מבחינתי.

אני באמת לא חושבת שמה שהייתי רוצה מהפרטנר שלי הוא משהו קיצוני מדי, או דורש יחסי שליטה "מלאים". ניתן להגדיר את מה שהייתי רוצה במערכת היחסים הזו זו דומיננטיות שלו בחיי המין (אני מצטערת אם אני לא כל כך ברורה, כאמור אני ממש חדשה בזה...)
באמת הייתי רוצה לשמוע אם יש כאן אנשים שכן הצליחו להכניס מעט מעולם השליטה לחייהם הזוגיים שלא היו בדס"מיים מלכתחילה.

למען האמת, חשבתי שייצא לי להתנסות ביחסי שליטה עם גברים שהם מראש בקטע, אבל אין לנו שליטה (תרתי משמע חחח..) על איך ומתי החיים קורים לך. פגשתי בחור מדהים וכרגע אנחנו רוצים להיות יחד.
מעבר לקשר הספציפי הזה, בסופו של דבר, היכרויות יכולות לקרות בכל מקום ואני אישית מרגישה שאני לא יכולה לפסול מראש גברים שאינם מראש בקטע של בדס"מ רק בגלל שהעולם הזה מוצא חן בעיני.
גבר סנדוויץ​(אחר)
גבר סנדוויץ​(אחר) • 15 בנוב׳ 2021
לדעתי, חוץ מגבר נשלט, שכבר יצא מהארון, כל גבר אחר, במיוחד ישראלי שעשה צבא, יכול ללמוד למלא כל מיני פונקציות של שליטה. לא 24/7 אבל בטח שבמסגרת משחקית. זה כאילו הדבר הכי טבעי לנו להשתין על מישהי ולקרוא לה זונה. אנחנו רק צריכים קצת להשתחרר. אלכוהול ממש עוזר.
שקנאי
שקנאי • 15 בנוב׳ 2021
הדיכוטומיה הזו בין ונילי לבין בדסמי לא צריכה לבלבל אותך. אל תקחי אותה ברצינות רבה מדי. אם את ובן הזוג שלך אוהבים, ויש בינכם תקשורת פתוחה וחופשית ואת חשה בנוח לספר לו על התשוקות והמאווים שלך, גם ה"מביכים" יותר, עשיתם יחד את רוב הדרך לבדסם.